Kako se ne treba ponasati u vezi????

Muskarce treba jebati u nezdrav mozak,ignorisati i na taj nacin im vredjati jebenu sujetu,naterati ih da zaborave uverenje da kad ti se svidja ti njemu pripadasa bez obzira na to sto te odjebava kako i kad mu dune i jos pritom pokusava da ispadne fin i osecajan.Zene vladaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Hm . . Pa ja i nisam neki primer da kazem kako se ne treba ponasati u vezi, najduza mi je mesec i po .:)
Pa,imala sam decka koji je umeo da 'zaboravi' na mene jedno 4 dana, pa mi onda salje najlepse poruke, ovo, ono . . To i nije neka fora . Bolje da mi posalje svakih dan,dva poruku ali ne neku kao da me najvise voli, a sutra umire otprilike :D
S druge strane, jedan decko mi je bio toliko naporan . . Ajoj, umeo je da mi salje stvarno puno poruka i da me stalno cima, samo ako mu kazem 'e nemam krede nesto puno, a treba mi za danas, izvini cucemo se sutra' ,on mi posalje kredit ! Odem na ekskurziju na 3 dana, on mi stalno salje poruke ! Kada sam bila u Bosni zvao me,ko zna koliko potrosio . .
Hm, tek nedavno sam upoznala decka koji je normalan,ali je dosta stariji,pa nista . .
 
pa ne postovanje,ne poverenje,neiskrenost,gnjavaza tipa smaranja na svakih 5 min iz toga proizilazi i ljubomora pa bude jos gore sve....ili ono druga strana....da se ne javlja znaci 5 dana....npr sad....kod mene npr ne pali ono lepe poruke i to sve i kao volim te....to kod mene ne pali uopste.....u sustini da bi opstala veza tu treba da bude neka medjusobna veza,da ste jedno neka saradnja.....da cenite jedno drugo takvi kakvi su....da nema tajni da je sve otvoreno bez lazi bez foliranja i bez nepostovanja i nepoverenja.....
 
Pre neki dan, ja sa najboljim drugom u kaficu, pijemo kafu i nesto pricamo, smejemo se, a najbolja prijateljica njegove devojke nam prilazi i kao "Caaaaaaaaaaaao!Jao otkad se nismo videli!(meni:arrow:) A ko je ovo!?!
Posle se vraca na svoje mesto, vadi mobilni i zove ortakovu devojku, onako sva uznemirena je obavestava da je on u kaficu sa "drugaricom" dodajuci razne socne detalje...uzas!

Ovo je pogotovo opasno ako se decko svidja najboljoj drugarici!
 

Back
Top