zasto je muskarcima BITAN BROJ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
SANDRINAbg:
Pre ce biti da lece komplekse...znaju i same sta selo prica o njima, pa ko kazu... :roll:

Ma sta te briga...takve su jadne...svaka od nas moze naci tipa za 'ebacinu na jednu noc, kao sto ih one nalaze...budi riba da tip ostane sa tobom...koliko ti hoces..! :wink:

naravno...oduvek je stvar u stavu,a ne u broju....ovim mislim i na izrode jednog i drugog pola,koji misle da se hvalisanjem moze dobiti nesto....al' ima gi raznih...
 
Borg_Queen:
nije to uopshte zalosno, ni bljak, zapravo iza te zelje stoji ona chista, praiskonska potreba nesvesnog dela bitja muzjaka, da oplodi shto vishe zenki zarad odrzanja vrste :lol:

Eto.... pogodi ga. Osudjuju nas, a koja bi devojka htela da bude sa smotanim tipom koji je pre nje imao jednu ili dve devojke. I ona devojka koja ne razume da je muskarcu prirodno da baci pogled na svaku zgodnu zenu koju vidi, i koja zbog toga histerise u smislu "ako si sa mnom ima samo u mene da gledas" ne da ne razume muskarce nego ja nemam volju ni da joj objasnjavam u cemu je poenta tog gledanja.

U vezi famoznog broja...nema ga. Kad si mladji to je mozda vazno, u smislu "daj sto vise i sto cesce" kasnije bas i nije.
Sta ti vredi broj od 100 ako su sve bili gabori, ludache i ako ne zelis ni da ih se setis, ako su iskustvo koje bi najradije da izbrises.
 
vuchica:
naravno...oduvek je stvar u stavu,a ne u broju....ovim mislim i na izrode jednog i drugog pola,koji misle da se hvalisanjem moze dobiti nesto....al' ima gi raznih...

Ma da...imati jednog ali vrednog je dragocenije od 100 bezzeznih koji gledaju kako ce samo sebi da ugode... :wink:

Nista lepse nego se opustiti sa svojim co'ekom i bez frke isprobavati sta ti se hoce, a uzivanje je daleko vece i kompletnije...al' to ne moze svako naci i umeti zadrzati... :smile:

Zato smo mi kojima nije bitan kvantitet, vec kvalitet, daleko srecnije i kompletnije :lol:

Kurabe to nikada nece skontati jer im je nedostizno...svesne su one toga, te zato i pokusavaju svoju manu da predstave k'o vrlinu...ovde mislim i na muske i zenske kurave! :roll:
 
posesivac:
Pre neki dan setam sa drugom i tako usput on komentarise da je svaki muskarac jos u pubertetu zamislio i(zacrtao) neki broj devojaka koji mora da dostigne u zivotu.

...jos samo hiljadu njih i smiricu se........majke mi...... :lol:

istina ili laz ??
Ја сам у пубертету замишљао само девојке, а о бројевима нисам размишљао....:)

Ма шалим се....е знаш како....ја лично нисам и не размишљам о томе, јер са девојком гледам само на то колико могу да се забавим(барем у првих неколико недеља).....а и зашто би ико гледао број....због самопоуздања?
Ја га имам и без разних рачуница и бројева....
Да ли ће девојка мислети о мени лоше ако сам неискусан?
Одакле она може да зна да ли сам био са њих 100, или ми је она тек друга...само ако јој ја кажем, а мене то до сада ни једна није питала, у ствари једна јесте, али без разлога....
Једини разлог за број је да задовољим свој его...али ја то обављам другачије...
И још један разлог је да се хвалим другарима(што је исто због ега, да би ми завидели други)....
Е то је можда највећи разлог због ког би неко тежио броју...али ни то мени лично није важно...Мени ништа не значи да ли је мој најбољи друг имао 1000 њих или ни једну...то је прво његова ствар и његов избор...ако хоће да му помогнем, да га упознам са неком, или дам савет, увек сви моји другови знају да сам ту...ако неће, ја знам да би моја три најбоља друга урадили све што ми затреба ако им затражим, као што бих и ја за њих, они мене цене, као и ја њих, без обзира на број жена...а остали шта мисле о мени, и о броју жена са којима сам био...то ми није важно, мени је важно шта ја мислим о себи...не треба ми потврда да сам прави_човек од других...а нарочито не од оних који ме цене по томе са колико сам жена био...
Ма да знам, знам, много је леп осећај кад ти сви завиде...било на броју девојака или на неким другим стварима....али ето, ја се хвалим другим стварима...;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top