posesivnost

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
da li primecujete kod sebe (zhene???) ono da shtitite svoju teritoriju tj vasheg mushkarca...tipa kad on caska s nekom zhenom veselo vi se priblizite i kazete mu da vam donese sok

to je bash glupo zar ne????

hm ovo mu dodje ko tema o ljubomori mozhe da se ugasi
 
hihi juce sam obukla majicu sa vrtoglavim dekolteom.u vozu sedam nasuprot porodice sa dvoje dece.deca se igraju,crtaju.roditelji caskaju.u jednom momentu mi se susretne pogled sa gospodjom.e ja to ne umem da opisem kojom brzinom su njene oci isle od mog dekoltea do ociju muza pa nazad meni pa opet ka muzu, gleda da l on gleda:? ma kao loto kuglice.bilo mi je smesno,nadam se da ja nisam takva :D
 
vrtoglavi dekolte ...........
mi nemamo našu reč za posesivnost, jel tako? ...........
ako mogu i muški da odgovore - ja sam posesivan, al bi ladno otišao da donesem sok toj 'ci........
 
Ne vidim ništa loše u tome što žena brani svoju teritoriju .... mada, ako teritorija hoće da bude osvojena, džabe i vojska i vojskovodje :mrgreen:

Da li sam posesivna ... jesam .... umereno, ali jesam.
 
NatasaNatasa:
Ne vidim ništa loše u tome što žena brani svoju teritoriju .... mada, ako teritorija hoće da bude osvojena, džabe i vojska i vojskovodje :mrgreen:

Da li sam posesivna ... jesam .... umereno, ali jesam.
Isto.
Pretim u sebi srešću-te-ja-van-pešačkog-prelaza-ti-mala-glupa-#***$#$$$#"#(/&...
ali eto...još nikog nisam zgazila...
 
Da li sam posesivna? Pa samo cu reci da to ide uz moj horoskopski znak Bik!

A da li branim svoju teritosiju pa naravno da da, mada mogu ja da branim koliko hocu ako on odluci da ode sto neko rece ni puk vojske ga nece zaustaviti...
 
Uzasno sam posesivna,ne dam mu da mrdne.
Kad smo zajedno,mora stalno da gleda u mene,ako skrene pogled,dobije samar.
Razmisljam da mu kupim one brnjice ( ne znam kako se to zove) sto imaju konji da ne bi gledao okolo,nekako mi neprijatno vise da ga samaram u drustvu.
 
I te kako.Ne volim kada u mom prisustvu razgovara ili indiskretno posmatra druge ribe.Mogu da razumem da pogleda,ajde musko je,to je normalna stvar,ali da stane i da bulji u neku k'o tele u sarena vrata,a ja tu pored njega,odmah dobijem napad ludila.Mislim to je pre svega nepristojno.Mada trudim se da pred tim drugim ribama ne pravim scene,to mi je nekako jadno,nego sacekam da ostanem sama sa njim pa ga onda napadnem.
 
naprosto je strashno koliko me sve to ne pogadja.... ok ne da me ne pogadja.. .nego nekako... ne opterecjujem se.... chak idem pomalo u suprotnost.... zavisi... al kapiram da jednom kad znam da mu je stalo do mene.. ne bi mi smetalo da se pored mene povata s nekom drugom....
 
Emily_Bg:
I te kako.Ne volim kada u mom prisustvu razgovara ili indiskretno posmatra druge ribe.Mogu da razumem da pogleda,ajde musko je,to je normalna stvar,ali da stane i da bulji u neku k'o tele u sarena vrata,a ja tu pored njega,odmah dobijem napad ludila.Mislim to je pre svega nepristojno.Mada trudim se da pred tim drugim ribama ne pravim scene,to mi je nekako jadno,nego sacekam da ostanem sama sa njim pa ga onda napadnem.

eee bas si simpaticna:)
 
Pazi..."ne volim kad u mom prisustvu razgovara sa drugim zenama"...yeeeee
Koje smaračice.

E, da...muškarac nije "teritorija" na koju polažete pravo.
Njegova je dobra volja da li će biti sa vama.
 
Nisam posesivna. Reagujem samo kada mi neko u mom prisustvu, znajući da sam ja supruga, muva muža. To mi se desilo dva puta u životu. Ne zbog toga što ga muvaju, nego zato što su seljanke - samo seljančura - i niko me ne može ubediti u suprotno - može pred nečijom ženom/devojkom da priča kao da ova uopšte nije tu. Recimo da je moj muž slikar (ovo je samo primer) i ona mu kaže
'Svi moji ljubavnici do sada su bili slikari, i tebe čim sam videla shvatila sam da će izmedju nas dvoje biti nešto, osetila sam tu neku energiju od koja me napali bla bla bla.... A ja stojim sa njim. E, yebi ga! Neće moći ove noći! Samo u takvim slučajevima te ribe ispreskačem da ne znaju šta ih je snašlo, sve fino, pa ne mogu da shvate kako sam napravila takve budale od njih kad ukapiraju... Ne smeta meni što one njega muvaju, nego što nemaju stila! Majke mi.
Ali inače nisam posesivna i mrzim posesivne drugarice, momke itd...
 
hanibal77:
ahaha brnjice su one zice sto stavljaju svinjama u nos da ne bi rovarile po zemlji:lol:a ono za konje...e ne znam

amovi, to su amovi:razz:
čitam i ne verujem kolko posesivnosti na jednom mestu:shock::p
ne verujem i koliko sam ja neopterećena time. moj muže jeste, ali čini me u u granicama normale kad se uporedi sa nekim izjavama ovde. a ja mislila on preteruje.
inače, reagovala bih kao muvalo- samo u slučaju da javno muva mog muža u mom prisustvu
 
e da sam posesivna- jesam.
ali ne volim to bas da pokazujem a i nije mi se jos desilo da mi neko muva dragog pred mnom. desilo mi se da sedimo u stanu njegove sestre a ona ima drugaricu(fina devojka nemam nista protiv nje) u poseti iz francuske. a on sav domacinski sve nesto prica sa njom, da bi se ona osecala kao kod kuce. meni je bilo malo preterano ali nisam ucinila nista u pitanju pokazivanja teritorije, suprotno- prema njoj sam bila v. slatka, a prema njemu v. gorka! uglavnom ukapirao je u cemu je rec i dosao k meni
 
Moram da se umesham. Kao prvo, normalan mushkarac nece dozvoliti da zensko koje je u njegovom prisustvu primeti da on bulji ili uopshte obraca paznju na dekolte, noge i tome sl. nego ce da bude namazan i da gleda u potpuno petu stranu kao da to ni ne postoji.. a krajichkom oka ce sve da snimi. Kao drugo ukoliko neka cica krene u otvoren flert pred ribom sa kojom sam , oduvacu je kao kobilu (sa amom oko vrata ;) ) jer ili nema mozga ili je extremno bezobrazna. Ukoliko i zeli nesto samnom iako vidi da sam sa nekim ili ce se iskulirati kad je ta osoba tu ili ce 'nevidljivo' ostaviti svoj broj telefona i to samo ako je videla da ima povratan pogled ili bilo sta drugo od mene. Sve ostalo gde vi kao zene 'stitite teritoriju' i to se vidi , vi spadate guske i verovatno ste sa totalno glupim likovima koji ne umeju da vladaju situacijom.
 

Back
Top