Kako se ne treba ponasati u vezi????

Vidaq:
Ne znam za vas ali ja mislim da je ljubav potrebno stalno dokazivati, jer će se u suprotnom osećeti ne voljenom.
Što se tiče tog cimanja nekad zna da smara, ali nekad i ne. Sve treba u umerenim količinama.
Moja devojka me cimne 2-3 puta dnevno, dok ja nju mnogo više.
Ali stalno cimanje i smori, čist primer je za to moja bivša koja me je cimala po 100 puta na dan, e to zna da SMARA, a posle kad je ne cimnem pita me da li sam ljut
ja sam zbog takvih gasio telefon... i nisam ga palio po nedelju dana..
 
Au sine... De vi odvaljujete sve ovo? Jedna kaze da cima na svakih 5-6 dana i ne zeli da proverava kad joj je decko pisao (sry na izrazu), neki kaze da voli da ga smara, onda opet da ne treba da se dokazuje ljubav, jer ona ne postoji?!Pa da ja tebe pitam, da li si ti normalan??? Svi se vole, samo si se ti nasao pametan da kazes da ljubav ne postoji... Strasno....
 
pacer:
ja sam zbog takvih gasio telefon... i nisam ga palio po nedelju dana..
Wow...Koji si ti shmeker :lol: Shalim se ;p
@tema
Sve to manje-vishe zavisi od veze(a naravno i od ljudi koji su u vezi ((: )
Nekima je proveravanje&cimnje do iznemoglosti potpuno prirodna stvar i po nekim njihovim principima "dokaz ljubavi"..A mene lichno to smara tako da nijednom dechku nisam "priredila" tako neshto..
~Ne radi ono shto ne zelish da tebi rade ;) ~
 
Sanjitza:
Au sine... De vi odvaljujete sve ovo? Jedna kaze da cima na svakih 5-6 dana i ne zeli da proverava kad joj je decko pisao (sry na izrazu), neki kaze da voli da ga smara, onda opet da ne treba da se dokazuje ljubav, jer ona ne postoji?!Pa da ja tebe pitam, da li si ti normalan??? Svi se vole, samo si se ti nasao pametan da kazes da ljubav ne postoji... Strasno....

nisam rekao da ne postoji nego da je ne treba dokazivati.... :x
 
EpOx:
Cujem od mnogih kako se zale na devojke da ih smaraju.Pa sta mi to radimo sto njima toliko smeta?


da ih smoris,najbolji primer koji mi decko spominje stalno za 1 njegovu bivsu(i to ce spominjati do kraja svog zivota jer vidis kago ga je to iznerviralo)vidi se s ribom,bleje citav dan,i kada on stigne gajbi ona njega zove na telefonu jer joj je dosadno i smara ga sat vremena a ni sama ne zna o cemu ce da prica...
 
Cyber_Barbie:
Wow...Koji si ti shmeker :lol: Shalim se ;p
@tema
Sve to manje-vishe zavisi od veze(a naravno i od ljudi koji su u vezi ((: )
Nekima je proveravanje&cimnje do iznemoglosti potpuno prirodna stvar i po nekim njihovim principima "dokaz ljubavi"..A mene lichno to smara tako da nijednom dechku nisam "priredila" tako neshto..
~Ne radi ono shto ne zelish da tebi rade ;) ~
heh tek sad sam skapirao da ono ispade hvalisanje... nije bila namera al ajd :D :D :D
 
Mene nervira kad mi decko non-stop salje poruke. Puknem 500din za 3 dana :evil:... to mi je radio bivsi decko....Otprilike sam potrosila na njega vise od 1500 poruka :shock:... Ali ne volim ni kada mi se dugo ne javlja, po 5-6 dana...
Mislim da decko u vezi treba da dokaze da mu je do devojke stalo, ako mu je stalo, a ako nije da ne bude u vezi sa njom. A moze da dokaze tako sto joj pokaze da misli na nju...
 

Back
Top