Sta to hvali nasem Zajecaru,

Hmmm...bolje pitaj sta mu ne fali sve...Pocev od ljudi, mentalite, pa sve na dalje... :( Po meni je Zajecar postao jedno uvo od grada, gde svako gleda tudj posao i u tudje dvoriste i jedva ceka da to prenese i da pri tom doda jos nesto...
 
Perice, Zaječaru fali pismenijih ljudi!
To su oni koji ne kažu "jer" kad žele reći "jel' " i oni što ne kažu "hvali" kad žele reći "fali".Kažu ili napišu!
Pravopis u ruke, pa lagano od azbuke, tanke i debele, nauči i sva pisana slova...
E, onda, postavljaj postove! :twisted:
 
@Ben Hur Hmmmmmmm....5 MINUTA PAMETI, ajde, ajde...Tebe mora da mama prilikom porodjaja ispustila na glavu...Ma ja mislim da ti je to samo frizura u pitanju ! ! ! Da, da, da...Bice da se tako cesljas... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Ljubim te u tog smajlija srtze :) Hahahahahahahahahahahaha....
Covek ne sme ni slucajno da pogresi (ponekad i NAMERNO govorim tako, jer volim da se zezam sa recima, ali jbg, frizura ti takva, pa ne kapiras), a da se ne pojavi tako neki lik (lep ti je avatar, mora da opisuje tebe) i da druka, i prosipa pamet...Aj da si nesto PAMETNO reko, pa da ne pisem ovakve reci, nego....Ma daj...Greota od Boga za takav friz....STVARNO...
:shock: :lol: :lol: :shock:


P.S. Ako sam mozda (a nisam, JER JE TAKO, a istina boli) pogresio i zgresio mojim ovim postom (da je Zajecar uvo...), jbg...To vam je... :? Tu sam da bacim istinu u oci... :evil: :evil: :evil:
 
E dzangrizave malogradjane ne podnosim !!!!!

pod a : Zajecar jeste jedan od najlepsih gradova u Srbiji
pod b: Za grad od toliko stanovnika ima desavanja vise i kvalitetnijih od 3 puta vecih gradova
pod c: nazalost istina je, mentalitet ,sve gori i gori ,seljaka,malogradjana i doseljenika sve vise i vise ...atmosfera se nazalost polako menja ali jos ima iskrenih i pravih ...
 
Pravopis u ruke, pa lagano od azbuke, tanke i debele, nauči i sva pisana slova...
E, onda, postavljaj postove

JUDO BEN HURE!

Hajde da budemo na pocetku malo pozitivni,Judo B.Hure hvala sto su uzeo ucesce u postavljenoj temi.Medjutim,nisi trebao toliko da se trudis i zamaras,ustvari bilo bi dobro da nas sve oslobodis lektografske lekcije i pala*udjenja.To je sigurno ono sto ni meni,a ni Zajecaru NE TREBA!

OK?
 
Vrlo je utesno to sto si ti jedan od onih sto se "smeju".Iskreno dosta mi prosto i seljacki zvuci to tvoje FALI....Podseti me na onaj Niski nacin;"Ovo MOMCEe si ima jednu falinku...ic si nema mozk".Nekako mi mnogo lepse,OTMENIJE zvuci hvali,od FALI.Zar ne?
I...imas li neki mozda predlog,sjajnu ideju sta NEDOSTAJE nasem Zajecaru,ili?

FALA TI KO BRATU ZA DOPRINOS NA OVU DISKUSIJU,PA SE VIDIMU U KALCU.OK?
 
@Bubanjatz i @Ben Hur Frizura vam je bas bedak EEEEJ ! :) :) :) Ipak se vas dvojca lose cesljate bre ! ! ! :) :) :) xe xe xe xe xe

@Ben Hur Dokazao si da avatar opisuje lincnost osobe !

Dovidjenja, Prijatno

P.S. Prtz Prtz Prtz u tri reci i nema rasprave vise! ;)

@Bubanjatz i @Ben Hur Pod hitno da namestite frizure ! HaHaHa ! :)
 
Kakav je Zajecar bio pre nekoliko godina... strasno. Sada se i budi polako, ali sve je suvise sporo. Verovatno ce za par godina ovde biti daleko bolje, ali ko ce da ceka toliko, sve vise ljudi pali odavde i ne misli da se vraca.
Sto bi se vracali?
 
U jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, sta je prosipanje pameti na jednom mestu nanu mu ! LELE majko koliko ste bre SUPLJI i paskavi pa to je KATASTROFA ! A da ne pricamo o povrsnosti i plitkoumnosti ! ! ! Vi ste nasli da pricate da se uci ovo i ono, sto vam MAMICE I TATICE JOS UVEK PERU GACE BRE i ni sami NE ZNATE sopstvenu B00LJU da obrisete bez njihove pomoci...Vi ste nasli ovde da prodajete i prosipate GLUPOSTI... ! ! ! Bolje bre CUTITE i POKRIJTE SE USIMA BRE ! ! ! BOLJE ! Bolje....................Jeboteeeeeeeeeeeee KAKVIH SVE NEMA !

@Bubanjatz Sine svrati na temu Jezik i pismo nacionalne manjine, sta vec, pa RISE koliko hoces ! Nemoj da si glup toliko ! Stvarno je zalosno ! Promeni FRIZ BRE !
 
Brajo necu da padam na tvoj nivo. Suvise ti je los friz da bih se spustio tako nisko. Zao mi je. ALI...Kad mi takva osoba POPUT tebe TAKO nesto kaze...Za mene je SAMO kompliment i nista drugo...Zao mi te je...Stvarno... ;) ;) ;) Izvini...Jbg...Sta da ti kazem drugo...Sem IZVINI... :)

Rekao sam ti sta sam imao...

P.S. Misilim da je bolje da Laza place zamnom, nego familija da se skuplja oko bandere i da place...Jbg...Bedak...ALI suvise ti je los friz da bi ukapirao ovo sada... :shock:

Dovidjenja Prijatno :lol: :roll:
 

Back
Top