Bejzbol...

igrali smo kad smo bili klinci al nismo imali pravu palicu nego smo iscupali tarabu iz komsijine ograde
e zezam se uzeli smo neku motku najobicniju sto je ne bi ni neki smrdljivi klosar uzeo da njome cese svoja smrdljiva ledja
i igramo mi tako doso red na mene da bacam onome udaracu
ja bacio a ono fiju lopta u mene
sreca pa sav zivu glavu spasio
posle sam samo stajao iza udarac i hvatao lopticu
a nisam ja za bejzbol
visam sam nekako za kajak jednoklek
 
brate, nemoj tako :)
prva liga ima 5 timova(3 iz bg-a, zrenjanin i vojvodina)
druga liga ima 3 tima(mi, cacak i nis)

Ako nekog zanima...u nedelju u pola 12 igraju JUNIORI-Beograd Vs. Nis, a u 15h nesto bolji bejzbol VOJVODE - DOGS

na Adi Zvezdanliji naravno ;)
 
zoranpetrovic84:
brate, nemoj tako :)
prva liga ima 5 timova(3 iz bg-a, zrenjanin i vojvodina)
druga liga ima 3 tima(mi, cacak i nis)

Ako nekog zanima...u nedelju u pola 12 igraju JUNIORI-Beograd Vs. Nis, a u 15h nesto bolji bejzbol VOJVODE - DOGS

na Adi Zvezdanliji naravno ;)
Konacno neko ko zna nesto o Baseballu...
Ti si iz Juniora??? ;)
 
mawetzka:
Ajde molim te nemoj da kvaris temu svojim glupim komentarima...
Ovde se jedino prica o Baseballu i ako nemas nista pametno da kazes...
Cao... :D ;) :D
Da se radi o nekom sportu koji ima dusevni smisao ostavio bih svoje "glupe komentare" po strani. S obzirom da se radi o sportu ciji je nivo ravan narodnim igrama, kamena s ramena, klisa, bocanja...svoje komentare sam tako i prilagodio. A s obzirom da se na bejzbol hvataju samo Grobari, kako vidim, lepota tog sporta mi je odmah jasna!!! :lol: :lol: :lol: I pazi mala kako pricas sa mnom. Ja se u bejzbol ne razumem ali palcu umem da koristim i u druge svrhe.
e040.gif
 
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports. All the rest are children's games played by adults." - Ernest Hemingway


Tako da.........tisina ! :D
 
v.v.ilic:
Lepo sam rekao da ce doci south da se brani. :lol: Mnogo lepa igra taj bejzbol. A i poze i pozicije su vrlo zanimljive. Nesto kao balet:p :p :p

:lol: :shock: :lol:
ilicu ..kad sam ti pricao za hockey,kazes mnogo tuce :roll:
a ovo ti je ''balet'' :shock:

pazi, ova lopta ide oko 130km/h...
baseball6smallbg6.jpg

i ako te pogodi u glavu....navijao bi za partizan,cim bi se probudio :lol:

btw. ne diraj 'malu',..vidis da se razume u baseball 8)
nije kao neki :roll:
 
south:
:lol: :shock: :lol:
ilicu ..kad sam ti pricao za hockey,kazes mnogo tuce :roll:
a ovo ti je ''balet'' :shock:

pazi, ova lopta ide oko 130km/h...
baseball6smallbg6.jpg

i ako te pogodi u glavu....navijao bi za partizan,cim bi se probudio :lol:

btw. ne diraj 'malu',..vidis da se razume u baseball 8)
nije kao neki :roll:
Pa majkumu, video si valjda pozu!:lol: :lol: :lol: Sta sam trebao da kazem drugo? Da sam rekao, bilo bi nepristojno pa bi mi neko mogao izbrisati post. ;)
Sta kazes, 130 na sat? A devojke serviraju brzinom od 220 na sat pa niko nije promenio tim za koji navija jer ga je udarila muva!:lol: A samo pogledaj ovoga sto snima. Kada ga tresne promenice i nacionalnost a mozda i pol. Licni opis sigurno! :lol: :lol: :lol:
 
gt500:
"Motor racing, mountain climbing and bull fighting are the only true sports. All the rest are children's games played by adults." - Ernest Hemingway


Tako da.........tisina ! :D
Cutao bih ja ali ne umem bas sve da prevedem. Razumem samo ono "children's games":lol: :lol: i "sports". ;)
 
v.v.ilic:
Da se radi o nekom sportu koji ima dusevni smisao ostavio bih svoje "glupe komentare" po strani. S obzirom da se radi o sportu ciji je nivo ravan narodnim igrama, kamena s ramena, klisa, bocanja...svoje komentare sam tako i prilagodio. A s obzirom da se na bejzbol hvataju samo Grobari, kako vidim, lepota tog sporta mi je odmah jasna!!! :lol: :lol: :lol: I pazi mala kako pricas sa mnom. Ja se u bejzbol ne razumem ali palcu umem da koristim i u druge svrhe.
e040.gif
Ako se iole razumes u Baseball ne bi potcenjivao nikoga...
Taj sport je jako kompleksan i komplikovan za one koji znaju nesto o njemu...
A sto se tice tog koriscenja palice APSOLUTNO TE SE NE PLASIM I NE ZANIMA ME STA UMES DA RADIS SA NJOM...
Hvala Bogu, ima ko da me brani...
:D ;) :D
 
mawetzka:
Ako se iole razumes u Baseball ne bi potcenjivao nikoga...
Taj sport je jako kompleksan i komplikovan za one koji znaju nesto o njemu...
A sto se tice tog koriscenja palice APSOLUTNO TE SE NE PLASIM I NE ZANIMA ME STA UMES DA RADIS SA NJOM...
Hvala Bogu, ima ko da me brani...
:D ;) :D[/QUOTE]Ama, necu ja tebe. Hocu tog sto te brani. :lol: :lol: :lol: Pitaj ga samo koliko sam ga do sada puta tresnuo na ovom Forumu!
e073.gif
 
v.v.ilic:
mawetzka:
Ako se iole razumes u Baseball ne bi potcenjivao nikoga...
Taj sport je jako kompleksan i komplikovan za one koji znaju nesto o njemu...
A sto se tice tog koriscenja palice APSOLUTNO TE SE NE PLASIM I NE ZANIMA ME STA UMES DA RADIS SA NJOM...
Hvala Bogu, ima ko da me brani...
:D ;) :D[/QUOTE]Ama, necu ja tebe. Hocu tog sto te brani. :lol: :lol: :lol: Pitaj ga samo koliko sam ga do sada puta tresnuo na ovom Forumu!
e073.gif
Nisam mislila da ce on da me brani...
A sto njega?On je samo dzentlmen...
 

Back
Top