Dacic guzi Vuco na pinku

Ма Дачић јесте социјалиста, јесте крао (али онолко колико сваки политичар) у своје време али је по мени уз Вељу најзанимљивија појава на политичкој сцени. Скроз кул лик по мени, може да зајебава све редом и да то изгледа скроз симпатично и духовито. Иначе одушевио ме је кад су биле оне Реплике на Б92 када су га питали каква ће да буде будућа влада а он мртав хладан каже мислим да је то питање сувишно јер по вашем гласању СПО ће моћи сам да оформи владу (кол центар радио ваљано посао).
Све у свему човек је лик.
 
Torrente-BG:
Ova Vuco na kraju napade i to sa vrlo pogrdnim recima i Olju Beckovic.
Koliko su se samo osilile te babetine.

Ова ипак добро изгледа у поређењу са Кандићевом, Пешићевом, Бисерко.
Мислим да је млађа и Српкиња(по рођењу) за разлику од осталих.Такође је слабије поткована знањем па брзо почне да палаца језиком попут звечарке и пређе у напад на водитеље, публику...
Њени главни аргументи су како можете тако, ко вам је дозволио, јесте ли ви нормални, стидим вас се...
 
Torrente-BG:
Ova sada preti voditeljki.Ajoooj Srbijo!

Ова тема је право освежење на Крсти! Уз Курир и гужења ето нама дружења! :D

Rebel Soldier:
Vuco je najrealnija slika zapada. Kada su je vec poducavali kako da blati Srbiju, mogli su barem i da je vaspitaju.


Ако је Вучо најреалнија слика запада, онда су Чикаго, Офенбах, Франкфурт, Минхен, Лондон, Штокхолм (дугачак списак) - оличење Србаља...
Прави српски патриота вози Руска кола!

Дафмен3:
Ма Дачић јесте социјалиста, јесте крао (али онолко колико сваки политичар) у своје време али је по мени уз Вељу најзанимљивија појава на политичкој сцени. Скроз кул лик по мени, може да зајебава све редом и да то изгледа скроз симпатично и духовито. Иначе одушевио ме је кад су биле оне Реплике на Б92 када су га питали каква ће да буде будућа влада а он мртав хладан каже мислим да је то питање сувишно јер по вашем гласању СПО ће моћи сам да оформи владу (кол центар радио ваљано посао).
Све у свему човек је лик.

Јако духовит Ратлук, тако га звао покојни Слоба. Чак је толико смешан да је поводом Цобела рекао: "Ако су нам то пријатељи, ко су нам непријатељи?"

Е што није прочитао у Кумановској "победи" него пита нас?
 
Biljana Kovacevic Vuco je ispala glupa zato sto se uopste i pojavila u emisiji sa Ivicom Dacicem. Pa i na forumu postoji zlatno pravilo da se ne raspravljas sa ljudima koji znaju samo da vredjaju, izmisljaju i prosto kontriraju, a da pritom nemaju sopstveni stav.

Tuzno je samo sto ima ljudi koji se pale na tu galamu i koji prihvataju zdravo za gotovo izreceno u toj galami. Kad smo vec kod Ivice Dacica, to je jedna najobicnija kukavica koja pocne da muca onda kada na njega naleti neko ko ce se prema njemu ponasati kao sto se on ponasa prema damama. Tako je u duelima sa Vlajkom Senicem i Nebojsem Covicem bio blizu nesvesti u situacijama kada su ovi poceli da mu zameraju gluposti kojima je izuzetno sklon.
 
apolid:
Biljana Kovacevic Vuco je ispala glupa zato sto se uopste i pojavila u emisiji sa Ivicom Dacicem. Pa i na forumu postoji zlatno pravilo da se ne raspravljas sa ljudima koji znaju samo da vredjaju, izmisljaju i prosto kontriraju, a da pritom nemaju sopstveni stav.

Tuzno je samo sto ima ljudi koji se pale na tu galamu i koji prihvataju zdravo za gotovo izreceno u toj galami. Kad smo vec kod Ivice Dacica, to je jedna najobicnija kukavica koja pocne da muca onda kada na njega naleti neko ko ce se prema njemu ponasati kao sto se on ponasa prema damama. Tako je u duelima sa Vlajkom Senicem i Nebojsem Covicem bio blizu nesvesti u situacijama kada su ovi poceli da mu zameraju gluposti kojima je izuzetno sklon.

Slazem se, mada ni ta dvojica, Senic, Covic, nisu nista bolji. Srecom, sahranjeni su politicki.
 

Back
Top