kupoholicarka

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
dobar dan ja sam hanibal i ja sam kupoholicarka:lol:
nisam nisam
ali me zanima kakve ste vi kupoholicarke.evo danas sam cula za novu vrstu(tj ime za vrstu) SAJBERKE,pa onda ima one RASPRODAVACICE,pa NARKOMANKE,kao i one PRAKTICNE kupuju samo po potrebi.ja sam IMPULSIVKA:lol: cutim cutim pa iznenadim.
 
vidiš, ja kupujem samo kad sam u dobrom raspoloženju, odnosno kad sam srećna i zadovoljna, jer me šoping još dodatno uveseljava i opušta. emocije ne lečim kupovinom.
 
ja svoje kupoholičarske osobine ne mogu da sažmem u jednu reč. Aj pomozite da smislim- zapravo, nisam baš klasična kupoholičrka, imam dobru samokontrolu, inače bi kartica bila prazna do 5. u mesecu. Kupujem stihijski kad dobijem platu, dok je suma na računu još uvek pozamašna i ne primećuje se mnogo:lol:
Nakon toga se klonim butika. Ako i uđem u koji, obavezno izađem sa kesom.
 
konacno tema!
odavno se kanim da postavim bas sa ovakvim nazivom, ali sve odlazem...

ja imam problem, stvarno...kad sam u najgorem s.ranju, znaci stanje na racunu crveno da crvenije ne moze biti, ja ne mogu da se oduprem...i to nije ono kao naletela sam na nesto, bas super, kupicu! ja krenem sa namerom da kupim nesto, ne znam ni sta hocu, ni da li mi treba, ni koju ce mi p... materinu...
sta da vam pricam, kad sam pre neki dan kupila kalup za tortu i kuglof ... za koji ce mi q... da me covek pita!
 
hanibal77:
da li si citala bibliju modernih kupoholicarki?glavna junakinja ode u radnju i kupi dve majice da bi dobila trecu upola cene,i sva srecna kaze danas sam ustedela

Хехе, тако ја јесенас купим ролку на снижењу и још мислим како сам супер прошла, кад оно сутра - она још јефтинија. :shock: :x И ја онда купим још две (другачије, наравно), по тим нижим ценама, да извадим трошак. :lol:
 
nisam bas ekstrem kao beki ali imam svoje trenutke.ustvari meni,malo cudno zvuci,ali ako mi se svidi neka majica,haljina,sitnica nekako mogla bih da kupujem do prekosutra(tj.do poslednje pare) a ako nisam u elementu jedva idem u kupovinu i kad mi nesto stvarno treba
 

Back
Top