Reason3 // NoCd

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
Da li je moguce nekako pokrenuti Reason3 ako nemam CD-ove...
Prebacio sam program sa drugovog harda na moj... znaci instaliran program, sa sve sound base-om...
Ali program mi trazi da ubacim 2 i 3 cd...

Dali postoji nacin da ovo odradim bez CD-a???
Inace, drug je izgubio CD-ove (dao nekom, ali ne zna kome)

thx
 
Ovako...
Prebacen je sa drugovog harda...
Na njegovom kompu radi bez problema...
Imam serijski broj, ali kada startujem program ODMAH mi trazi da ubacim cd-ove... Ako ne ugasi program
Nemam gde da ukucam broj!!!
 
Nije mi bas sasvim jasno sta podrazumijevas pod tim PREBACIO..

Ako imas instalaciju, onda mozemo da se bavimo problemom, ako si prebacio vec instalisanu igricu onda gubimo vrijeme..

Mozes da prebacis fajlove od neke instalisane igrice ali ne i kljuceve u registry bazi windowsa koji se iskopiraju, tako da u tom slucaju igra i ne moze da radi i normalno je da ti trazi upravo te segmente koji nedostaju a koji se nalaze na pomenutim diskovima koje trazi..

Ako je pak prebaceno u domenu Instalacije onda mozemo da se potrudimo da ti pomognemo..

Napominjem opet, da ako si prebacivao vec instaliranu igricu sa jednog na drugi HDD, onda iskreno gubis i vrijeme i zivce...

Pozzzz
 
GZ ti je lepo objasnio.To sto imas seriski br. nece oziveti tvoj program.Moras da imas 3CD-a koliko sam ja upoznat sa ovim programom(skup je i to mnogo)!

Ali ako ti treba npr. AcidPro6 javi se tu vec mogu da ti pomognem!

Pozz!
 
AcidPro radi... : )
Ali Reason je Reason...

Mada ima na netu da se skinu besplatni ISO fajlovi...
Ali ja imam DialUp 56k : ( tako da cu morati da sacekam da stigne DSL...

Trazio sam neke mini-image fajlove, ono, samo da predje preko toga, zato sto ja sve to vec imam instalirano u kompu....

JBG...
 
Možeš to odraditi, ako odeš kod druga koji već ima instaliran program, da izvadiš ključeve iz njegove registry baze i da probaš kod tebe... Meni je pomoglo kod dosta igrica, "instaliranih" na taj način...
 
Upravo sam ti i objasnio i rekao da ne moze da se odradi ono sto si zamislio..

Cak ni Nidzesi koji rece pa osta ziv da tako odradjuje neke stvari tesko da moze ozivjeti program tako sto ce da isupa registry kljuceve i da pokrene program bez instalacije...

To je gotovo pa Utopija,
 
Gz... Imam nekoliko programa koji rade iako sam ih PREBACIO instalirane sa drugovog harda.
Problem je sto ovaj program trazi cd2 i cd3, ne da bi nesto prebacio sa njih, nego samo da bi se uverio da imam cd-ove... I to samo prvi put, posle toga mi cd-ovi vise ne trebaju...

P.S. Operu, koju sada koristim, sam prebacio kompletno instaliranu i ne pravi nikakve probleme...
 
Bilo je takvih pokusaja i sa moje strane, ranije doduse, neke male programicice koji imaju po jedan ili dva reg kljuca sam i kao uspio odraditi, ali programi, igrice koji se prosto razbacaju po registriju, tesko da mozes da pohvatas, u ovom tvoj slucaju, da Bog da da uspijes, a sto se tice CD2 i CD3, ne znam da li su ti CD-ovi potreni radi instalacije ili su samo porska vec insalisanom programu...

Da li je moguce da se uradi neki Image tih diskova pa da se prevari cjelokupna zeza sa svim tim...
 
Prebacivanje podataka iz registry baze može da uspe samo ako unapred znaš da ćeš raditi to, pa pre instalacije programa snimiš sve što je program tokom instalacije upisao u bazu. Zgodno je u taj log dodati i ono što program upiše prilikom prvog pokretanja. Sve ostalo je samo gubljenje vremena bez šanse da uspe kao što reče GZ.
 
GZ...
Ti CDovi su potrebni samo da bi me smarali... Kada se ubace, program ih samo prepozna i startuje se...
I onda mi ne trebaju NIKAD VISE...

I da, moguce je uraditi image diskove, samo sto ne mogu da nadjem mini-image nego samo ISO od 700mb (imam 56k dial-up connection).

Da li je moguce naci na netu .reg fajl za ovo?
 
GZ:
Upravo sam ti i objasnio i rekao da ne moze da se odradi ono sto si zamislio..

Cak ni Nidzesi koji rece pa osta ziv da tako odradjuje neke stvari tesko da moze ozivjeti program tako sto ce da isupa registry kljuceve i da pokrene program bez instalacije...

To je gotovo pa Utopija,


Nisam rek'o da će uspeti, nego da sam ja uspeo da sredim neke igre tako... NFS Underground, starije delove NFS-a, Fifu 2002, 2003...

I da, ostao sam živ... Samo sam predložio, a to što assholes kao ti misle da tako ne može, boli me tuki...

Na kraju krajeva, jeb'o vas program...

Imao sam dobre namere, ali ovakve odgovore mnogo mrzim da pišem, ali što se mora nije teško!!!
 
Hehe,slatko sam se nasmejao brate.

Zasto brate decku stvarno treba ovaj program,veceras cu da skinem.Nema ni reci o nekakvoj naplati.Nek se uclani na moj forum i to je to.GZ prestani da rezis na moje reci : ) )Ovaj put stvarno zelim da pomognem coveku i to za DZ!
 
Lovac, ne rezim, nisam PAS, prije svega, to je uvreda, mada cu da predjem preko nje, ali postajes i jos i zanimljiv, pored toga, jos uvijek naivno nastupas.. Rekao si da ces sve da odradis za covjeka, ali si ipak trazio neprimjetno uslov, to je uclanjenje na tvoj forum.....

CCCCCC....cccccccc... Moreplovac majku mu, idi na PP sa covjekom nek ti da podatke, odradi posao, posalji mu sto mu treba i reci jednom sebi a i svim da si nesto odradio bas bez ikakvog interesa..

Pozdrav.
 
Brate izvini ako sam te uvredio,stvarno nisam ima nameru.Koristio sam metaforu,ali nista vezano za pse!Pa ako se uclani na forum to nije zlocin brate,a i ko kaze da mora izmedju ostalog.

Nek se javi vec sam skinuo 15% programa dok ja i ti ovde razgovaramo : ) ) )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top