ROMANTICNE PESME... OOO, UMUKNI!!!

Hajde, Sandrina, curo fina, pomuči se malKo u lepom, poetskom kazivanju pesama!

Evo, videćeš da je lako ko pero. Šta je to četverac i odnos među polovima strofe?
Odgovor je: stih sa dva nominativa i dva akuzativa? Sve to je iz Algebrinih literarnih zadataka. Audicija, supstrakcija, multiplikacija i divizija celih brojeva, a zatim englesko-srpski razgovor.

To je za četvrtu godinu foruma, a ti si kao carica! Sva si važna, raste ti dupe ko iz vode, a tvoj otac morao bi da radi samo za tvoje tange. Šta ćemo sa Istorijom književnosti od najstarijih vremena do Monike Beluči? Sedi pa napiši misli političkog sužnja u tamnici, skiciraj skicu "Ševa", kad se vraća u proleće sa lastavicom i čini ga. Pa o ženskoj plemenitosti u pripovetci profesorice Jellene. Može i u obliku pisma uperenog protiv suforumaša ili forumskog poznanika.

Što možeš učiniti noćas, ne odlaži za ujutru. Kako? Nisam čuo još ni slovca!
 
kojote:
Hajde, Sandrina, curo fina, pomuči se malKo u lepom, poetskom kazivanju pesama!

Evo, videćeš da je lako ko pero. Šta je to četverac i odnos među polovima strofe?
Odgovor je: stih sa dva nominativa i dva akuzativa? Sve to je iz Algebrinih literarnih zadataka. Audicija, supstrakcija, multiplikacija i divizija celih brojeva, a zatim englesko-srpski razgovor.

To je za četvrtu godinu foruma, a ti si kao carica! Sva si važna, raste ti dupe ko iz vode, a tvoj otac morao bi da radi samo za tvoje tange. Šta ćemo sa Istorijom književnosti od najstarijih vremena do Monike Beluči? Sedi pa napiši misli političkog sužnja u tamnici, skiciraj skicu "Ševa", kad se vraća u proleće sa lastavicom i čini ga. Pa o ženskoj plemenitosti u pripovetci profesorice Jellene. Može i u obliku pisma uperenog protiv suforumaša ili forumskog poznanika.

Što možeš učiniti noćas, ne odlaži za ujutru. Kako? Nisam čuo još ni slovca!

Aaaaaaaaa :shock: ( smajlistoglupavogleda)... :?
 
Koyo ne diraj mi Sandrinu da ne bi dobio po guzi.... :lol: :D ...Zar nismo zakljucili odavno da je divlje i sirovo upravo ono shto je potencijal svakog umetnika....Onda se samo vremenom i praksom uoblichi...Znaci nema pravila...olovka pishe srcem... :wink: :)
 
Ja se susprežem! Ne mogu vam to odbiti, Plavoguza! Vi birate. Ja se povlačim u budžak. :) Moje je prošlo :lol: . Sasvim (Le)sigurno. To vam je, prijateljice moje noćne, kao dva i dva četiri. A pitam ja vas, prijateljice moja plavoguza, ima li to ikakvog smisla? Sve ovo o čemu vas dve sada meni drobite, bilo je meni jasno još u drugom razredu građanske škole! :lol:
Nemam kome reći, do vama dvema (i onoj yeburljivici Maslačku). Prorok u pustinji. :lol: Ko sluša nas, malene šarafe? I nama će jednom prekipeti! : )) Čega se pametan stidi, time se nova moderatorka ponosi. Imaju opanak na obrazu, i guzicu ko traktorsku gumu, u tome je stvar. Ko jači, taj kvači. Bilo i bitisalo. Možte se postaviti na glavu, ništa nam ne vredi. Maslačak to radi najbolje. :lol:


animated191bm4.gif
"]
animated191bm4.gif
[/url][/img]
 

Back
Top