Eh, ti cuveni uleti!

uhvacen_na_delu

Početnik
Poruka
6
vidim da ste spominjali neko muvanje i zavodjenje pa hajde da se i ja prikljucim.

inspirisan jucerasnjim svojim pothvatom, uspehom, trofejom, kako vec hocete otvaram topik koji je na svim forumima bar 10 puta otvaran. uleti, upadi, startovanje...misterija svih misterija... :lol:

nego da se pohvalim, sedim sinoc sa drugom u kaficu i spazim lepu, zgodnu ribu koja je sedila dva stola od nas i cisto onako iz zafrkancije dodjem do nje i kazem kao iz topa "curo, tako si lepa, ma tako slatka da bi te odmah zenio...ali prvo se moramo bolje upoznati... :lol: " i zamislite, cura padne na to a ocekivao sam takvu nogu. :D

jednostavno, curi se svidelo jer joj niko nije tako prisao i nesto tako rekao.


ajde da cujem vase podvige ali isto tako i kako ste dobijali korpe.
 
Bas sam otvorio slicnu temu, samo malo ozbiljniju.
Po tvom pristupu bih rekao da si poprilicno mlad, ali svaka cast na uspesnom zavodjenju. ;)

Bitno je da si bio opusten i sto se kaze "svoj" i mislim da ti je to najvise pomoglo.

Sto se tice uleta mislim da on toliko i nije bitan jer ako se ti svidis curi ona ce biti s tobom bez obzira na ulet. (jedino ako ne prospes neku bljuvotinu tipa "mala, daj pi***, znam da imas i slicno)

Zar nije najbolje doci opusteno do cure i reci nesto tipa "kako se zove najlepsa cura u kaficu/diskoteci?"zavisi gde joj prilazis...

to ti je za pocetak, samo ti pitaj cika vuka ;)
 
uhvacen_na_delu:
nego da se pohvalim, sedim sinoc sa drugom u kaficu i spazim lepu, zgodnu ribu koja je sedila dva stola od nas i cisto onako iz zafrkancije dodjem do nje i kazem kao iz topa "curo, tako si lepa, ma tako slatka da bi te odmah zenio...ali prvo se moramo bolje upoznati... :lol: " i zamislite, cura padne na to a ocekivao sam takvu nogu. :D

Кључне речи. :lol:
 
ma to vam je sve otmeno..zadnji put sedim ja u kafiću sa drugarima-ja jedino žensko među njima i nisam imala upaljača pa mi bivši baci upaljač, ja da uhvatim i jedan dobaci: MALA, MORAŠ SA SISAMA LOVIT! ja ga pogledam i mislim si e sa kojeg si ti brda seljaćino jedna
 
Ajd' ja da vidim/chujem...Kada bi mi prishao sa tim trash nadmenim stavom, koji odishe dinarskim sindromom, uz nepoznavanje gramatike, kako bih reagovao (da sam zensko offc.)

a) gadjao te pepeljarom
b) bacio ti vrelu kafu u ochi
c) oshinuo nekom vazom
d) samo ti rekao "vajdu"
e) svima rashirio prichu o tvom budjavom nastupu tako da bi upirali prstom u tebe na ulici
f) nishta od toga, nego bih (bih, ne bi) pao na tu foru i bio najveca koza na planeti...
 
rastamann:
Ajd' ja da vidim/chujem...Kada bi mi prishao sa tim trash nadmenim stavom, koji odishe dinarskim sindromom, uz nepoznavanje gramatike, kako bih reagovao (da sam zensko offc.)

a) gadjao te pepeljarom
b) bacio ti vrelu kafu u ochi
c) oshinuo nekom vazom
d) samo ti rekao "vajdu"
e) svima rashirio prichu o tvom budjavom nastupu tako da bi upirali prstom u tebe na ulici
f) nishta od toga, nego bih (bih, ne bi) pao na tu foru i bio najveca koza na planeti...


srecom, ta devojka nije staromodna, bezobrazna, glupa kao ti!
po tvojom postu bi rekao da si nevidjeni ljakse koji verovatno tipka sa nekog brda.

a ako si tako pametan (a vidim da si to i umislio) reci kako ti to radis?
Ajde faco, vidim da rasturas gramatiku, pa valjda rasturas i sa muvanjem.
 
uhvacen_na_delu:
vidim da ste spominjali neko muvanje i zavodjenje pa hajde da se i ja prikljucim.

inspirisan jucerasnjim svojim pothvatom, uspehom, trofejom, kako vec hocete otvaram topik koji je na svim forumima bar 10 puta otvaran. uleti, upadi, startovanje...misterija svih misterija... :lol:

nego da se pohvalim, sedim sinoc sa drugom u kaficu i spazim lepu, zgodnu ribu koja je sedila dva stola od nas i cisto onako iz zafrkancije dodjem do nje i kazem kao iz topa "curo, tako si lepa, ma tako slatka da bi te odmah zenio...ali prvo se moramo bolje upoznati... :lol: " i zamislite, cura padne na to a ocekivao sam takvu nogu. :D

jednostavno, curi se svidelo jer joj niko nije tako prisao i nesto tako rekao.


ajde da cujem vase podvige ali isto tako i kako ste dobijali korpe.


Nema podviga, uvijek nešto na guzove...sa zvukom sirene... ;)
 

Back
Top