Beograd se mora ocistiti od nacionalista

Obersturmfuehrer:
ah, da zato si ti "pravi" beogradjanin :)
meni vise licis na ove bosancuge sto su poceli da dolaze devetesetih u svojim golfovima i mercedesima, pa se sad izgleda navadili, i pomislili da im je ovo rodna bosna.



to reci ovom malom bosancu koji misli da je bosna deo srbije :D:D

Да, сигурно да сам Београђанин, за разлику од тебе и не видим шта је ту лоше - него си можда замислио да наставиш "лик и дело свога вође" па да све грађане излажеш подсмеху не би ли тако себе провинцијалца наметнуо као меру онога што треба да буде грађанско.

Зна добро тај Херцеговац ДОКЛЕ ЈЕ СРПСКО, зато ти толико и смета, зато га толико и прогониш... :evil: :evil: :evil:
 
Ti decko ne samo da si glup vec si i nepismen. Decku pise Hercegovina, a ne Bosna, sto si ovca to je kao da mesas Sumadinca sa Lalom, ali kako god da okrenes svi su oni srbi, a ti mi burazeru smrdis na nekog siptara ili mudzu, a onda opet sa tim nacistickim nickom najverovatnije si neki uja ;) ono danke deutschland vam blize srcu nego ovim islamistima :D hehehe
 
eremita:
Да, сигурно да сам Београђанин, за разлику од тебе и не видим шта је ту лоше - него си можда замислио да наставиш "лик и дело свога вође" па да све грађане излажеш подсмеху не би ли тако себе провинцијалца наметнуо као меру онога што треба да буде грађанско.

pa da, po recniku ti se vidi da si "rodjeni"

eremita:
Зна добро тај Херцеговац ДОКЛЕ ЈЕ СРПСКО, зато ти толико и смета, зато га толико и прогониш... :evil: :evil: :evil:

dokle?
do japana?

Nacionaldemokrata:
Ti decko ne samo da si glup vec si i nepismen. Decku pise Hercegovina, a ne Bosna, sto si ovca to je kao da mesas Sumadinca sa Lalom, ali kako god da okrenes svi su oni srbi, a ti mi burazeru smrdis na nekog siptara ili mudzu, a onda opet sa tim nacistickim nickom najverovatnije si neki uja ;) ono danke deutschland vam blize srcu nego ovim islamistima :D hehehe

bosanac, bosanac
 
Nacionaldemokrata:
Ti decko ne samo da si glup vec si i nepismen. Decku pise Hercegovina, a ne Bosna, sto si ovca to je kao da mesas Sumadinca sa Lalom, ali kako god da okrenes svi su oni srbi, a ti mi burazeru smrdis na nekog siptara ili mudzu, a onda opet sa tim nacistickim nickom najverovatnije si neki uja ;) ono danke deutschland vam blize srcu nego ovim islamistima :D hehehe

Ма он је неки искомплексирани полутан - чим су му криви сви Срби овога света...
 
СВОБОДА 4.376:
А учему ти живиш?
Халуцинацијама проузрокаваним ЛСДом?

ovaj danasnji mi je nesto slab...

giovaniI:
zivim u realnom svijetu.
to sto me novi svjetski poredak natjerao silom u nesto sto se zove bih,za mene ne znaci da ne znam ko sam,sta sam,gdje mi je matica,i da sutra svoje dijete necu odgajati u tom pravcu.

u realnom svetu ne postoji drzava Velika Srbija, vec Srbijica za koju je zasluzan tvoj heroj Milosevic i SPS drugovi mu...
 
giovaniI:
zivim u realnom svijetu.
to sto me novi svjetski poredak natjerao silom u nesto sto se zove bih,za mene ne znaci da ne znam ko sam,sta sam,gdje mi je matica,i da sutra svoje dijete necu odgajati u tom pravcu.

Твоја држава се зове Република Српска.
Немој желети припојење Србији, кад те Београд зајаши зажалићеш што си то хтео.
Под Београд не мислим на Београђане (и сам сам) већ на ове лопове у свим странкама.
 
eremita:
Хајде ћути и покриј се...једва сам пронашао ту твоју селендру на мапи (црвена тачка) :lol: :lol: :lol: Ето, шта напојница направи од човека......

haha :)
nije to taj grad, vec ovaj nas :)
nema veze, sta ste svi odlepili ovako izjutra, zar je ovde vec nisu svi oguglali na provokacije i podjebavanja?

adem_ks:
ima jedan mali problem, ako bi srbija , mislim velika srbija bila toliko velika koliko neki zele [npr. mitke $co] , gde bi mi isli kada bi nam rekli, "kome se svidja dobro, kome ne aus", mislim gde bi na mars ili mesec ili negde na ili ispod tihog okeana heheheeeeeeee

a i ti isto, sta se ti guzis, hoces da te pitamo i kako da nazivamo ulice po beogradu?
 
СВОБОДА 4.376:
Твоја држава се зове Република Српска.
Немој желети припојење Србији, кад те Београд зајаши зажалићеш што си то хтео.
Под Београд не мислим на Београђане (и сам сам) већ на ове лопове у свим странкама.
a grijesis.
 

Back
Top