petak 13.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bo!

Primećen član
Poruka
841
Da li ste sujevjerni? Nosite li danas odjecu naopaku protiv uroka, da li vam se desio neki maler?
Ja danas imam kontrolni iz matematike.....a petak 13. na to ne zvuci nimalo donro!!!! :D
 
Nisam sujeverna,nisam nikad nosila amajlije, odeću naopako i sl fazone.
U yebote,nisam ni skontala da je petak 13...
Novo kučence nam je ostavilo poklončić u hodniku,ali nisam ja bila zadužena za čišćenje,tako da 13 nema uticaja na mene :mrgreen:
 
naancy90:
u, jbt.... :shock:
nisam neshto posebno, mada...
ma, nishta ne moze da mi se desi, vezana sam za krevet ceo dan..... :-? :-?
A pukne krevet i ti padnesh, ne-daj-bozhidare, polomish neshto? :lol: :lol:
Shalim se, naravno...
Dan k'o dan... Hebesh paraskavedekatriafobiju... :D
 
Mogu da ponovim opet... Sve je to psihichki... Bahs zato shto si u strahu od petka 13. radish nesvesno stvari koje dovode do chudnih zakljuchaka ili preuvelichavash stvari...
A neke stvari su i sluchajnost... :D
 
Shetam se ja jutros, rano, pre zore nekom shumicom, neznam tachno gde i odjednom izleti Jason(inache je snimao novi film u tom trenutku,neznam koji deo tachno) i tako krene on mene da juri juri juri. i ja zaboravim shta sam hteo da kazhem.

Ma shta vam je ljudi, kakav bre petak 13. , ja polozhio voznju danas iz prve!!!
 
Ja sam sujeverna jako,i nekad obucem naopako carape ili tako nesto,protiv uroka. Danas mi se nije desilo nista strasno,naprotiv dan mi je bas extra,ali jos nije gotov,ko zna....
 
Ben_Adam:
Mogu da ponovim opet... Sve je to psihichki... Bahs zato shto si u strahu od petka 13. radish nesvesno stvari koje dovode do chudnih zakljuchaka ili preuvelichavash stvari...
A neke stvari su i sluchajnost... :D

Jeste........sto mi se sj*bao komp,sto sam zapalila prst.........sve ja to nesvesno :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top