Racunarski fakultet

parkway

Početnik
Poruka
3
Da li ima neko ko zna nesto o racunarskom fakultetu ??? Bilo kakva informacija mi treba
sta mislite o fakultetu ???? planu ako ste upuceni ???- hteo bih da upisem - nakon nekoliko godina rada da se vratim u klupu.... Ima li nekog sa iskustvom tj. sa Racunarskog fakulteta da pomogne - a ako ne bilo kakva informacija je dobro dosla (samo nemojte da mi posaljete link - to vec imam trebaju mi informacije sto se kaze iz prve, drude, trece ... ruke)
 
hvala - ali to sam vec znao - nego da li ima nekog ko studira tamo - ili nekog ko je cuo nesto - treba mi informacija kakvi su profesori, polaganja, Bolonja ??? , kakve su to specijalisticke studije na kraju, .....da li mislite da vredi ???? Kakav je UNION univerzitet ???
 
parkway:
hvala - ali to sam vec znao - nego da li ima nekog ko studira tamo - ili nekog ko je cuo nesto - treba mi informacija kakvi su profesori, polaganja, Bolonja ??? , kakve su to specijalisticke studije na kraju, .....da li mislite da vredi ???? Kakav je UNION univerzitet ???

Ja prefiriram drzavne.
Moj drug je na ''faxu'' koji ti spominjes... Nije znao ni rec na nemackom a dobio je 10-ku... Razmisli kako.
Ili, izadu neki ljudi na ispit koji je usmeno... Znao je za 8 a ostale ocene su uglavnom 10-ke - prof. mu nece upisati nista kako mu ne bi pokvario prosek... Tj. pita ga da li hoce 8 ili da ipak jos malo uci jos neki dan kako bi dobio 10.
 
Kakav nemacki - gledao sam plan i program nema ni N od nemackog - da nisi pogresio ???? A drzavni - pa ni oni nisu toliko jeftini - ne mislim da cu da upadnem na budzet (pesimista) - a i nema toliko smerova koliko ima na Rafu - ipak moze da se bira mreze (microsoft , cisco ), programiranje, multimedija, ..... nije bas na drzavnim isto - uglavnom potenciraju programiranje (mislim na programerske smerove ) - kao daje to jedino sto postoji ...
 
Jedina razlika izmedju drzavnih i privatnih fakulteta je prvi clan zakona koji govori o tome da li je osnivac drzava ili privatno lice. Na RAFu nema nemackog jezika, tako da bih zamolio ljude koji neznaju da ne pricaju gluposti.

Pozivam sve koji zele da dodju na Raf da kontaktiraju fakultet raf@raf.edu.yu ili da dodju i da vide u cemu se ovde radi.

pozz..
 

Back
Top