Ronaldinho vs Cristiano Ronaldo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
offtopic8ys.gif


Ajde objasni šta se hteo sa ovim. Daj razloga da tema ostane.
Ovako sa 2 linka koje verovatno polovina neće da otvori tema nema smisla.
Gde je uvodni tekst? Tvoje mišljenje? Tvoje poređenje ova dva fudbalera?
I zašto ih uopšte porediš? A čak nije ni anketa.


closed.gif
 
Christiano Ronaldo.. Ipak on igra za manchester :D
mada mislim da su obojica dobri (koliko se ja razumem u fudbal :lol: )
ne znam na osnovu kojih kriterijuma se odredjuje koji je bolji..ti nista nisi naveo...
cula sam da je ronaldo sljam kao covek..da se stalno pekmezi na utakmicama kad god ga neko pipne i tako...ja nisam imala takav utisak....
 
devojke bez uvrede...al ajde da se opkladimo da ce svaka devojka glasati za ronalda..nije nishta lichno... vishe bolim ronaldinha..jer ..ronaldo..4-5 driblinga(koje je uvezhbao do savrshenstva) i ostalo je gurni loptu i trchi....a ronaldinho...nikad se ne zna dal' ce da odigra...da ce da dribla ...nikad se ne zna koji dribling...zbog nepredvidivosti...takodje volim i ronalda...ali...u granicama normale(jedan dechko iz moje shkole nosi sliku C.ronalda u novchaniku).u pochetku sam ga manje voleo...zbog onog plavog pramena na kosi...
 
trick-trick:
devojke bez uvrede...al ajde da se opkladimo da ce svaka devojka glasati za ronalda..nije nishta lichno... vishe bolim ronaldinha..jer ..ronaldo..4-5 driblinga(koje je uvezhbao do savrshenstva) i ostalo je gurni loptu i trchi....a ronaldinho...nikad se ne zna dal' ce da odigra...da ce da dribla ...nikad se ne zna koji dribling...zbog nepredvidivosti...takodje volim i ronalda...ali...u granicama normale(jedan dechko iz moje shkole nosi sliku C.ronalda u novchaniku).u pochetku sam ga manje voleo...zbog onog plavog pramena na kosi...
A zasto mislis da ce svaka devojka glasati za Kristijana? :-D Evo ja mislim da je Ronaldinjo bas sladak :lol: :lol: :lol:
A i Kristijano ima dobre driblinge,a osim toga je i dosta brz. Ne kazem da Ronaldinjo nije brz,ali mislim da je Kristijano brzi. S obzirom na godine, sigurno ce potati jedan od najboljih igraca sveta (i sada jeste).

A da...Glasam za Kristijana :-D
 
ima li kakvih utakmica FK krstrice?nisam u toku...imate neke madje uzraste...
@ZzZzZ
ozbiljno kazhem...
pa ronaldingo ima bolje driblinge od Ronalda...samo shto je ronaldo svestan svoje brzine i to koristi maximalno...kad ronadno ide na nekog igracha...posle 5 sekundi on vidi samo ronaldov broj na ledjima...ako ga ima....
jeko shta ser.ersh tebi roni sladak...a to za devojke...pa videcesh i sama...
 
trick-trick:
ima li kakvih utakmica FK krstrice?nisam u toku...imate neke madje uzraste...
@ZzZzZ
ozbiljno kazhem...
pa ronaldingo ima bolje driblinge od Ronalda...samo shto je ronaldo svestan svoje brzine i to koristi maximalno...kad ronadno ide na nekog igracha...posle 5 sekundi on vidi samo ronaldov broj na ledjima...ako ga ima....
jeko shta ser.ersh tebi roni sladak...a to za devojke...pa videcesh i sama...

Ma shala mala, gde da mi bude sladak Ronaldinjo (pa nisam bas toliko bez ukusa :-D )
Ali mojoj drugarici je stvarno sladak, cak me je molila da joj sakupljam isecke iz novina o njemu. Eto da ne bude da sve devojke vise vole Kristijana zato sto je sladak :-D (postao mi je pomalo simpatichan ;-) ) .
A sto se tice brzine tu si u pravu. Kristijano je maksimalno koristi i zato tesko ko moze da ga zaustavi a da ne napravi prekrsaj. Ali dobro Ronaldinjo ima drugaciji stil igre, mnogo se vise oslanja te tehniku nego na brzinu. Jedno se ne moze poreci: Dva fantasticna igraca u svakom smislu te reci.
 
jest da sa navijac uniteda,ali reci cu da je ronaldinjo i dalje bolji,zasto i dalje? pa ovaj je jos dete,a ovaj je vec dosa iskusan,ovaj prosle godine pravio magarca od gatuza,ovaj ne moze da mrdne od gatuza,ali ipak po meni i nisu isti tip igraca,sta god neko bude pricao... ronaldo je klasicno krilo,ovaj drugi je poluspic,ovaj prvo je brzi,ovaj je bolji tehnicar,ovaj ima bolji sut,jaci pre svega,ovaj je inteligentniji,sve u svemu,obojica su svetska klasa i po mom misljenju najbolji ofanzivni igraci na svetu u ovom trenutku,samo uz napomenu da je ronaldo jos mlad i da ce jos napredovati,sto za ronaldinja ne bi mogo reci...
 
Po mom misljenju RONALDO! imam otprilike 5 snimaka na kojima on vodi loptu i mogu reci da odlicno igra. ima i snimak ispred njegove kuce kako nesto radi sa loptom... (ne znam sad kako se to kaze,da ne lupim :D ) pimpuje....
ukucajte "cristiano ronaldo" na sajtu YOUTUBE i otvorice vam snimke o njemu...
a sto se tice onog lika sto nosi njegovu sliku u novcaniku..pa...misssiim...malo je smesno jer je on musko :D
a ja sam njegovu sliku zalepila na mobilni... (al ipak sam ja zensko)
poz ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top