Metrosexualci.. ko govana

Ma budale, ne moraju da se depiliraju a 'oće!

sun.gif
 
startovo me feget u subutu :/ bih mrtav pijan i mozhda previshe vrcav...

izvini jel ti svirash bubnjeve?
mrmlj ne
sigurno?
mneee chovechee ne
trebalo bi da svirash
jel tito meni prdajesh bbnjeve?
ma ne evo poklonitju ti moje
ma pomeri se da prodjem

tek posle idem qtji i neshto razmishljam kaaakvi bubnjevi kakvi bakrachi...da nisam bio onakav svaaashta bi bilo...
 
jeste samo je na njegovom neki niger a na mom pupak muzhjaka!!!

uzhas!!...pocheo sam da izvaljujem fegete na ulici...znachi kad vidish da te neko gleda ono...samo da pridjem i "izvini da nemash pljugu" gotova stvar...ma igrao sam bio sam mrtav pijan a moji drugari zaboli samo shto nisu zaspali...setjam se samo da je bio stariji poshto sve mladje tu sam poznavao...pazi ga muftara video aham pijani klinac sam djuska odi vamo...uf fuj...a nekog lika isto tako navatao matorac samo shto je ovaj josh mladji...i kao drzh ne daj napio ga...uhvatio ga za tuki ovaj skochio i skrco ga...sad cheka robiju :/ ...
 
jadi maldog antuna:mrgreen: pa vidi..ima tu nekoliko resenja..jedno je da prestanes da pijes..al pretpostavljam da to ne dolazi u obzir..drugo je da nadjes devojku, i da je svugde vodis sa sobom..al pretpostavljam da ni to ne dolazi u obzir:lol:
a trece je da se prepustis..sta znas, mozda ti se svidi:mrgreen:
 
mozhda mi se svidi i operacija slepog creva al neshto nisam voljan da se podvrgnem...poslednja opcija bi bila da se to nastavi al da sledetjeg kog provalim poshaljem u 3pm...pomalo da se ispraznim...u sushtini ko ih shisha neugodne su situacije...al neugodno je i kad mi se ide u toalet dok sam u prevozu right???...
 
AntunTun:
mozhda mi se svidi i operacija slepog creva al neshto nisam voljan da se podvrgnem...poslednja opcija bi bila da se to nastavi al da sledetjeg kog provalim poshaljem u 3pm...pomalo da se ispraznim...u sushtini ko ih shisha neugodne su situacije...al neugodno je i kad mi se ide u toalet dok sam u prevozu right???...

e a to kod tebe u chachku ili bgd
pa shto je ...hm feget-gej-*****-homo moyhda je hteo da se druzhi i to..ne mogu da verujem da ih ima toliko...ocu ja da vidim jednog i da ga provalim nisam nikad videla??? ili lez...mada u svakom od nas chuchi takav

ma i ne primecujem te metroseksualce u stvari vidim da se kod mene mlade kolege na faksu neshto kao sredjuju kao cisti su u moje vreme nije bilo tako bili ljudi opushteni, zapushteni...
 
pa shta.. i oni su ljudi ok mozhda nisu najnormalniji.. al niko nije.... ja ih generalno ne volim... ne volim ih zbog uticaja koji imaju.... a suvo me zabole kako se i s kim yebu.....
moj dechko je tako sav.... shminker.... meni je to skroz glupavo... al kao... svestran je, al ipak ne bi probao....
ne volim shto usvajaju decu.... i kad vidim dve babe kako se vataju na klupi u parq.... pred decom.... uzhas.... al shta sad... .to je prihvacjeno.... i tu se sad nishta ne mozhe....
treba sve probati..
ok ne treba silovati il neshto....
jedino mi se ne svidja shto se tako shugavo oblache..... to mi jedino kod alexa bash bash smeta.... tj skroz mi je bzvz.... al kao.... to je samo gardaroba..... takvi tipovi se uglavnom jako dobro ljube....
 

Back
Top