Spajanje RAR fajlova - potrebna pomoc!!!
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Spajanje RAR fajlova - potrebna pomoc!!!

Zainteresovan član zvoncica_nis (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano Spajanje RAR fajlova - potrebna pomoc!!!

Moze li mi neko pojasniti kako da spojim vise rar fajlova koje sam downloadovala.

Konkretno, radi se o epizodi serije koja je podeljena na 4 rar fajla. Nemogu ih spojiti preko Total comandera. Pokusala sam sa opcijom combine files, on kao odradi, ali mi na kraju javi da nemam .crc fajl a a fajl koji dobijem ovim procesom dobija ekstenziju .out.

Inace na linku za skidanje ne postoji nikakav crc fajl, samo 4 dela epizode...

Prvi put skidam ovakve fajlove, pa sta mi je za ciniti.

Elita
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano Re: Spajanje RAR fajlova - potrebna pomoc!!!

[font=Verdana]Korišćenjem nekog programa za rad sa rar arhivama kao što je na primer 7-zip. Datoteke arhive mora da se nalaze u jednom folderu, otvoriš prvi arhivu i onda dearhiviraš ono što hoćeš ili sve što se nalazi u arhivi. Arhiver će voditi računa da "spoji" datoteke koje se nalaze u arhivi ukoliko je potrebno.

Možda može da se uradi i TotalCommander programom, ali to će znati da kaže neko ko ga koristi.
    [/font]

Zainteresovan član Nenad-Click-ME (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio zvoncica_nis
    Moze li mi neko pojasniti kako da spojim vise rar fajlova koje sam downloadovala.

Konkretno, radi se o epizodi serije koja je podeljena na 4 rar fajla. Nemogu ih spojiti preko Total comandera. Pokusala sam sa opcijom combine files, on kao odradi, ali mi na kraju javi da nemam .crc fajl a a fajl koji dobijem ovim procesom dobija ekstenziju .out.

Inace na linku za skidanje ne postoji nikakav crc fajl, samo 4 dela epizode...

Prvi put skidam ovakve fajlove, pa sta mi je za ciniti.
    __________________________________________________ _____________________
    Prosto i jednostavno :
    Aktiviras Total Commander i oznacis sve fajlove koje zelis da raspakujes,i sa desne strane samo napravis folder u kojem ces raspakovati te fajlove,i nakon toga samo kliknes ALT + F9 i to je to...u slucaju da ne uspes javi mi se...Resicemo!

Zainteresovan član zvoncica_nis (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Korišćenjem nekog programa za rad sa rar arhivama kao što je na primer 7-zip. Datoteke arhive mora da se nalaze u jednom folderu, otvoriš prvi arhivu i onda dearhiviraš ono što hoćeš ili sve što se nalazi u arhivi. Arhiver će voditi računa da "spoji" datoteke koje se nalaze u arhivi ukoliko je potrebno.

Možda može da se uradi i TotalCommander programom, ali to će znati da kaže neko ko ga koristi.
    [/font]
    Hvala puno na pomoci Uspela sam uz 7zip. Total comander nije hteo to da odradi, javljao je da se radi o specificnom fajlu i da mi je potreban external arhiver...

Interesantno je da ni uz ovaj program u pocetku nisam mogla da spojim fajlove, formirao je avi fajl ali velicine 0kb, ali nakon otvaranja prvog zip fajla on je pustio avi fajl iz winamp-a a avi fajl se nalazio u temporary folderu!!! Ja sam ga samo iskopirala odatle... Jeste da sam dobila fajl koji sam zelela, ali ovo mi ne lici na pravi postupak

Slične teme

1. POTREBNA POMOC OKO SWF FAJLOVA !!!!!
    Autor mattiya14 u forumu Softver
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.05.2007., 14:14
  2. POTREBNA POMOC OKO SWF FAJLOVA !!!!!
    Autor mattiya14 u forumu Programiranje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 20.04.2007., 15:18
  3. POTREBNA POMOC OKO SWF FAJLOVA !!!!!
    Autor mattiya14 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 0