u snu

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
urnebesno mi je kad ljudi prichaju u snu...to su mi neki od najsmeshnijih trenutaka...na nesretju i ja sam obichno tada pospan pa zaboravim ove retke bisere nashe khm podsvesti il chega god...imate li neki primer vashe cure druga deteta brata...

budjenje drugara po dogovoru :

ja-ustaj
on-ne na tu stranu ne na tu stranu...sad je nevidljiv sad je nevidljiv

ex cura u pola notji :

ona-nemoj
ja-shta
ona-ispod stola je
ja-shta
ona-zavukla se donesi drva
ja-ti spavash?
ona-znala sam

i utihnu ko da nishta nije bilo...

opet drugar kod kog chesto notjim :

pa neee mozhe celo...evo ti koshulja pazi da se ne zapali
 
Jos je jache kad te osoba sa kojom spavash mlatne rukom po glavi u snu... i nastavi da spava, a ti onako omamljen i opauchen...
Ustvari ko zna.. mozda to i budna uradi pa se isfolira da spava nikad jache :)
P.S. Samo jednom mi se to desilo i bio sam u chudu! Mozda ima onih koji redovno piju batine u snu :) :)
 
Jos je jache kad te osoba sa kojom spavash mlatne rukom po glavi u snu... i nastavi da spava, a ti onako omamljen i opauchen...
Ustvari ko zna.. mozda to i budna uradi pa se isfolira da spava nikad jache :)
P.S. Samo jednom mi se to desilo i bio sam u chudu! Mozda ima onih koji redovno piju batine u snu :) :)
Žene, dolazi strašni sud, to neka vam je jasno! Niko (ko spava sa osobom Kojom) ga neće izbeći :lol:
 
_Saint:
Jos je jache kad te osoba sa kojom spavash mlatne rukom po glavi u snu... i nastavi da spava, a ti onako omamljen i opauchen...
Ustvari ko zna.. mozda to i budna uradi pa se isfolira da spava nikad jache :)
P.S. Samo jednom mi se to desilo i bio sam u chudu! Mozda ima onih koji redovno piju batine u snu :) :)

Ima.. 8-)
Sad se setih svojih ispada. Meni se cesto deshava da "zamahnem nogom" (u trenutku okretanja na drugu stranu), i bacim je svom tezinom preko osobe koja spava do mene. Ja se sad smejem, ali mogu da zamislim koji je to shok za nekoga ko spava pored mene. :lol:
I cesto guram dupetom nekoga, (valjda pokushavam da obezbedim prostor) pa u cilju sigurnosti (osobe koja spava pored mene) obichno spavam do zida. I tako... :lol:
 
Pricam ponekad dok spavam..
Rekli su mi da spominjem pare u snu..trista..hiljadu..da se smejem....
Najveci strah me je da ne bubnem neko ime prilikom erotskih snova..
 
Pamtim samo jedan vrisak moje drugarice, isprepadala sam se najstrasnije.
Malo je off topic, ali poslednji put kad je bio pun mesec, ladno me je probudio, naglo sam se uzdigla i onako u bunilu nisam mogla da verujem koliko je sijao i vukao me je da ustanem i dodjem do prozora. Medjutim, opirala sam se jako par sekundi, te sam nastavila da spavam.
 
Mama stalno priča o nekoj drugarici koja se probudila vrišteći MONALIZAAAA :)

A brat stalno priča u snu... Samo uvek zaboravim. Teške nebuloze, baš kao u uvodnom postu.
 
ja ponekad mesecharim.... nisam odavno... ok sad sama zhivim pa ni ne znam.... al i pricha, i dela imam.... pre par godina sam ustala tako i sishla u dnevnu sobu... i pochela da pricham o albumima za slike... moja mama prvo uopshte nije provalila da ja spavam... jer sam sela i zhiva se rasprichala. .tek kad je ona mene neshto pitala a ja je skroz izignorisala... i vratila se u krevet....
a nemrino spavam... i nocju ustajem kleknem pored kreveta i zagrlim jastuk... i kao klinka sam to radila i vrate me u krevet ja ponovo ustanem.... ima neko vreme u nocji kada se sama vratim.....
pricham al nikad mi niko nije isprichao shta sam prichala... valjda nije zanimljivo.. samo neke nevezane priche....
ne secjam se da je iko meni neshto prichao.... svi se meni smeju....
 
Butterflies And Hurricane:
Ima.. 8-)
Sad se setih svojih ispada. Meni se cesto deshava da "zamahnem nogom" (u trenutku okretanja na drugu stranu), i bacim je svom tezinom preko osobe koja spava do mene. Ja se sad smejem, ali mogu da zamislim koji je to shok za nekoga ko spava pored mene. :lol:
I cesto guram dupetom nekoga, (valjda pokushavam da obezbedim prostor) pa u cilju sigurnosti (osobe koja spava pored mene) obichno spavam do zida. I tako... :lol:
E, Dobrila, tek sada si nam razjasnila poreklo modrica na zmijskom telu Alexeja Basa !!! :-D
 
AntunTun:
urnebesno mi je kad ljudi prichaju u snu...to su mi neki od najsmeshnijih trenutaka...na nesretju i ja sam obichno tada pospan pa zaboravim ove retke bisere nashe khm podsvesti il chega god...
cuj, pricanje u snu... nebrojeno puta se tako blamirala.
sa deckom u krevetu, spavamo. pocnem da mu lupetam nesto na srpskom.
onda se moj jadni mozak u neko doba seti da on zna samo engleski, pa mu objasnim da sam pricala na svom jeziku, ali nista bitno.

kao klinka sam i pricala i setala.
jednom sam nocu tako otisla da piskim u kantu za djubre, umesto u wc... tek se doselili u novi stan, ko zna sta sam ja imala u glavi... ma necu o tome ovde. :)
 
Ne secam se da li sam nekad cula nekog da prica u snu. Ali kad sam bila u bolnici rekli su mi da sam ja pricala prve 2-3 noci, naravno ja se niceg necam...
 
У студентским данима отишла сам једном да преспавам код другарице (иначе, живела је са дечком, ал је он био одсутан)...и како су имали само један кревет, нас две спавале заједно, под једним јорганом....и у неко доба ноћи она пребаци ногу преко мене, загрли ме и почне да мрмља:'''Микице мој ....''...а ја се сва укочила....Само сам јој тихо рекла:''Еј, ти си погрееешила!''
 
Kad sam bio mlađan momak ja, često sam sanjao kako prilazim nagoj ženi u uglu bazena. I uvek siroma zaprljam pidžamu. Ili posteljinu, ako piša kojim slučajem ispadne kroz prorez. Nije lako biti mlad...
 
Meni je moja sestra pricala sta sam ja radila u snu.Ona je volela da me tako zeza dok spavam.Kao na primer kad mi je pricala da mi je dok sam spavala rekla da podignem glavu da uzme jastu,ja sam je ladno podigla ona mi je izvukla jastuk i postavila nekakvo umotano cebe,zatim mi je rela da spustm glavu sto sam i ucinila.ili npr kad mi je jednom u toku noci rekla "ustaj,kasnis u skolu",kaze da sam ja ustala,pocela da se vrtim po sobi i pocela da pricam "joj,zakasnicu...idem prepodne",a ona mi je rekla "ma vrati se u krevet i spavaj,danas je subota"!Mnogo je tako volela da me zeza,i jos nije htela da mi prica sta sam ja sve pricala i sta mi je sve radila dok sam ja spavala.
 
kad smo bili kod nekih prijatelja u juznoj srbiji u sobi smo spavali na jednom krevetu cale i ja,a u drugom sestra i keva...u toj sobi je bio video rekorder i sad,sanjam ja da moja sestra nesto cacka taj video i kazem joj:nemoj cackati,pokvarices...a ona meni:bezi bre budalo!kad sam joj raspalio samarcinu...osetio sam neciju facu na mojoj ruci i probudio se,cale hteo da me kokne jbt...ccc
jednom,sestra spava a ja gledam neku komediju na tv-u,i pocnem da se odvaljujem...i u tom momentu i ona pocne da se smeje isto ko ja!ja stanem-stane i ona!ja pocnem-pocne i ona.i sve tako dok je nisam probudio...
 

Back
Top