ozbiljna tema...

da li moderatori smaraju?


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
da li mislite da moderatori smaraju zakljucavajuci neke teme koje samo sluze za ubijanje vremena (blpd-ine teme, banegadove teme...) a mesecima ostavljaju one glupave i smarajuce teme tipa: sta mislite o osobi iznad, recite nesto osobi iznad, ocenite avatar osobe iznad... i na tim temema i catuju... pride...
ne morate odgovarati nista ovde, samo glasajte... ako neko nema misljenje, onda valjda ne mora ni da glasa... anketa je javna, naravno...
 
rile_laki_oblak:
da li mislite da moderatori smaraju zakljucavajuci neke teme koje samo sluze za ubijanje vremena (blpd-ine teme, banegadove teme...) a mesecima ostavljaju one glupave i smarajuce teme tipa: sta mislite o osobi iznad, recite nesto osobi iznad, ocenite avatar osobe iznad... i na tim temema i catuju... pride...
ne morate odgovarati nista ovde, samo glasajte... ako neko nema misljenje, onda valjda ne mora ni da glasa... anketa je javna, naravno...


I ja sam se jednom pobunila oko toga ... ali moj glas je ostao jedan jedini ... svi su ćutali .... nema niko mooda da kaže.

Na svaštari su već mesecima tako glupe teme da ja nemam texta .... i sve se svode na osobu iznad ..... bljak.
 
e, stvarno... necemo da catujemo... dajte da vidimo rezultate ankete... ako neko hoce uopste i da glasa... ja verujem u visoke demokratske principe kojima se moderni forumasi na krstarici (to je ovaj forum) vode... dakle... glasajte...
 
Ma meni je simpaticno kad serendaju o spamovanju a sami to rade u ogromantnim kolicinama..Da ne spominjem vredjanje neistomisljenika...Tipican primer kako se pokondiri tikva...malo vlasti i pucaj...Ne volem cinike...Sve im smeta...E sad, kontam ja da moderatorski pos'o dosadi..Pogotovo sa ovak'im forumasima kak'i smo mi...Al ipak, usli su u to kolo...
 
Ako hoces da mi prestanemo da smaramo, onda i ti prestani da smaras sa glupim temama i anketama. Nije mi jasno kako ne mozete da otvorite ne normalnu temu za diskutovanje nego sve na istu foru. Ako nemate inspiraciju onda iskopajte neku staru pa je nastavite.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top