DRUSTVO!!!!!!!

Shta ja znam...josh sam mlada da bih imala prave prijatelje jer smatram da nisam ni ja sada ovako puna hormona i chesto praskava nekome pravi prijatelj...jer kao shto sam obj u nznm ni ja kojoj temi, imam celo drushtvo od nas deset ali chim se posvadjamo svako pokazhe svoje lice...Tkd. mogu samo za dve cure i 3 dechaka da kazhem da su mi pravi DRUGOVI!! Prijatelji se stichu kasnije...ovo je samo druzhenje! ...bdw... mnogo se bolje slazhem sa dechacima nego sa devojchicama...zato i imam vishe drugova! :D
 
KAKO SE PONASAS PREMA PRIJATELJIMA?
1.Krenula(o) si u setnju i iznenada je poceo pljusak.Sta ces da uradis?

a)Neznam koliko ce dugo padati kisa.Zato cu trcati sto brze mogu.
b)Pronaci cu neko drvo sa gustom krosnjom,ispod kojeg mogu da se sakrijem.
c)Potrazicu nekog prolaznika sa kisobranom ili utrcati u prvu prodavnicu.
d)Uvek nosim kisobran sa sobom.

2.Zmisli lepo plavo nebo bez ijednog oblacica.Kakva slika bi mogla jos da te opusti?

a)Tirkiznoplavo more.
b)Snegom zavejano more.
c)Zeleno brdasce.
d)Polje sa suncokretima.

3.U jednom kaficu ugledala si mladu zenu koja u rukama drzi cenovnik pa joj je donji deo lica sakriven.Sta mislis,kako izgledaju njena usta?

a)Napucena.
b)Toliko se smeje da joj se vide svi zubi.
c)Otvorena su i razvucena u osmeh.
d)Napravila je tuzan izraz lica.

4.Koje slatkise najvise volis da jedes?

a)SVE!Kada imam pred sobom tablu cokolade,mogla bih odjednom celu da pojedem.
b)Najvise volim da grickam od svega pomalo.
c)Strasno cu se obradovati parcetu torte.
d)Najvise volim da jedem slane grickalice.

RESENJA:Ovde mozes da vidis sta govore tvoji odgovori.

1.EVO KAKO RESAVAS KONFLIKTE.
A)Ti si osoba koja otvoreno izrazava svoje misljenje o svemu.Zato su ti potrebni prijatelji koji podnose kritiku i kojima ces moci direktno da se obratis.
B)Pre nego sto pokusas da razresis nesporazum,sacekaces da se sve zavadjene strane smire.Neki prijatelji smatraju da je to dobro,a nekima se to ne svidja.
C)Ti izbegavas konflikte.Ako ipak dodje do svadj,pokusaces sve da smiris i da sto pre izgladis odnose.
D)Mislis da za svaku kritiku moras da imas objasnjenje i za svaku gresku izvinjenje.Svadja sa tobom ocigledno ne vodi nicemu.

2.KAKO PROVODIS VREME SA PRIJATELJIMA.
A)Imas mnogo razlicitih prijatelja.Tacno znas kako mozes da odusevis svoje prijatelje i uvek se pobrines za dobro raspolozenje na svakoj zurci.
B)Uvek verujes svojoj intuiciji-i dobro je sto je tako.Ako treba da pomognes svojoj prijateljici,rado ces se odreci i izlaska.
C)Ti si spontana i ne volis da planiras svoje vreme nekoliko dana unapred.U tvom drustvu vazi pravilo:kad se nadjemo dogovoricemo se.
D)Ti si veoma kreativna i imas mnostvo ideja.Zato ce se svi tebi obratiti kada bude trebalo da se odluci kada ce te u provod.

3.KAKAV UTISAK OSTAVLJAS NA PRIJATELJE.
A)Ti izgledas kao veoma tolerantna osoba.Jednostavno zapostavices svoje potrebe da bi bila od koristi svojim prijateljima.
B)Ti iznenadjujes i zacudjujes mnoge svoje prijatelje.Jer ne razmislas mnogo ni o cemu,vec odmah preuzimas inicijativu.
C)Svako zeli da ti bude prijatelj.Jer ti ostavljas utisak potpuno otvorene osobe.Cim te upoznaju,ljudi su odmah spremni da ti otvore srce.
D)Ti si samouverena.To ponekad moze da ti bude od koristi.Ali neke prijatelje to moze da uplasi,jer ces im delovati kao arogantna osoba.

4.KAKVI PRIJATELJI SU TI POTREBNI.
A)Iskrenost je za tebe izuzetno vazna.Povrsna prijateljstva ne volis,zelis da imas iskren i dugotrajan prijateljski odnos.
B)Kada nekoga upoznas,dajes sebi vremena da procenis kakva je osoba.Krug tvojih prijatelja je velik,ali u njemu ima i mnogo prolaznika.
C)Tebi nije stalo da imas mnogo prijatelja.Mnogo ti je bitnije da imas jednu osobu,kojoj ces u potpunosti moci da verujes.
D)Magicno privlacis ''jake'' licnosti.Tebi je potreban neko sa kim ces moci da diskutujes,da se svadjas ili da se jednostavno ispricas.

KONACNO!!!!
 
Koga ti ispravljas kad ni sama ne poznajes pravopis srpskog jezika!Ne znas ti ko je Ben Adam,a kada ga (iako ga) budes (ikada) upoznala shvatices da je on jedna dobrica...Necu da nastavim da ga hvalim jer ce posle da se uopbrazi :D
Salim se...
INACE OVOJ TEMI NIJE MESTO NA OVOM DELU FORUMA!
 
Inace Sofika zurka ti je bila super.Stvarno sam se lepo provela iako smo posle samo sedeli.Vazno je bili u dobrom drustvu a mesto i povod meni su totalno nebitni (ko zna kako se ova zadnja rec pise neka mi javi nekako).
 
EpOx:
KAKO SE PONASAS PREMA PRIJATELJIMA?
1.Krenula(o) si u setnju i iznenada je poceo pljusak.Sta ces da uradis?

a)Neznam koliko ce dugo padati kisa.Zato cu trcati sto brze mogu.
b)Pronaci cu neko drvo sa gustom krosnjom,ispod kojeg mogu da se sakrijem.
c)Potrazicu nekog prolaznika sa kisobranom ili utrcati u prvu prodavnicu.
d)Uvek nosim kisobran sa sobom.


hmmmmmm svi odgovori zvuce primamljivo :?
 
Lamborghini:
Inace Sofika zurka ti je bila super.Stvarno sam se lepo provela iako smo posle samo sedeli.Vazno je bili u dobrom drustvu a mesto i povod meni su totalno nebitni (ko zna kako se ova zadnja rec pise neka mi javi nekako).
Dobro si napisala ;-), hvala za pohvale, ali meni je veče nije bilo potpuno...Valjda sam očekivala duboko u sebi nešto više, iako sam znala da od toga ništa neće biti... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
 
Sofika:
Dobro si napisala ;-), hvala za pohvale, ali meni je veče nije bilo potpuno...Valjda sam očekivala duboko u sebi nešto više, iako sam znala da od toga ništa neće biti... :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
Nemoj da budes tuzna.Ti bi pre svega trebala da budes zadovoljna sto smo se mi dobro proveli.Gosti na prvom mestu.(Al serem)...
 

Back
Top