Secate se...

Jao Kapri.... secam se da je prvo bio u nekom plavo-belom omotu sa nekim crvenim smajlijem! A onda je bio valjda ljubicast,pa saren.....A jela sam prvo samo cokoladu,pa onda samo vanilu i na kraju jagodu! I dan danas kad ga kupim (to je retko) tako jedem!
A Coko moko nikada nisam jela jer sam jednom uzela njega i cokolada mi je pala po haljinici i od tada ga ne kupujem!
 
A jel se seća neko sladoleda tiger..Koštao je nekada isto kao kapri, isti je bio, sem što je unutra umesto one jagode imao neki žuti sloj, mislim da je u pitanju pomorandža.... E taj se više ne proizvodi, siguno preko 15 godina, ne znam zašto....Bio je baš extra....:sad:
 
AKHENATON:
A jel se seća neko sladoleda tiger..Koštao je nekada isto kao kapri, isti je bio, sem što je unutra umesto one jagode imao neki žuti sloj, mislim da je u pitanju pomorandža.... E taj se više ne proizvodi, siguno preko 15 godina, ne znam zašto....Bio je baš extra....:sad:
tigar me je meni bio omiljeni frikomov sladoled kad sam bila mala.
a i kad su ga proizvodili nije ga uvek bilo,tako da sam ga kupovala kad god bih naletela na njega :lol:
i obozavala sam onu narandzu unutra :)
 
shta ima da se secam, ja i dalje jedem iskljuchivo frikomove sladolede, ono delta je blajks, bljaks, rumenko rulzzzzz kad je vrucjinshtina i rum koktel al' je on neshto drugachiji sad :)
 
Borg_Queen:
shta ima da se secam, ja i dalje jedem iskljuchivo frikomove sladolede, ono delta je blajks, bljaks
potpisujem :wink: malo su ih kanda promenili od kad su ih kupili, ali su i dalje mnooogo bolji nego delta. poludim kad mi neko kaze da je delta bolja. jedino sto sada doduse nema, koliko ja znam, tigera, tvinija i cmoka... :smile:
 

Back
Top