Papagaji

Da li ste dresirali papagaja?

  • Ne, papagaja nisam dresirao

  • Da, ali sam papagaja malo naucio (da uzima hranu iz prsta...)

  • Da, papagaja sam naucio da me se neplasi (da mi sedi na ramenu...)

  • Da, papagaja sam mnogo stvari (da gura kolica,pravi se mrtav...)

  • Da, papagaja sam naucio da prica!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Opet ne radi :sad2:


Juce sam bila u pet centru :) po 74784376 put.Naravno Micu sam castila :D

Cime?

Sinoc ja se vratio kuci iz skole, i on cim me je vido na vratima izasao iz kaveza...Sednem ja tu do njega i on mi sleti na rame kao i uvek...nista neuobicajeno
A ja obuko neku caletovu siroku majicu pa mi je onaj deo kod vrata bio malo siri i on odjednom kao da ulazi u njega :rotf::rotf:
Mislim da je skontao da je to kao neko gnezdo :think:
 
130416.jpg
NJEGOVU OMILJENU poslasticu i neke sitnice za kaFez :D evo nekih novih slicica
130504.jpg
b_130520.jpg
130529.jpg
130551.jpg
130729.jpg
 
Hahaha, govance...:hahaha::hahaha::hahaha:

Kad smo vec kod govanca...jel ih ti odmah pocistis ili ih ostavis da se osuse pa onda??

A ove stapice sa necim zelenim, jel kupujes u kutiji ili ovako??Takve nisam vidjao u pet shopovima u nisu...
 
Te sam uzela u pet centru jeftiniji su nego kod mene u obliznjem pet shopu.Zavisi u kom stadijumu primetim govance xD Najgore je bilo kad mi se pokakio po monitoru,a najbolje kad je sleteo kevi na glavu i ja kazem zamisli sad ti se pokaki u roku 10 sec vec je to izvrsio xD
 
Ivane,vise necu da se trudim oko postavljanja videa!!!meni je najgore kad mi se oboje pokake na tastaturu:rotf:...moram da je cistim sa stapicima za usi:)) !od neki dan pokricam tastaturu sa krpom:whistling:!pogledajte sto sam nasla na nekom nemackom sajtu igralista za papagaje,kako su extra:)) kostaju oko 1000 din,i nisu toliko ni skupa koliko su prakticna....*** kad zivim u gradu,a nemam ni busilicu...:dash:
 
hehe man,eto ti ideje da razvijes biznis i prodajes:))!pod uslovom da koristis dtvo koje sme za papagaje da se koristi jer ce oni to da grickaju i da spada u grupu "tvrdjih drva" poput bukve,javora,hrasta....da ne bude vockica samo:)) jer ce to da pukne brzo!ja trazim zrtvu da mi nparavi nesto slicno pa ako se predomislis da mi se javis:)):worth::ok:
 
Te sam uzela u pet centru jeftiniji su nego kod mene u obliznjem pet shopu.Zavisi u kom stadijumu primetim govance xD Najgore je bilo kad mi se pokakio po monitoru,a najbolje kad je sleteo kevi na glavu i ja kazem zamisli sad ti se pokaki u roku 10 sec vec je to izvrsio xD

Ja pitam cisto ako su u kutiji da potrazim tog proizvodjaca...a ti mi glavno ne rece;)

@stasa34-ma ok je...radi sad...izgleda da voli one razmake izmedju parketa da gricka :lol:
i moji nekad sleti na tepih, posto zna da ima tu nekad mrvice, ali mu ja ne dam nesto dugo da ostane, jer me strah da ne pojede nesto sto nije bas...da kazem...hrana

Extra su igralista, najvise mi se svidja ovo skroz gore desno...Ja bih ga kupio, jel imas link, mozda ima da se naruci preko neta??
 
ivane ,ukucaj vogelshop.net i tu ces naci sve sto te zanima!ako se raspitas za on line prodaju,da nam javis pa da uzmemo svi odjednom,da ne placamo ptt troskove posebno:)):cool:

Pogledao sam, i :eek::eek:
30 evra...pa bice da je mnogo:dash::dash:

Vitapol smakers kiwi to pise na kutiji,kosta u pc 150 kinti jedno pak.2komada unutra.

Ok...nasao sam i ja juce kod mene (pet star shop se valjda zove, ima ga i u bg-u...)
neke nemacke "stapice" i uzeo sam sa narandzom...kostaju 96din
Za sada ih nije ni pogledao...malo se plasi...mada mislim da se vec naviknuo da mu je u kavezu, samo jos da shvati da treba da je jede...:klap:
 
I jA sam pogledala,previse je stvarno,pre cu ja napraviti nesto kad odem u selo.Treba mu vremena,ipak je to nesto novo.Tako je i Mica,a kad je probao prvi put slistio je do drvenog stapica pa je i njega glockao.A cek i ti imas nimfu jel?Nisam razumela :D Meni je san da imam crvenocelog papagaja kozicu ,oni su mi super :) :) :) ona zena mi ne odgovara za zenku ,pa verovatno nista od toga u skorije vreme..
 
I jA sam pogledala,previse je stvarno,pre cu ja napraviti nesto kad odem u selo.Treba mu vremena,ipak je to nesto novo.Tako je i Mica,a kad je probao prvi put slistio je do drvenog stapica pa je i njega glockao.A cek i ti imas nimfu jel?Nisam razumela :D Meni je san da imam crvenocelog papagaja kozicu ,oni su mi super :) :) :) ona zena mi ne odgovara za zenku ,pa verovatno nista od toga u skorije vreme..

Ne, imam tigricu...;)
Ovo boldovano nisam bas razumeo
To je ovaj??
Dominant-Pied.jpg
 
Zdravo svima na forumu!
Mi imamo vec godinu i po dana dve tigrice Kicu i Zucku :cmok: . Uzeli smo ih u paru jer oboje radimo pa da ne budu sami. To nam se vratilo tako sto nas uopste ne konstatuju i nemaju nameru da se druze sa nama :sad2: A nekad se i izmedju sebe biju :dash: Sa zenkom imamo problema sa letenjem, jako je slab letac (a nije bila u pocetku) i primetila sam da cudno namesta levo krilo. Ima li neko ideju sta joj moze biti? Da li se pero zalomilo ili je uraslo ili je nesto trece? To traje vec 4 meseca. Slucajno sam naletela na ovu temu, pa da vidim ima li neko ideju kako da pomognem svojoj Zuckici.
Hvala unapred!
 
Zdravo svima na forumu!
Mi imamo vec godinu i po dana dve tigrice Kicu i Zucku :cmok: . Uzeli smo ih u paru jer oboje radimo pa da ne budu sami. To nam se vratilo tako sto nas uopste ne konstatuju i nemaju nameru da se druze sa nama :sad2: A nekad se i izmedju sebe biju :dash: Sa zenkom imamo problema sa letenjem, jako je slab letac (a nije bila u pocetku) i primetila sam da cudno namesta levo krilo. Ima li neko ideju sta joj moze biti? Da li se pero zalomilo ili je uraslo ili je nesto trece? To traje vec 4 meseca. Slucajno sam naletela na ovu temu, pa da vidim ima li neko ideju kako da pomognem svojoj Zuckici.
Hvala unapred!

Nema veze sto nemate vremena, da ste ostavljali kavez otvoren preko dana da mogu slobodno da lete po stanu bili bi pitomiji :) Mada tu se javlja problem sa kakom koja onda moze biti svugde po sobi :lol:

Jesi pokusavala da podignes to krilo da vidis da li se sta primeti ? Ili i ne da da joj pridjes :D
 
i moje tigrice ostre kljun na merdevine,i skroz su ih ogulile a platila sam ih u pet shopu 500 din:)) ali to je njima interesantno,iako sipina kost stoji u kavezu onako za posmatranje:))!ivane,jeste skupo tih 30 eura ali i nije toliko kad pogledas dimenzije...u bgdu u happy dogu imas igralista za papagaje,koja kostaju isto toliko,a mnogo su manja,i nema sanse da ih dobiju cak i ako ih narucis:((
 
Nemamo problem sa haosom po stanu, prave ga oni i iz kaveza :per: razbacuju sve okolo.
A puštamo ih kad god smo u stanu, uveče dok ne spavaju i preko vikenda. Plašim se ako ih ostavim same da će da se zaglave negde :think:
On leti kao divljak, a ona samo u slobodnom padu :sad2: A krilu ne da da pridjem, mogu da je mazim i češkam ali beži ako uhvatim za krila, rep... Pošto ih je dvoje nisu baš najdruželjubiviji sa nama.
 

Back
Top