sta je to ping?

xa xa......
pa ja ne pamtim kad sam kupio neki original....
ako imaš tako dobar net onda pogasi sve programe koji nisu neopxodni i igraj....
ako ne valja,onda probaj na drugom serveru( :mrgreen: )......
 
idza:
pa nije valjda da svi igraju sa originalima pa im ping oko 50???
da samo shto ljudi imaju oreginal zato imaju mali ping.... :roll:
Shta josh ovde necu chuti....

Izaberi neki nemachki ili madjarski server oni imaju dobre veze i ping bi trebalo da je manji + nije tako velika fizichka razdaljina....
Gde si bash turke nashao ? oni imaju valjda vecu tugu od interneta nago srbija....

markoca:
Ja sam jednom igrao Jedi Academy na nekom argentiskom serveru....jos je bio hostovan sa PC-a......350 ping i ne pada.....

Pa shta kad je bio hostovan sa PC-a ? :lol: A jel znash gde se nalazi Argentina ? Ljudi dizu servere na malo jachom PII ( npr. css i cod2 ) i to nema ama bash nikakvog uticaja na ping samo na brzinu load-ovanja nove mape..... Nedizesh server tako shto pokrenesh prechicu koju imash na desktopu nego udjesh tu gte ti je instalirana igra ( ovo je primer za css ) i pokrenesh Dedicated server.exe i namestish shta zelish i igrash....
Konkretno igram COD2 u klanu i server nam je podignut na PII i ping je odlichan poshto nash admin ima 16/16 mbps i to placa bednih 45 €.... Server se nalazi u austriji....
 
a sta da radim kada su me banovali? mislim ja i ne znam gdje da nadjem cheatove ali kada hocu da se konektujem na jedan server pise IP or subnet has been baned from server by punk buster admin???
 

Back
Top