Nudim se...

Rekla bih mu otvoreno - zelim te, pa ako je 'normalan tip' nece odbiti..salim se..
Govor tela neko shvati, a neko ne..a ako se otegle ti indirektni signali, ja bih radije direktno rekla..
 
tebi reč mamlati pokriva ubedljivo sve seksualne glagole...:)
nikad nisam baš bila u situaciji da moram da kažem, pre ponašanjem nagovestim, onako suptilno..
 
Lepo ti kažem da nisam normalan, neskromnost se podrazumeva 8-)

A ti? Postiš li? Veseliš li se? Veruješ li u hipnozu? Ko su ti roditelji? Uživaš li u gozbama, pevanju svetih pesama, orgijama, pušenju, duvanju, piću i sličnom? Da li se približava kraj sveta? :lol:
 
Pazi ovu temu .. pa ovaj forum je prava riznica bisera :)

tebi reč mamlati pokriva ubedljivo sve seksualne glagole...

haha :)


Zene koji nacin vas najvise pali da se nudite muskarcu?

Znaci da imate posla s normalnim tipovima, kako bi mu najradje rekle da vas izmamla?

Pa shta ima da me pali kad mu se nudim, to znachi da sam vec napaljena .. pazi ovako, od raspolozenja mi zavisi i pristup.

1) Lepo mu kazem - aj` se ka-ramo.
2) Lepo mu pokazem - sednem u krilo i pochnem da se umiljavam.
3) Pomazim ga po kiti.
4) Spustim ruke i pomazim sebe pa mu dam prste da polize.
5) razno

A je l` rech o liku kojeg poznajemo ili o nekom nepoznatom?

Nikad se ne zvekecem sa totalnim neznancem .. mislim, bar neku prichu imamo pre toga, tako da se i tu vazi ono od 1-5.
 
nemlada_i_neukusna:
Pazi ovu temu .. pa ovaj forum je prava riznica bisera :)



haha :)




Pa shta ima da me pali kad mu se nudim, to znachi da sam vec napaljena .. pazi ovako, od raspolozenja mi zavisi i pristup.

1) Lepo mu kazem - aj` se ka-ramo.
2) Lepo mu pokazem - sednem u krilo i pochnem da se umiljavam.
3) Pomazim ga po kiti.
4) Spustim ruke i pomazim sebe pa mu dam prste da polize.
5) razno

A je l` rech o liku kojeg poznajemo ili o nekom nepoznatom?

Nikad se ne zvekecem sa totalnim neznancem .. mislim, bar neku prichu imamo pre toga, tako da se i tu vazi ono od 1-5.

Ako si stvarno to rekla onda svaka cast. Mada mislim da je to ipak bio imaginarni lik na kojeg drkash a u stvarnom zivotu bi ti to ipak htela reci, ali se uvek spetljas kad se nadjes s tipom i ipak preskocis i cekas njega da odradi sve.

A ako se nisi maznula s neznancem onda si puno toga propustila. Samo da znas kako oni dobro torbaju jer te ne poznaju.
 
nemlada_i_neukusna priznaj da si temu nasla tako sto si trazila teme na kojima sam postovao.

Priznajem :)

Pa jbg, kad mi se neko obrati preko pp red je da se informishem o dotichnom :)

Ako si stvarno to rekla onda svaka cast. Mada mislim da je to ipak bio imaginarni lik na kojeg drkash a u stvarnom zivotu bi ti to ipak htela reci, ali se uvek spetljas kad se nadjes s tipom i ipak preskocis i cekas njega da odradi sve.

A zashto ne bih rekla? Nisam ja osoba koja ima dlaku na jeziku i nisam od onih koje se prenemazu. Uvek uradim ono shto hocu - ako mogu. To je valjda jedna od prednosti zrelog doba, sigurnost u sebe.

A ako se nisi maznula s neznancem onda si puno toga propustila. Samo da znas kako oni dobro torbaju jer te ne poznaju.

Pa svako je neznanac u pochetku (haha, al` sam ovo mudro zakljuchila) i od duzine kontakta zavisi u kojoj meri cemo da ga upoznamo, a nekad ni to nije presudno. U ovom sluchaju koji ja pominjem, neznanac mi je osoba sa kojom popricham jednom - do nekoliko puta - pre kresanja.
 
sinnke:
Zene koji nacin vas najvise pali da se nudite muskarcu?

Znaci da imate posla s normalnim tipovima, kako bi mu najradje rekle da vas izmamla?

Nachin koji mene najvishe lozi...hmmm...
Ne bih mu rekla, samo bi ga dovela u situaciju da zeli da me pokida, odmah i u tom trenutku...:mrgreen:
Da ga zavedem na nekom javnom mestu...nateram ga da mi mesi guzu...sagnem se onako sluchajno kad pijem vodu da mi se vide grudi...zavodim ga na sred nekog kluba u kom smo...Legnem onako sluchajno na "njega" kad smo na plazi...itd...
Sve u svemu situacija kad on uopshte ne ochekuje tako neshto, ili kad mu je pomalo neprijatno.Definitivno me to najvishe lozi...
 

Back
Top