problem

kovacic pedja

Početnik
Poruka
46
Nemogu da ocitam moju stranicu je mi iskace upozorenje.
20 Meg Limit Exceeded!

This site has exceeded its limit of 20 MB of transfer per day. The account can be upgraded to a paid account to increase the transfer limit to 3 Gigs of transfer per month in your 100freemb.com user tools section.

If you would like your own 100 MB FREE WEB SITE with a long list of features simply sign up at 100freemb.com.

Zasto se ovo desava kad nisam nikakve fajlove stavljao . Ako hocu da skinem neki fajl koji je na sajtu to mogu ali ne ocitava stranice. sta da radim
 
Najverovatnije ti se desilo sledece: osim ogranicenja velicine fajlova na disku, tvoj server ima i ogrnicenje protoka podataka. Poonome sto si napisao cini mi se da je to ogranicenje 20 MB na dan. Znaci: tvoja stranica je posecena toliko puta da je sa servera preneto 20MB podataka i zbog ogranicenja vise ne dozvoljava pristup. Ukratko: Tvoj sajt je postao dovoljno popularan da bi mogao da potrazis bolji hosting...
 
E... treba da procitas jos jednom sve sto si pisao na sajtu, zato sto imas progutanih slova... I da te pitam... jel tvoj matori predaje likovno (ili je barem predavao)? :)
 

Back
Top