A-Smyle

zeken

Zainteresovan član
Poruka
144
Posto vidim da niko ne zalazi u podforum skolovanje u inostranstvu resio sam da vas malo i ovde smaram mojim pitanjem. DA LI JE NEKO PROSAO NA A-SMYLE TESTIRANJU? MISLIM NA KONACNE REZULTATE.
 
EpOx prekini da se pravosh pametna, pochinjesh da me nervirash. Ako ti nije jasan pravilnik, prochitaj ga!
Ova tema je vezana za shkolovanje u inostranstvu a ne za shkole uopshteno. SHto znachi da se na podfotumu ŠKOLE pricha o odredjenim shkolama, predmetima, ekskurzijama, etc.
Ukoliko je neka tema koja nije IZRICHITO vezana za jedno, odnosno drugo, mozhe se smestiti na bilokoji od foruma, shto ovde nije sluchaj.
 
Ben_Adam:
EpOx prekini da se pravosh pametna, pochinjesh da me nervirash. Ako ti nije jasan pravilnik, prochitaj ga!
Ova tema je vezana za shkolovanje u inostranstvu a ne za shkole uopshteno. SHto znachi da se na podfotumu ŠKOLE pricha o odredjenim shkolama, predmetima, ekskurzijama, etc.
Ukoliko je neka tema koja nije IZRICHITO vezana za jedno, odnosno drugo, mozhe se smestiti na bilokoji od foruma, shto ovde nije sluchaj.
Da,ali dečko je naglasio zašto je temu postavio ovde.
zeken:
Posto vidim da niko ne zalazi u podforum skolovanje u inostranstvu resio sam da vas malo i ovde smaram mojim pitanjem.
Nema potrebe da se međusobno napadate.
 
Da,ali dečko je naglasio zašto je temu postavio ovde.
Izvini ali komentar ti je glup, bez uvrede. To znachi da ja mogu da odem na podforum Tinejdzheri i da kazhem da sam smarao ove na pdf-u Televizija ali da oni ne odgovaraju i da napravim temu ''Filmovi u 2007.''...
Mislim... Ovakva tema treba da se premesti iz ochiglednih razloga. I tebi preporuchujem onda pravilnik! ;)
 
Slažem se da temi nije mesto na ovom podforumu,ali ako on traženu informaciju nije mogao da dobije tamo,zašto bi ti imao nešto protiv toga što on pokušava da je dobije ovde? Takođe,bez uvrede,ali jednostavno mislim da nema potrebe da ga toliko napadaš zbog toga,to je posao moderatora. U tom slučaju i ja tebi preporučujem pravilnik. ;)
 
Ma batalite...Sad ćemo si jedni drugom da preporučujemo pravilnik i ostala sranja....Ma dajte...Lepo se igrajte i naučite da delite, dečice(jbt ko vam kaže)
 
I stoga moramo činiti ono za šta smo sposobni(ser, ser)........Stoga SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM
 
lp_rox_girl:
Slažem se da temi nije mesto na ovom podforumu,ali ako on traženu informaciju nije mogao da dobije tamo,zašto bi ti imao nešto protiv toga što on pokušava da je dobije ovde? Takođe,bez uvrede,ali jednostavno mislim da nema potrebe da ga toliko napadaš zbog toga,to je posao moderatora. U tom slučaju i ja tebi preporučujem pravilnik. ;)
Okay, promashila si poentu... :D
I svejedno, ne znam zashto svi mislite da moji postovi imaju konotacije napada, Nisam ga napadao, rekao sam samo...
Inache, ovaj pdf. nema moderatora, peleplay je zahtevao razreshenje... :D
Inache, svi imamo prava da prokomentarishemo sve te stvari, i prochitaj pravilnik, ne pishe da ne smemo... :lol: :lol:
;)
 

Back
Top