Beograd se mora ocistiti od nacionalista

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!
 
Чекамо вас ја и мој мали пријатељ.

cz99-1.jpg
 
Marin55:
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!


Slazem se da bi trebalo ocistiti sve zemlje od nacista, ali u radikalima je 85% patriota i 15% nacistisickih idiota. Ali mene vise brine Hrvatska, ona bi recimo ostala na 20% stanovnistva ako bi se cistila od nacista.
 
Marin55:
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!

Е, ујка-Марине, ујка-Марине, кренуо Шваба НА НАС ОТВОРЕНО - а ти брже-боље да му се придружиш... не ваља ти пос'о...да ниси и ти можда као и Прока ЗА СРБИЈУ БЕЗ СРБА... :lol: :lol: :lol:


 
Marin55:
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!

tebi izgleda nije jasna razlika izmedju nacionalista i nacista/fasista....kada tu razliku skapiras, onda prosipaj ovakve predloge...

giovaniI:
imas samo jjedan problem,.
mi radikali smo na zadnjim izborima u Bg-u osvojili najveci broj glasova,.
dakle bg je radikalski,..
jedino da maneken Tadic zavede vanredno stanje i proglasi sabljicu neku,pa da zavedete opet neku diktaturu,.
na izborima vise sanse nemate!

jel?
a otkad je to Beograd u bosni?
 
Marin55:
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!
:lol: :lol: :lol:


Beograd treba ocistiti od raznih Hrvata i Slovenaca... oni su problem naseg glavnog grada (kao i cele zemlje).
 
Marin55:
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!

kako mislis to da izvedes, seronjo...
Ako ocete rat imacete ga!
 
giovaniI:
imas samo jjedan problem,.
mi radikali smo na zadnjim izborima u Bg-u osvojili najveci broj glasova,.
dakle bg je radikalski,..
jedino da maneken Tadic zavede vanredno stanje i proglasi sabljicu neku,pa da zavedete opet neku diktaturu,.
na izborima vise sanse nemate!

potseti me na jednod debila
turchin inache...
ishli mi na SEGU
i igrali neku kosharku
ono, pojavi se kruzic sa brojem 15, ti stanesh i kosh ti se broji 15

i tako, 2 meseca ga leshio
minimum po 3 partije dnevno

i jednog dana, desi se chudo :D
on pobedi :D
jednu partiju!

ustaje i kaze: "Neama shta vishe da igramo, provalio sam te, tvoje vreme je proshlo" 8)
 
Marin55:
Trebaju se demokratske snage konsolidirati i da Beograd ociste od srpskih nacionalista.
Kad se Beograd ocisti od nacionalista, tada ce se i cijela Srbija ocistiti od bilo koje mrznje ma od koje strane ona dolazila.
Prema tome poziv DS_u i LDP_u da predju u akciju to jest skok u praksu!
:roll: uspeo sida zvuchish gluplje od bilo kog radikala il mlohavijanca na forumu...
 
Obersturmfuehrer:
ne znam, nisam upucen, mozda ti imas neke informacije.
ja samo znam da nije bosanski...

Београд је центар Србије - а Србија је МАТИЦА СВИХ СРБА ОВОГА СВЕТА - а теби ако се не свиђа... аус... изволи, велики је свет... и онако само својим постовима потврђујеш да уопште НИСИ Београђанин неко комуњарски дођош који је намерио да овде командује... шат ап ! :evil: :evil: :evil:

Можда је боље да се први ти вратиш у своју вукојебину ! 8-)

п.с. А можда ће ти користити и ако прочиташ Устав Србије који свакодневно кршиш .....оно знаш.....Србија је држава Срба......и..........итд.....
 
ah, da zato si ti "pravi" beogradjanin :)
meni vise licis na ove bosancuge sto su poceli da dolaze devetesetih u svojim golfovima i mercedesima, pa se sad izgleda navadili, i pomislili da im je ovo rodna bosna.

eremita:
а Србија је МАТИЦА СВИХ СРБА ОВОГА СВЕТА - а теби ако се не свиђа...

to reci ovom malom bosancu koji misli da je bosna deo srbije :D:D
 

Back
Top