Da li volite elektronsku muziku?

Da li volite elektronku muziku?

  • da

    glasova: 27 65,9%
  • ne

    glasova: 14 34,1%

  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
Strah i trepet.... moja lična smrt!
Ovakva muzika mi mozak pomera, uništava moždane ćelije, (koje zlata vrede) :( , eh bre...kako
će tek za desetak godina biti, šta će moja deca slušati??? Testerisanje? Loše je ovo...za mene nije svakako....kako vas, koji slušate ovo, ne boli glava posle 15 min?? meni bi mozak spržilo, slušalice bi se otopile i samo bi šteta nastala....kladim se da posle 2 sata slušanja ne biste znali za sebe.....
 
katy:
Strah i trepet.... moja lična smrt!
Ovakva muzika mi mozak pomera, uništava moždane ćelije, (koje zlata vrede) :( , eh bre...kako
će tek za desetak godina biti, šta će moja deca slušati??? Testerisanje? Loše je ovo...za mene nije svakako....kako vas, koji slušate ovo, ne boli glava posle 15 min?? meni bi mozak spržilo, slušalice bi se otopile i samo bi šteta nastala....kladim se da posle 2 sata slušanja ne biste znali za sebe.....
Tipično razmišljanje nekoga ko nema najblaže veze o čemu govori. Mogla si i mimoići, sačuvati i sebe i nas gluposti... :roll:
 
Vise manje DARK WAVE.....
cruxshadows_mystery.jpg

I ponekad
sideshow_symphonies.jpg
 
DeteSunca:
Tipično razmišljanje nekoga ko nema najblaže veze o čemu govori. Mogla si i mimoići, sačuvati i sebe i nas gluposti... :roll:

E, baš super što ne znam ništa,,jedva čekam da naučim nešto o ovoj vrsti muzike,,,valjda sam na pravom mestu? Ajde,Slušam vas.... :) ja sam rekla kako utiče na mene...tako da...i'm listening..........
 
katy:
E, baš super što ne znam ništa,,jedva čekam da naučim nešto o ovoj vrsti muzike,,,valjda sam na pravom mestu? Ajde,Slušam vas.... :) ja sam rekla kako utiče na mene...tako da...i'm listening..........
Elektronska muzika nije samo ono kako bi neki prostački rekli 'tuc tuc'. Naravno ima i toga, ali to je samo jedan deo ogromnog pravca koji je uvek u stvaranju. Od laganog Chill-outa, kojim se može uspavati novorođenče, do teških ritmova Psy-Trance-a veliki je izbor muzike po svačijem ukusu. Pošto ti ne voliš 'tucijadu' (neko se fino izrazi :? ) mogu ti sa zadovoljstvom preporučiti Progressive House koji je dinamičan, a lagan. Ako nisi čula za Deep Dish, zaviri malo na Internet i naćićeš ih. Oni bi ti se mogli svideti. Osim njih odlični su i Sasha i John Digweed, kojeg ćemo, na moje ogromno, zadovoljstvo imati prilike da gledamo na ovogodišnjem Exitu.
Tu je i sve popularniji Trance sa svojim perjanicama kao što su Tiesto, Paul van Dyk i Armin van Buuren. Lično bih ti od tog pravca preporučio svog omiljenog - Paul Oakenfold-a.
U Techno, Minimal i Electro ne zalazi, verovatno ti se neće svideti, osim možda Carla Coxa koji je svojim dinamičnim miksom Techna i Housea osvojio svet.
Ovo je za početak, ako te još šta zanima znaš gde možeš da pitaš... :D
 
elektronska muzika.... to sam slushao pre... sad slabo slusham... al ako chujem negde Carl Cox-a.. tu se moram zadrzhati... jer njega obozhavam.... njegovih nasputa sam se naslushao za medalju, a pogotovo onaj na Honolulu (kako god da se pishe :lol:) za neku novu godinu
 

Back
Top