A kad se cuo povik "Srbiiii!" - koji maloumnici....

Управо сам се чуо са госп. Ђорђем Љољићем (генсек. Хокејашког савеза Србије) који је у Зг. и сазнао следеће:
Бошко Јанковић јесте показао три прста публици, али после, цитирам: два сата "знаш каквог" навијања публике! Договор је био да се у град не излази, после тога без полицијске пратње (!) Исти ти Хрвати су прошле године мирно сваки дан шетали Београдом (код нас је било првенство) и длака с главе им није фалила, чак ни ружну реч нису чули, чак је и мени (а ја сам службени фоторепортер Хокејашког савеза) скренута пажња да водим рачуна, пошто сви у Савезу знају мој став гледе националног питања, нарочито када су у питању Хрвати!
Е сада су добили ХВАЛА!
 
Nacionaldemokrata:
Koji su to maloumnici pa to je strasno....pa ti kompleksasi nisu za afriku a kamoli EU....svakko malo malo kod njih se ovakve stvari desavaju....nacija za gadjenje i nista drugo...

http://www.b92.net/sport/zimski/hokej.php?yyyy=2007&mm=04&dd=13&nav_id=241768

divljaci, maloumnici i kompleksasi .... sve u jednom

Сто пута сам написао да са усташама не треба да имамо било каква посла. И где су сада ови НДХ учесници или ови наши полутани ШТО СТАЛНО НАПАДАЈУ СРБЕ И ПРОПАГИРАЈУ БРАТСТВО-ЈЕДИНСТВЕНИ ЦИРКУС.
Нема их, ћуте као фуњаре!
Да ли можете да замислите РЕАКЦИЈЕ да се нешто слично десило у Београду ??? ХЕХЕХЕ...
 
KoscheiBesmertnii:
Управо сам се чуо са госп. Ђорђем Љољићем (генсек. Хокејашког савеза Србије) који је у Зг. и сазнао следеће:
Бошко Јанковић јесте показао три прста публици, али после, цитирам: два сата "знаш каквог" навијања публике! Договор је био да се у град не излази, после тога без полицијске пратње (!) Исти ти Хрвати су прошле године мирно сваки дан шетали Београдом (код нас је било првенство) и длака с главе им није фалила, чак ни ружну реч нису чули, чак је и мени (а ја сам службени фоторепортер Хокејашког савеза) скренута пажња да водим рачуна, пошто сви у Савезу знају мој став гледе националног питања, нарочито када су у питању Хрвати!
Е сада су добили ХВАЛА!
I ne treba da im fali dlaka sa glave kad su ovde! Ako su oni divljaci, zar moramo biti i mi?
 
Silent Bob:
I ne treba da im fali dlaka sa glave kad su ovde! Ako su oni divljaci, zar moramo biti i mi?

Не једи лајне више - НЕ ТРЕБА ХРВАТЕ ОВДЕ ЗВАТИ, НЕ ТРЕБА ИХ УОПШТЕ ПУСТИТИ ДА ДОЂУ У СРБИЈУ - све док се не опамете.
А те фазоне остави за Бисерко и осталу ђубрад !
 
eremita:
Не једи лајне више - НЕ ТРЕБА ХРВАТЕ ОВДЕ ЗВАТИ, НЕ ТРЕБА ИХ УОПШТЕ ПУСТИТИ ДА ДОЂУ У СРБИЈУ - све док се не опамете.
А те фазоне остави за Бисерко и осталу ђубрад !
Znači, kad Partizan, FMP ili CZ treba da igra protiv Cibone, Zadra... u košarci mi treba da predamo meč?

I ne razmišljaš... nikako... tj... ja se nadam te samo vode emocije...

Silom smo sve radili, a na kraju smo ostali bez svega. Vreme je da počnemo raditi za nas drugim sredstvima... efikasnijim i dalekosežnijim...

Silom se ništa ne može... no no...
 
Silent Bob:
Znači, kad Partizan, FMP ili CZ treba da igra protiv Cibone, Zadra... u košarci mi treba da predamo meč?

I ne razmišljaš... nikako... tj... ja se nadam te samo vode emocije...

Silom smo sve radili, a na kraju smo ostali bez svega. Vreme je da počnemo raditi za nas drugim sredstvima... efikasnijim i dalekosežnijim...

Silom se ništa ne može... no no...

Ја теби нисам крив што ти ниси Србин него у најбољем случају неки полутан - али то не значи да ћу ти дозволити да се овако болесно иживљаваш над Србима.

п.с. А за СИЛУ у овом случају буди љубазан па се обрати твојим усташама.
 
eremita:
Ја теби нисам крив што ти ниси Србин него у најбољем случају неки полутан - али то не значи да ћу ти дозволити да се овако болесно иживљаваш над Србима.

п.с. А за СИЛУ у овом случају буди љубазан па се обрати твојим усташама.
Ja sam siguran da si ti nisi Srbin već Hrvat. Samo neko namerno može da bude takav. Verovatno se smeješ kako se mi ložimo na tvoje postove... Pošto se ponašaš po svakom stereotipu koji vlada o Srbima...
 
KoscheiBesmertnii:
пошто сви у Савезу знају мој став гледе националног питања, нарочито када су у питању Хрвати!
Е сада су добили ХВАЛА!
eremita Citat:
Ја теби нисам крив што ти ниси Србин него у најбољем случају неки полутан - али то не значи да ћу ти дозволити да се овако болесно иживљаваш над Србима.
п.с. А за СИЛУ у овом случају буди љубазан па се обрати твојим усташама.

:lol: :lol: :grin: :-D :D :) :)
 

Back
Top