Koga bi vi...

Anketa je javna, izvolite


  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja mislio nastavak "opalili sa foruma"
bored.gif
 
monti7-krstas:
Srpska nije skontana. Poruka je da se nešto nepotrebno čini, ka što je i tema suvišna.
Kakav se rezultat ođe očekuje da bi se nešto saznalo, promijenilo ... i pored svih niansi politike ;)

Nisi ti skontao moju.
Evo hipotetički, imamo javno mišljenje, pošaljemo adminu, admin se složi i dobijemo još jednog moda koji će prvo tebe haaam jer samo spamuješ, jesmo li se skontali sad ;-)
 
nj@nj@:
Nisi ti skontao moju.
Evo hipotetički, imamo javno mišljenje, pošaljemo adminu, admin se složi i dobijemo još jednog moda koji će prvo tebe haaam jer samo spamuješ, jesmo li se skontali sad ;-)

Pa piši brate-sestro jasno serbski da planeta može skontant, nemoj da rebusam ;)
Sad sam online i --- "bleib locker Lady" :)
Idem na glasanje :|
 
Sorab1:
To ti je isto kao alergicnu, kandicku ili dulicku da si kandidovao.
Nije isto.Nema Banshee isti stav...a i da ima nek se pokaze u praksi da li bi joj to uticalo na modovanje.Pa ako se pokaze da utiche,ni Ironova nije zauvek gorela....
Ja mislim da bi bila objektivna kao i Jomini,koji je po meni OK mod.
 
nj@nj@:
Nisi ti skontao moju.
Evo hipotetički, imamo javno mišljenje, pošaljemo adminu, admin se složi i dobijemo još jednog moda koji će prvo tebe haaam jer samo spamuješ, jesmo li se skontali sad ;-)

А КО је теби рекао да било шта постављаш ХИПОТЕТИЧКИ??? Бедо!!! Какво јавно мишљење, мислиш ли да смо сви овде без грама мозга??? Срам те било !!!


Види, ња-ња, да сам на твом месту СТИДЕО БИХ СЕ и теме а и "посла" који тренутно ЗАВРШАВАШ !!! :roll: :roll: :roll: Чист БЛАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

п.с. А ако ти ово ***** прође - биће ово супер ДС и ЛДП-овски ФОРУМ.......свака част !!!
 
Sorab1:
To ti je isto kao alergicnu, kandicku ili dulicku da si kandidovao.
Ne slažem se sa ovim, banshee ima mozga za razliku od gorenavedenih...

СЛОБОДА:
НЕШУ таксисту за модератора.
Budi konkretan nesha taksista ili nesha taxista.

eremita:
А КО је теби рекао да било шта постављаш ХИПОТЕТИЧКИ??? Бедо!!! Какво јавно мишљење, мислиш ли да смо сви овде без грама мозга??? Срам те било !!!


Види, ња-ња, да сам на твом месту СТИДЕО БИХ СЕ и теме а и "посла" који тренутно ЗАВРШАВАШ !!! Чист БЛАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

п.с. А ако ти ово ***** прође - биће ово супер ДС и ЛДП-овски ФОРУМ.......свака част !!!

Svaka čast i tebi.
 
nj@nj@:
Ne slažem se sa ovim, banshee ima mozga za razliku od gorenavedenih...


Budi konkretan nesha taksista ili nesha taxista.



Svaka čast i tebi.

Бедо, већ си ангажовао ликове са других подфорума ДА ИЗИГРАВАЈУ И ФАЛСИФИКУЈУ ВОЉУ УЧЕСНИКА НА ОВОМ ПОДФОРУМУ...бедо.......бедо...... 8-)
 
eremita:
Бедо, већ си ангажовао ликове са других подфорума ДА ИЗИГРАВАЈУ И ФАЛСИФИКУЈУ ВОЉУ УЧЕСНИКА НА ОВОМ ПОДФОРУМУ...бедо.......бедо...... 8-)

Nemoj da se jediš. opušteno, zadnje što želim je da te nosim na duši.
Sastavi i ti listu sa svojim favoritima i otvori glasanje, dok se jomini ne uloguje pa pobriše sve ove liste, pozz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top