P E T A K 1 3

proka

Legenda
Poruka
57.100
samo da vas obavestim, danas je petak trinaesti :)

Црним мачкама је боље да се данас сакрију у мишју рупу него да излазе некоме на пут. Иначе ће им овај петак бити црњи од њих самих. Јер и они који не верују у баксузни дан петак тринаести, какав је овај данашњи, штрецнуће се бар мало кад погледају у календар, можда ће и да побесне и бес искале на цица-маци.
Дакле, за сваки случај, мачке одступите, мада има ту још изазова за сујеверне. Пролазак испод мердевина, просипање соли, тамањење бубамара, разбијање огледала, куцкање у дрво…
 
Хришћански свештеници су настојали да уклоне све трагове других религија па су, кажу, убеђивали своје поданике да су црне мачке демони, зли свакако. И шта се догодило? Настао је покољ мачака, мада су лоше прошле и жене код којих су мачке затицане с обзиром на то да су проглашене вештицама. И тако су се временом детаљи изгубили, остало је оно са црним мацама које доносе малер.
 
Учествујући у некој анкети поводом петка тринаестог, један момак је саопштио : „Ма јок, не верујем да је малер, ал сам за сваки случај обуо чарапе наопако”. Други је био још уверљивији: „Ма какви, мени је прошли пут тај петак донео доста лепог. Положио сам вожњу, смувао цицу…”. Кад се већ помињу мување и љубав, проверили смо у општини Стари град, матичари данас неће имати посла, нема заказаних венчања, а јуче их је било неколико.
 
mislim, sta je covecanstvo dobilo time sto vise ne spaljuje vestice...?
u osnovi nista...jer crna magija nije istrebljena a vestice danas pod parolom feminizma, emancipovanosti, ljudskih prava i satro humanizma samo nastavljaju da rade svoj posao bez straha od lomace i to u obliku raznih politicarki, humanitarki, javnih licnosti....nazovite me paranoicnim ali tako je....
 
eto, o tome ti govorim!
obzirom da zene nisu pametne jer ne mogu da budu ( naucno dokazano da im je mozak malo veci od vevericijeg ), razvile su lukavost i podmuklost kao osnovne osobine. te crte su samo izrazenije kod vestica i skontale su da je lakse indoktrinirati masu i lagati je nego skuvati galone carobnog napitka ili pobacati cini.....




pocecu da polako skupljam drva a i onako se ne odvajam od zippa....
 
hehehehehehe...

ovo ce da bude interesantno, kako li ce iko uspeti da to dokaze...a ako malo krenemo da cackamo, nacicemo i paparazzo fotografije kako se djavolom piju kafu i dogovaraju se kako da zavladaju svetom...
 
DOKONI UM:
tako je...
Inkvizicioni postupak ... dokažite da niste veštice... imate 5 minuta ... vreme kreće sad...

a030.gif
 
proka1:
Хришћански свештеници су настојали да уклоне све трагове других религија па су, кажу, убеђивали своје поданике да су црне мачке демони, зли свакако. И шта се догодило? Настао је покољ мачака, мада су лоше прошле и жене код којих су мачке затицане с обзиром на то да су проглашене вештицама. И тако су се временом детаљи изгубили, остало је оно са црним мацама које доносе малер.

BlackCatFullMoon.gif
 
Ja priznajem....znam vradzbine, pljujem ljudima u kafu, pogotovo ovima koji piju sa mlekom, cupkam im dlacice, pravim woodoo lutkice, pretvaram ih princeve u zabe...zabe su zahvalnije...
 
ok, ti je drzi a ja odoh da napravim malu binu kod miletica, donesem drva, poredjam stolice i odradim ozvucenje jer sva javna pogubljenja, obzirom da su javna, moraju da budu i dobro organizovana. mislim, ipak moramo da se pokazemo pred svetom. nego, treba nam neko ko moze da odrzi vatren govor i da ubedi ljude da je kriva i da je bolje za sve da bude spaljena...da se izdemagogise da se posle toga iz hiljada grla cuje "SPALITE GRESNICU,OSLOBODITE JOJ DUSU!!!!"
 
Imam jednog na lageru ...
Plaćeni političar... kao narikaljke na grobljima... kukaju za kim treba, i ko ih plati ... :-)

Požuri s drvima , odoh ja po ovog kvazi "političara" , Berar neka počne s razglasom
 
proka1:
samo da vas obavestim, danas je petak trinaesti :)

Црним мачкама је боље да се данас сакрију у мишју рупу него да излазе некоме на пут. Иначе ће им овај петак бити црњи од њих самих. Јер и они који не верују у баксузни дан петак тринаести, какав је овај данашњи, штрецнуће се бар мало кад погледају у календар, можда ће и да побесне и бес искале на цица-маци.
Дакле, за сваки случај, мачке одступите, мада има ту још изазова за сујеверне. Пролазак испод мердевина, просипање соли, тамањење бубамара, разбијање огледала, куцкање у дрво…

c030.gif


Нисам сујеверна. :-)
 
DOKONI UM:
:-)
I konačno će joj se ostavriti san...
Puno muškaraca će u istom trenutku osetiti nju ... i njen miris...

Eto i meni 5 minuta slave... :lol:

Ja sam u Mileticevoj...kod je bina gotova? Da dotrcim... :wink:

I obavezno, ali obavezno mi nabavite mikrofon....hocu i da pevam !
 

Back
Top