Postoji li muskarac...

On ? Ma nece,sto si takvaaa :wink::)

U pravu si Taska! Neću!
Drago mi je što si na mojoj strani i mislim da si jedna od onih koja može da ima čoveka za ceo život.Naravno - ako to želiš.
Poznajem muškarce prilično dobro.
Zašto imaju potrebu za drugom?
Pa evo samo nekoliko razloga ( a ima ih još ):
- neki su lovci na trofeje,svoj ego hrane zavišću drugih muškaraca...
- drugi su skorojevići, koji nikada nisu imali ništa, a onda su stekli lovu, džipove, lokale, ''ugled'', društveni status .... I ne ide im uz to žena koja pere njihove usrane gaće, doji i vodi kod lekara njihovu musavu decu, brine o sutrašnjem ručku i strepi da li će dobiti šamar, kad dođe kući pijan ...
- neki su totalno promašili temu koja se zove život. Ne umeju da daju, ne umeju da prime, sve što imaju im je u gaćama, a i sa tim nisu zadovoljni. Moraju stalno da proveravaju sebe, da se dokazuju sebi, a naročito drugima....
-neki su zaljubljeni u sebe. Misle da su Alfa mužjaci, da treba da oplode što više ženki, kako bi se njihova superiorna muževnost kroz porod nastavila, sačuvala ... Bez njih će ljudska vrsta zakržljati ...prestati da postoji...
Beži od takvih!
Traži i naći ćeš. Ima nas i spremni smo da dajemo, da volimo, da delimo dobro i zlo ...
I nikada nemoj samo uzimati. Radost je u davanju. Što više budeš davala - više će Ti se vratiti....
Bitno je: nađi, a onda budi zadovoljna onim što imaš, gradi to i čuvaj....
Sećaš li se Diogenovih reči: '' Da nisam Diogen, voleo bih da sam Aleksandar. I imam smo jednu želju: ne zaklanjaj mi sunce! ''
 
Eeee,Zakris,nasla sam ja svog zivotnog saputnika,on je taj :wink::D

Nemam strah od sutra,ne sumnjam,brak nam je izuzetan,volimo se,postujemo...
Svaka cast jos jednom:)...ali za tvoj stav i ovdje napisane rijeci nisi zasluzan samo ti...mislim da je tome najvecim dijelom doprinela supruga...jer da nemate takav brak,pun ljubavi,razumjevanja,ko zna kako bi onda razmisljao...ali eto nasli ste se,i cuvajte to sto imate :wink:
Mnogi koji i napisu nesto ogorceno,ili nesto sto se kosi sa ostalim razmisljanjima,jednostavno treba shvatiti,da je tome doprineo splet okolnosti,dogadjaja kroz zivot.
Svako zasluzuje ljubav,steta sto neki ne spoznaju na vrijeme...:)
 
u bre taska sto si stroga... pa on ti nece ni reci za to u mislima...

Ma svi mi mastarimo,fantaziramo(npr poznata licnost)ali to nije stvarnost,jer u globalu tu osobu i ne poznajemo...mislila sam konkretno na realnost...licno jednako bih tesko podnjela saznanje da on cezne za nekom zenom(obicnom smrtnicom:wink:),ne vidim neku razliku da li je ljubi ili ne,mene bi boljelo u svakom slucaju,jer bi znala da me vise ne voli.
 
U pravu si Taska! Neću!
Drago mi je što si na mojoj strani i mislim da si jedna od onih koja može da ima čoveka za ceo život.Naravno - ako to želiš.
Poznajem muškarce prilično dobro.
Zašto imaju potrebu za drugom?
Pa evo samo nekoliko razloga ( a ima ih još ):
- neki su lovci na trofeje,svoj ego hrane zavišću drugih muškaraca...
- drugi su skorojevići, koji nikada nisu imali ništa, a onda su stekli lovu, džipove, lokale, ''ugled'', društveni status .... I ne ide im uz to žena koja pere njihove usrane gaće, doji i vodi kod lekara njihovu musavu decu, brine o sutrašnjem ručku i strepi da li će dobiti šamar, kad dođe kući pijan ...
- neki su totalno promašili temu koja se zove život. Ne umeju da daju, ne umeju da prime, sve što imaju im je u gaćama, a i sa tim nisu zadovoljni. Moraju stalno da proveravaju sebe, da se dokazuju sebi, a naročito drugima....
-neki su zaljubljeni u sebe. Misle da su Alfa mužjaci, da treba da oplode što više ženki, kako bi se njihova superiorna muževnost kroz porod nastavila, sačuvala ... Bez njih će ljudska vrsta zakržljati ...prestati da postoji...
Beži od takvih!
Traži i naći ćeš. Ima nas i spremni smo da dajemo, da volimo, da delimo dobro i zlo ...
I nikada nemoj samo uzimati. Radost je u davanju. Što više budeš davala - više će Ti se vratiti....
Bitno je: nađi, a onda budi zadovoljna onim što imaš, gradi to i čuvaj....
Sećaš li se Diogenovih reči: '' Da nisam Diogen, voleo bih da sam Aleksandar. I imam smo jednu želju: ne zaklanjaj mi sunce! ''

Zakris...kako je lepo poznavati te :p
 
Ma svi mi mastarimo,fantaziramo(npr poznata licnost)ali to nije stvarnost,jer u globalu tu osobu i ne poznajemo...mislila sam konkretno na realnost...licno jednako bih tesko podnjela saznanje da on cezne za nekom zenom(obicnom smrtnicom:wink:),ne vidim neku razliku da li je ljubi ili ne,mene bi boljelo u svakom slucaju,jer bi znala da me vise ne voli.

ja sam sigurna da je svako razmisljao ili bar pomislio,negde pozeleo neku drugu osobu,koju poznaje,koja je u realnom svetu...
 
Sta mislite,da li postoji muskarac koji u dugoj vezi (npr.5godina i vise) nikad nije prevario svoju devojku?
Postoji li muskarac koji je spreman da ceo zivot provede sa zenom(koja mu je bila devojka,kasnije supruga),a pri tom da bude veran?

Postoji,..znam jedan bracni par koji je hmm..vise od 15godina u braku i on nikad nije bio sa drugom zenom (njegova zena mu je prva zena u zivotu) a tako ni ona njega,....provereno znam da nisu varali niti da varaju jedno drugog.
 
Ma svi mi mastarimo,fantaziramo(npr poznata licnost)ali to nije stvarnost,jer u globalu tu osobu i ne poznajemo...mislila sam konkretno na realnost...licno jednako bih tesko podnjela saznanje da on cezne za nekom zenom(obicnom smrtnicom:wink:),ne vidim neku razliku da li je ljubi ili ne,mene bi boljelo u svakom slucaju,jer bi znala da me vise ne voli.

ja sam sigurna da je svako razmisljao ili bar pomislio,negde pozeleo neku drugu osobu,koju poznaje,koja je u realnom svetu...
slazem se tara.

ma barem je pomislio i o "obicnoj smrtnici" to ti je refleks, to se ne kontrolise:lol: sala, otkud znam, meni sve to nije strasno, jer fantazije su fantazije i koliko god smrtni ili slavni bili njeni objekti, ipak mastu nikako ne treba cenzurisati, to se ljudi igraju sami sa sobom u svojoj glavi, i taj objekat je samo projekcija, a ne ta stvarna osoba... drugo bi bilo da se zesce primi na nekog iz okruzenja...
 
Ja sam svojevremeno verovala da ne postoji veran muskarac.
Ali, tada sam bila klinka :D

Sad, kad pogledam, znam vise devojaka/zena koje varaju svoje (da kazemo?)- bolje polovine. Vecina muskih koje poznajem su verni.

Doduse, ovi drugi, koji vole da pricaju o svojim osvjanjima, prevarama, jurenju suknji itd. su mi toliko gadni da i nemam neki kontakt sa njima.

Tako da... odgovor na pitanje o vernosti: verujem da postoje mnogi takvi muskarci, samo treba naci jednog za sebe :)
 

Back
Top