Beba Popovic poludeo

BG5

Veoma poznat
Poruka
11.580
Posle skoro dve godine ćutanja, Vladimir - Beba Popović dao je ekskluzivni intervju za najnoviji broj magazina „Status“. „Blic“ prenosi deo ovog opširnog intervjua:

"Zaista se nadam da nema nikoga ko se bavi medijima, a da ne vidi da ovakvo jednoumlje i „kontrola istine“ nisu bili ni pod Brozom, a ni pod Miloševićem. Čaves i Kastro građanima daju više medijskih sloboda od Tadića i Koštunice"
 
Ma nakrao se taj para vise od svih... On je vlasnik agencije 'Spektra' koja se bavi marketingom. Interesantno je da ta agencija vec godinama (ili bolje reci od osnivanja) posluje u velikom minusu... (Gotovo ocigledno da preko nje pere ogromne pare).
 
Беба јел то беше онај бивши Ђинђићев сарадник за медије који је постројавао новинаре и уреднике и који је забрањивао листове у Србији време Сабље. Или је то онај власник агенције Спектра који уређује Инсајдер и Кажипрст на Б92 иза кулиса. Или је можда онај лик који је радио продукцију спотова ВОДИ НАС ЗАВИСНИК пардон Од нас зависи (лапсус). А можда је чак и онај лик под чијим је надзором РТС1 дотакла дно и имала студио као локална ТВ из мале моштанице.

Не знам, морате да ме подсетите о коме је реч,


ПС За неке људе затвор је милосрдан.
 
Beba Popović, security strateg pokojnog Đinđića. Poseban задатак му је био да надзире Коштуницу и да блати ДСС где стигне. Човек који је држао под контролом и медије - а сад се као жали и дијагностикује небулозе ... Опасан човек кад је ван контроле тј. ако му даш власт ...
e088.gif
 
Beba Popovic je desna ruka Svilanovicu, bio je podredjeni Cedomiru Jovanovicu pa samim tim nema smisla komentarisati njegove izjave.

Oni samo mogu da glume nacionaliste kako bi se lakse mogli infiltrirati u buducu nacionalisticku vlast u Srbiji.
 
Није беба или буба то јест баба или како год већ било име тог инсекта баш скроз луда,јесте мало али више је зло намерна према Српском народу ...
Једну ствар морам да признам а то је да је истина када је господин/ђа недељковић била упозната са појединим убиствима,односно наручиоцима инспираторима и извршиоцима...и свим другим детаљима а и више и пре тога...
Много је о томе писано, неверна то јест несрећна Беба је у том делу само препричала стару причу да је в.к , р.б и а.т заједно са ловокрадицом јоцом и др.
наручиоц и инспиратор убиства гавре,шљуке итд ...
о томе када дође време ако бог да истина ће изаћи на видело а она по мом мишљењу гласи млохави,мали перица од биа,аца св.фаца,ловокрадица јоца и др.
су најмање поштени и не обавештени а у велико су легијалисти,убице и лопови,још једино стварно стоји да стварно јесу неспособни...
а о беби нема потреба да се било шта прича...келнер дај туру за друштво из сепареа.
 
kosmopolita:
Beba je u samo ovoj godini imao oko 20 rocista, tuzio je mnoge i uglavnom sve dobijao.Cini mi se da je trenutno desetak slucajeva u sudskom procesu.Tako da nemoj ti da kakis Joco

Прво та лопужа је побегла из земље, а друго КО тој лопужи води те судске спорове. Чини ме се једна од НВО ??? И онда је све јасно, тј. неко СПОЉА
плаћа дебелу лову не би ли некако облатио ДСС ... јадно и смешно... :roll:
 
Никако ми није јасно, ако је Коштуница побио и Ђинђића и Гавру и Шљуку и ко зна кога све, онда је он јако способан јер није ухваћен иако "сви" знају да је то његово дело???
Или је хеобавештен и неспособан???
Одлучите већ једном: опасан и бескрупулозан или неспособан? Доста бре са тим контадикцијама!!!
 
kosmopolita:
Beba je u samo ovoj godini imao oko 20 rocista, tuzio je mnoge i uglavnom sve dobijao.Cini mi se da je trenutno desetak slucajeva u sudskom procesu.Tako da nemoj ti da kakis Joco
Бебица је обичан кафански љигавац,талог почишћен метлом из неке кафане...Још један од неписмених ликова,који је својим криминалним ангажманом постао ''успешан'' у овој и оваквој Србији.8)
 
ratnistrateg:
Beba Popovic je desna ruka Svilanovicu, bio je podredjeni Cedomiru Jovanovicu pa samim tim nema smisla komentarisati njegove izjave.

Oni samo mogu da glume nacionaliste kako bi se lakse mogli infiltrirati u buducu nacionalisticku vlast u Srbiji.
od svih debilnih postova koje sam u zivotu video
ovaj je najdebilniji!
 

Back
Top