Kako se ne treba ponasati u vezi????

hmmm, pa shta znam....obichno kad odma prvi drugi dan sevaju neke porukice, zivkanje, cimanje...odma' znam kolko ce ta veza da mi traje... 1-2nedelje. sad ne znachi ni da ako bude suprotno da ce trajati duze....jedna korisna stvar, nikad se u startu ne treba prestavljati kao extra fin, dobar...jedna obichna glupost i ona ce da se razochara i kraj....bolje je da u startu budete malchice grubi, ne previshe dobri, fini.....ne znachi sad ni to da ako tako postupite da ce vasa veza procvetati

elem, odo da spim, poz svima
 
giovaniI:
evo da dam kratak odgovor:
-nemoj da radis u vezi bilo sta drugoj osobi,sta i ti sam(a) ne bi voli(la)o da on(a) tebi radi!

to druze previshie komplikuje stvari, ja za svaku sitnicu treba da postavljam sebi pitanje....da li bi ja to voleo, a onda ono...pa shta ako ona bash to ne voli...hmmmm,pa moguce...ja slusham punk ona psidzu, hmmmm....i tako sedish sa devojkom na klupici, cutite, a ti razmishljash da li da uradim ovo, ono.... :roll: :roll: :roll:
 
d4ch4:
to druze previshie komplikuje stvari, ja za svaku sitnicu treba da postavljam sebi pitanje....da li bi ja to voleo, a onda ono...pa shta ako ona bash to ne voli...hmmmm,pa moguce...ja slusham punk ona psidzu, hmmmm....i tako sedish sa devojkom na klupici, cutite, a ti razmishljash da li da uradim ovo, ono.... :roll: :roll: :roll:
nisam misli o na tako banalne stvari:muzika,jelo,pice,..filmo,.
ne,.
nego sam mislio na ozbiljnije ponasanje u vezi : kafa sa bivsom,sms sa "drugaricom",odvojeni izlasci,ljubomorne scene,..
 
najvise mrzim kada ljudi salju por i zovu svakih 5 min :x !!!!!!!!!!!!
ja nisam od onih koje vole da smaraju,obicno su oni mene smarali!!!!!!!!!!!
ja decka zovem,cimnem ili posaljem por jednom u 3-4 dana,sta imam da ga provervam,ako je samnom onda je samnom a ako hoce da bude snekom drugom onda nek mi to lepo kaze i neka me se mane a i ako imam nesto da mu kazem onda odem do njega pa mu lepo kazem i plus se vidimo,tako da se bolje isplati da mu uzivo sve kazem nego da ga zovem!!!!!!!!!!!
jednome je smetalo sto ga nisam zvala i cimala ali kasnije se navikao i sve je bilo super dok se nisam preselila i sve je propalo u vodu :sad:!!a imala sam jednog napaljenog idiota koji mi je slao por i zvao me svakih 2 min i ljutio se sto nisam ja njega zvala i skoro smo raskinuli zbog toga sto ga ja nisam zvala :roll:,eto dokaza da nemora da znaci da samo devojke mogu da smaraju,loool :lol: !!!!!!!!!!!!!!

jbt ala sam se razvezala,bolje da ucutim pre nego sto opet pocnem da gundjam,sad znate da sam ja veliko gundjalo,lmfao!!

jao tela sam jos nesto da kazem al zaboravi,eee jbg!!!!!!
 
kako bre cold blooooded ribe,sta treba da mu se penjem na glavu svakih 2 min :lol: ,"e sta radis,jel si mozda bio da pisas a da mi nisi rekooo",lllooooooooooooooool???????
kao prvo kreni od sebe dal bi ti voleo da te neko smara svake 3 sekunde???

a ja sam takva kakva sam i mislim da nijedan decko nije zasluzio da se ja sad zbog njega menjam,ali otom potom,vreme ce pokazati svoje,ko zna sta se sve moze desiti u roku od 5-10 god,ali jedno znam nikad u zivotu svog decka ne bih mogla da smaram,poneki put ga ne nazovem po 5,6 dana,jbg takva sam i to je........ne volim da mu se penjem po mozgu,a i ako ga iskreno volim i verujem mu potpuno,zasto bih ga uopste proveravala......pointless :roll: !!

jbt opet sam se razvezala,lol,najbolje bi bilo da ja odem da ucim za test iz biosa inace sam je*ala jeza u ledja,loooool!!!!!!!!
 

Back
Top