Shporet

rastamann

Poznat
Poruka
7.898
Mushki, kakvi ste za shporetom?
Prepushtate zeni, majci, nekad se ukljuchite, stalni ste?
Shta najbolje kuvate?
Shta najvishe volite da pravite?
Najveci peh u kuhinji?
 
mogu nekako da se snadjem...ali radije se ne vrzmam puno okolo ;)
inace najbolje pravim vafle...i volim to raditi :D
(nije bas da je sporet tu ukljucen,ali....;))
 
Ja rulam u kuhinji...Generalno sve znam da spravim i umem dobro da improvizujem...Ne gajim neku preteranu ljubav prema provodjenju 3h uz shporet, ali volim kad-kad, za pojedine prilike...
 
Da nisam ovo sto jesam bio bih kuvar...kuvanje kao vodjenje ljubavi..sto se vise posvetim krajnji efekat je bolji...ja sam specijalista za italijansku i kinesku hranu 8-)
 
...mislim da su mushkarci carevi u kuhinji....
....al` shto vas mrzi da perete sudje za sobom.... e to je bruka!
...i romantichna vechera i predivan ruchak i sve, sve, al prevrne mi se zzeludac kad skontam koliko treba oprati....
 
Ovaj ni ja ne znam bas dosta da kuvam, ali posto ne zivim kod roditelja nema mi druge. Znam da pravim šnicle i pomrit, i koje spagete i to je u stvari vrhunac moje kulinarike. I kad smo kod pranja suda, to baš mrzim da perem. A ****** kada treba treba. Ja sam mislio, da se ozenim i da mi zena sredi takve stvari. Ali mi majka kaže, da takve više ne postoje, jel to istina?
 
Milenkom:
Ovaj ni ja ne znam bas dosta da kuvam, ali posto ne zivim kod roditelja nema mi druge. Znam da pravim šnicle i pomrit, i koje spagete i to je u stvari vrhunac moje kulinarike. I kad smo kod pranja suda, to baš mrzim da perem. A ****** kada treba treba. Ja sam mislio, da se ozenim i da mi zena sredi takve stvari. Ali mi majka kaže, da takve više ne postoje, jel to istina?
...istina, istina.... :)
(...ne da majka sina jedinca.... )
 
Imam i brata ... tako da nisam jedinac. A shta se tice zene ... zar to ne moze da se natrenira ..... :-D .... heh he. Zezam se ..... prvo ionako treba da nadem jednu, a shta kad je to danas bas težko ...... :roll:
 
valjda je mislio waffle.... ja mrzim waffle.... ogavan je....
ovo je waffle... ->

waffle1.jpg
 

Back
Top