Postoji li muskarac...

Enfroz2891.:
Da.
Da.
Mushkarci mnogo pre i tachnje od zena znaju da li je "to" "to".

Ja mislim da je potpuno jednak osecaj da li je "to" "to" i kod zena i kod mushkaraca...I da oba pola chesto prave greshke zbog toga shto ne zele sebi dugo da priznaju da je neka prica promashaj...
 
Doors of Perception:
Znaci zene kroz krizu prolaze tako sto ispadaju smesne i razlog podsmeha a muskarci `ebuci klinke i bezbolnoscu patke za sve to a pritom im andro-sindrom igra u odbrani.
Ipak,slucaj "nafrakanih mama" je mnooooooogo redji od slucaja "manja mi je potencija al je veca intelEgencija".
Mislim da su zene mnogo dostojanstvenije.
Muskarci su nekako....karakterno dronjavi.

Ovaj stav je oblikovan situacijom da su žene mnogo diskretnije kad to požele i kada to rade.
Zatim situacijom da je donedavno bilo vreme u kojem je veliki broj tinejdž devojaka prosto vapio za svojim potvrdama kao ženama upravo kroz zavodjenje iskusnijeg i "sposobnijeg" muškarca.....Procvat ili revolucija sponzoruša nije samo u traženju novčanih sredstava i zabave, već se protegne i na ostali deo populacije , onaj deo koji ne želi da "prlja" svoje "principe" , ali uleti u zamku samopotvrdjivanja....

Mediji su toliko agresivno razarali moralni sistem društva , a muškarci kao neinhibirani i aktivatori i inicijatori su očiglednije reagovali i bili uočljiviji u mnogim sredinama....
Nemoć , seksualna ili bilo kakva druga , u mnogome oblikuje aktivnosti čoveka.
Dodaj javno mnjenje , koje je do skora bilo izuzetno agresivno u popularisanju da je vrednost ako imaš par klinki na stand-by , i to će delovati ne samo na one koji su baš u tom fazonu , već i na ostale....

Dobar putokaz može biti i pojedinačna lična percepcija onih koji su "mlada piletina".
Koliko vidim doba vrednosti starog lovca na piletinu polako opada, dok vrednost stare koke lovca na piletinu ne opada , već čak u nekim prebivalištima i raste.....što će dovesti do.....
 
Nije tacno da opada.To je jos uvek vrlo aktuelno i prisutno samo sto je na zalost uobicajeno pa se ne dozivljava kao neka novotarija koja jos uvek na moralnim lestvicama sebi nije nasla mesto.
Svakog cuda za 3 dana dosta.
Sto znaci da ako se manje o tome prica ne znaci da ga nema.
 
Postoje takvi muškarci i mislim da su u većini. Poznajem ih nekoliko, a svakog jutra u ogledalu vidim jednog.
Mnogo je onih koji se hvale... Neki imaju potrebe da tako dokažu svoju muževnost, da zadovolje svoju sujetu, neiživljenost, nesigurnost u sebe, nezadovljstvo partnerkom ...Neke muškarce je jednostavno strah da se vežu ..
To je pitanje karaktera, pre svega, ali i sopstvene odluke.
Godinama smo se zabavljali i dugo smo u braku.Učili smo da volimo jedno drugo, da praštamo, da prihvatamo, ....Prošli smo zajedno i dobro i zlo. Ratove i revolucije, bedu i blagostanje, radosti,bolesti .....
Pre toga imao sam nekoliko veza, probao i sa plavušama i sa crnkama, punačkim i mršavim, strasnim i frigidnim...
A onda sam rekao DA i to je značilo TAČKA.
Ne osećam se zbog toga manje vrednim muškarcem. Naprotiv.
Volim da vidim lepu ženu. Uznemiri me nečiji miris, zgodno telo, osmeh, lepe noge i grudi, šarm, toplina, nežnost.... Ali - neka drugi uživa u tome.
Ja sam svoju izabrao i čuvam i negujem to što imam. A imam i ljubav i pažnju, nežnost,toplinu, sigurnost, poverenje, seks, ....
Nekad se probudim ,dok ona mrmlja nešto u snu i mogu da pogodim šta sanja .... Treba li još nešto više .....?
 
Postoje takvi muškarci i mislim da su u većini. Poznajem ih nekoliko, a svakog jutra u ogledalu vidim jednog.
Mnogo je onih koji se hvale... Neki imaju potrebe da tako dokažu svoju muževnost, da zadovolje svoju sujetu, neiživljenost, nesigurnost u sebe, nezadovljstvo partnerkom ...Neke muškarce je jednostavno strah da se vežu ..
To je pitanje karaktera, pre svega, ali i sopstvene odluke.
Godinama smo se zabavljali i dugo smo u braku.Učili smo da volimo jedno drugo, da praštamo, da prihvatamo, ....Prošli smo zajedno i dobro i zlo. Ratove i revolucije, bedu i blagostanje, radosti,bolesti .....
Pre toga imao sam nekoliko veza, probao i sa plavušama i sa crnkama, punačkim i mršavim, strasnim i frigidnim...
A onda sam rekao DA i to je značilo TAČKA.
Ne osećam se zbog toga manje vrednim muškarcem. Naprotiv.
Volim da vidim lepu ženu. Uznemiri me nečiji miris, zgodno telo, osmeh, lepe noge i grudi, šarm, toplina, nežnost.... Ali - neka drugi uživa u tome.
Ja sam svoju izabrao i čuvam i negujem to što imam. A imam i ljubav i pažnju, nežnost,toplinu, sigurnost, poverenje, seks, ....
Nekad se probudim ,dok ona mrmlja nešto u snu i mogu da pogodim šta sanja .... Treba li još nešto više .....?
Neee..ne treba..i ovo je dovoljno da mi ulepsa ovaj los i siv dan..volim kada sam u nekom od losih stanja da procitam ovako romanticne price..Bravo..to je ono sto bi se reklo ..Muskarac za sva vremena.. pitanje je samo .dokle, tj.kada ce se pojaviti onaj trenutak kada u glavi prodje misao:..sto ne bih.:wink:( i to je stvar karaktera i odluka)
 
kakva prevara ? o cemu pricate ? Ako neko ima potrebu da bude odredjenog trenutka sa drugom, da se voli sa njom , to je vama prevara ? A nije li veca prevara ako si u mislima sa drugom, dok volis svoju zenu. Da se nije mozda prevario kada je svog bracnog druga sreo ? Mislim da se time ne treba opterecivati. Samo ga podstices na još.Ovako sam ce videti sta treba, bez prisile.
 
Postoje takvi muškarci i mislim da su u većini. Poznajem ih nekoliko, a svakog jutra u ogledalu vidim jednog.
Mnogo je onih koji se hvale... Neki imaju potrebe da tako dokažu svoju muževnost, da zadovolje svoju sujetu, neiživljenost, nesigurnost u sebe, nezadovljstvo partnerkom ...Neke muškarce je jednostavno strah da se vežu ..
To je pitanje karaktera, pre svega, ali i sopstvene odluke.
Godinama smo se zabavljali i dugo smo u braku.Učili smo da volimo jedno drugo, da praštamo, da prihvatamo, ....Prošli smo zajedno i dobro i zlo. Ratove i revolucije, bedu i blagostanje, radosti,bolesti .....
Pre toga imao sam nekoliko veza, probao i sa plavušama i sa crnkama, punačkim i mršavim, strasnim i frigidnim...
A onda sam rekao DA i to je značilo TAČKA.
Ne osećam se zbog toga manje vrednim muškarcem. Naprotiv.
Volim da vidim lepu ženu. Uznemiri me nečiji miris, zgodno telo, osmeh, lepe noge i grudi, šarm, toplina, nežnost.... Ali - neka drugi uživa u tome.
Ja sam svoju izabrao i čuvam i negujem to što imam. A imam i ljubav i pažnju, nežnost,toplinu, sigurnost, poverenje, seks, ....
Nekad se probudim ,dok ona mrmlja nešto u snu i mogu da pogodim šta sanja .... Treba li još nešto više .....?

Аух!:p
Сад можемо и да закључамо тему....
 
Sta mislite,da li postoji muskarac koji u dugoj vezi (npr.5godina i vise) nikad nije prevario svoju devojku?
Postoji li muskarac koji je spreman da ceo zivot provede sa zenom(koja mu je bila devojka,kasnije supruga),a pri tom da bude veran?

Ја сам с девојком више од пет година...
Један дан више...:D:D
Постоји, али питање је шта је верност...
 
Neee..ne treba..i ovo je dovoljno da mi ulepsa ovaj los i siv dan..volim kada sam u nekom od losih stanja da procitam ovako romanticne price..Bravo..to je ono sto bi se reklo ..Muskarac za sva vremena.. pitanje je samo .dokle, tj.kada ce se pojaviti onaj trenutak kada u glavi prodje misao:..sto ne bih.:wink:( i to je stvar karaktera i odluka)

On ? Ma nece,sto si takvaaa :wink::)
 

Back
Top