zasto visoki momci vole niske devojke???

S

sandrita

Gost
:?:
zasto visoki momci vole niske devojke????
stalno se pitam ....kad ugledam momka od 1.90 koji za ruku "vodi" devojku koja mu je do struka?
pa ona deluje kao da mu je dete a ne devojka...!
a uopste estetski ne izgledaju skladno!!!
hajde visoki momci ...da vas cujem!!!!!!

 
Ma malo si se ti istripovala....Prvo, kao i sve ostalo ne mozes ni to generalizovati, a kao drugo nije tacno...Ja imam 1.87m i nikad nisam imao devojku nizu od 1.70m....E sad to je moj ukus...Verovatno postoje neki likovi koji vole neke malo nize cice...Sve ti je to individualno....Ili mozes reci cak i relativno...Kako god hoces...Caos
 
sandrita:
:?:
zasto visoki momci vole niske devojke????
stalno se pitam ....kad ugledam momka od 1.90 koji za ruku "vodi" devojku koja mu je do struka?
pa ona deluje kao da mu je dete a ne devojka...!
a uopste estetski ne izgledaju skladno!!!
hajde visoki momci ...da vas cujem!!!!!!


moje voljeno stvorenje i ja smo bash tako izgledali...! a zasto smo bili par? pa zato sto smo se skopcali na intelektualnom nivou. estetika nije toliko bitna ako se sa nekim FENOMENALNO kapiras. isto tako mozes da procenjujes kombinacije invalida sa osobama koje mogu normalno da hodaju, ali je ista stvar u pitanju - LJUBAV!!!

jos jedna stvar OTROV SE CUVA U MALIM BOCICAMA!!! ;)

p.s. free your mind!!!
 
Zato sto je to tako slatko, on visok a ona niska! Ne mora biti pravilo da je muskarac visok pa i djevojka mora da bude visoka i obratno. Visoki mskarci vise vole niske (to sam cula od njih), zato sto su im sladje a i lako je s njima u krevetu :oops, isto tako ima i visokih djevojaka koje imaju nize muskarce i njima je super.
 
Milow:
sandrita:
:?:
zasto visoki momci vole niske devojke????
stalno se pitam ....kad ugledam momka od 1.90 koji za ruku "vodi" devojku koja mu je do struka?
pa ona deluje kao da mu je dete a ne devojka...!
a uopste estetski ne izgledaju skladno!!!
hajde visoki momci ...da vas cujem!!!!!!


Nebitno ... kao sto Malecka rece estetika nimalo nije bitna.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mozda im stvarno imponuje sto ona mora da se MNOGO pomuci,da skokne da ga cmokne... ali vredi! ;)
 
malecka:
Milow:
sandrita:
:?:
zasto visoki momci vole niske devojke????
stalno se pitam ....kad ugledam momka od 1.90 koji za ruku "vodi" devojku koja mu je do struka?
pa ona deluje kao da mu je dete a ne devojka...!
a uopste estetski ne izgledaju skladno!!!
hajde visoki momci ...da vas cujem!!!!!!


Nebitno ... kao sto Malecka rece estetika nimalo nije bitna.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

mozda im stvarno imponuje sto ona mora da se MNOGO pomuci,da skokne da ga cmokne... ali vredi! ;)

Ja sam od onih kromanjonskih tipova koji se rado hvataju za neandertalske obicaje, podignem je za tako nesto 8)

a dali cu da je spustim ... e pa sad :wink:
 
Zato što je čovek zverka uređena biološkim zakonima. Seti se da se suprotnosti privlače. Kada bi bilo drugačije udaljili bi se jedni od drugih toliko da bi prestali da se primećujemo. Ovako, svaka suprotnost teži onom čemu je suprotna. Tako je od pamtiveka, tako će i biti. Neko će razumeti, a neko će blejati. No, sudbina im je ista, ili će se zakonima povinovati ili ih neće biti.
 

Back
Top