EKONOMSKA SKOLA SABAC

Evo ga, ceka da se vidimo. Prerezao sam al nisam instalirao. Sredjujem neke stvari na kompu pa cu to ostaviti kad budem imao vremena. Verovatno za narednu nedelju. No, ti se samo javi kad ces biti u okolini i dobijas tvoje diskove :)
 
Ili nesto jos gore ... znacemo ko si ... i onda cemo te vrebati ispred skole ... jer si napravila prvu gresku kada si otkrila mesto u kome provodis najvise vremena ... znamo da si 91-o godiste ... I razred srednje skole ... i da si ili lav u horoskopu ili zaljubljena u sebe ... ako krenemo logikom, sada znamo gde lovina provodi najvise vremena, ali takodje zrtva mora i da pije i jede i da se druzi, stoga najblize pojiliste je urbano ... tamo, tamo cemo te cekati ... a kada te uhvatimo silovacemo te ... svaki po 20 puta ... a onda cemo ti seci prst po prst ... i slati ih tvojoj majci ... cisto iz zadovoljavanja nasih sadistickih potreba ( ako ovo ne razumes, a garatujem da ne razumes, to znaci da uzivamo da mucimo druge, bilo fizicki bilo mentalno ) ... i na kraju cemo dovesti tvog starog i prisloniti ti pistolj na glavu i reci mu da ako te ne bude jeb'o ( morao sam ovako inace se ne bi videlo ) da cemo te ubiti, a posle i njega i tvoju majku i ostalu rodbinu. A sve ovo samo zato sto si otvorila ovu temu, i otkrila svoj identitet na krstaricinom forumu.
 
lavica 91:
Nisam lav u horoskopu.....................a ovo ostalo sto si napisao, mozes samo da sanjas
Hah ... dete, dete ... mogao bih da te nadjem u roku od jednog sata i da ti sve to uradim ... ali zasto ... cim ti pitas ta glupava pitanja ti postajes apsolutno ne zanimljiva ... ne bih te ni pipnuo ni kada bih te znao ... znaci prestani TI da sanjas o tome da si bitna.
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 

Back
Top