Kako se ne treba ponasati u vezi????

ma sad ga nemam,a za bivseg neznam,to je izgleda jedina stvar koju ga nisam pitala,a mozda i jesam nego sam zaboravila.............

ja ga zovem svakih 3-4 dana pa se ispricamo ko ljudi,a sto bih ga zvala svakih 2 min da ga pitam sta radi,da ga proveravam,to bukvalno znaci da nesme da ode ni da pisa a da mi se ne javi...............
 
hahahah Super tema...

Ja mrzim smaranje porukama....To zna uzasno da me iznervira, i kad me neko kontorlise i kad postavlja gomilu pitanja od sitnica i detalja do gluposti..:"gde si bila, s kim si bila, a sta ste radili, a ti mene ne volis, a ko je sve bio, a sta ste pili, a sta ste pricali, a nisi me ni jendom cimnula, garant si me prevarila, eto ja tebinista ne znacim, a sto neces ovo, zasto si zauzeta danas, ne volis me jer neces da nadjes vremena za mene,......" :roll: :roll:
 
Joj mene nervira kad MOJ DRUG koji je jakooo dobar nadje devojku....i mi svi sretni zbog njega,..a on kad god je s njom ponasa se kao stranac sa nama....Skroz druga osoba!!!!
A sto ga mala cima, zove, proverava...
Kad god ona zove on nama kaze :"ajd sad tjutite zove me ONA, a ne zna da sam u kaficu sa vama " :shock:
 
Samantha Jouns:
Joj mene nervira kad MOJ DRUG koji je jakooo dobar nadje devojku....i mi svi sretni zbog njega,..a on kad god je s njom ponasa se kao stranac sa nama....Skroz druga osoba!!!!
A sto ga mala cima, zove, proverava...
Kad god ona zove on nama kaze :"ajd sad tjutite zove me ONA, a ne zna da sam u kaficu sa vama " :shock:

Ma to su gluposti sto radi, mada kako se covek postavi na pocetku...
 
E,owako,ja sam u wezi prilicno komplikowana.Iako mi se momak sa kojim sam mnogo swidja i mnogo mi znaci ja to nikada ne pokazujem pretjerano.A,on mora iznowa i iznowa da mi pokazuje koliko mu je stalo;).A,Mrzim kad me momci swaki minut zowu telefonom,kada prawe ljubomorne scene,...ali i mrzim kada se ponasaju da ih boli uwo za swe,tj.za MENE.Takwe weze obawezno okoncam...
 
ponja54:
NE znam za was ali ja dobijam osip po telu kad mi stigne poruka:
"Ljubavi shta mi radish?"
"Shta mi radish srecice?"
"Pa gde si ti meni(nisi me cimnuo celih 3 min pa sam se zabrinula gde si)?"
Te poruke me izludjuju i to shto mi kreda plane za jedan dan...


e i ja isto tako mislim...
i jos: ne volim dokazivanje ljubavi....jer ljubav realno ne postoji u svakoj vezi a u onoj kojoj postoji ne treba se dokazivati oseca se i previse
ne volim proveravanje bilo koje vrste
ne volim kad se ljute bez razloga
ne volim kad im se nesto lose desava a ja sam glavni krivac jer eto NISAM GLEDAO U PASULJ sta se njima desava u zivotu kad mene nema
i ne volim kad nece da rade ovo ili ono i ponasaju se ko guster na suncu i kad su staticne
 
Ne znam za vas ali ja mislim da je ljubav potrebno stalno dokazivati, jer će se u suprotnom osećeti ne voljenom.
Što se tiče tog cimanja nekad zna da smara, ali nekad i ne. Sve treba u umerenim količinama.
Moja devojka me cimne 2-3 puta dnevno, dok ja nju mnogo više.
Ali stalno cimanje i smori, čist primer je za to moja bivša koja me je cimala po 100 puta na dan, e to zna da SMARA, a posle kad je ne cimnem pita me da li sam ljut.
Ali i ja znam da sam napravio grešku, jer ipak sam trebao da joj to napomenem....
A na pitanje šta ne treba raditi....
1. Neverstvo
2.Prevelika ljubomora.
3. Pričati o drugim devojkama kako su lepe ili obrnuto.(meni to žešče smeta)
4.Biti neiskren
Joj umorio sam se....
 
El_Guerrila:
ja bas volim kad me smaraju, tada znam da misli na mene :D :D :D :D
Uh a meni se prevrne samo želudac od same pomisli na reč-gubljenje slobode,kao da krene da me nešto guši.....Nisam neko ko voli da čavrljanja,al kad mi neko uskrati previše slobodu :evil: ok je sve to,razumevanje,dža bu......al previše stvarno smara......dobroo je kad nekad i ne znaš šta onaj drugi radi sad...pa makar te i varao/la
 

Back
Top