Bolje da ljulja...ili da zulja?!

Sve zavisi kako ga uzme. I kakav je tip. Da li je tip koji radi sklekove ili je tip joj da me vidi moja mila majka. Ili da li ima mesnati misicavi tip njega ili mali krvavi. Kome nije jasno neka zatrazi dodatna objasnjenja. Hvala. Pozdrav.
 
TashaaAAa:
Ne volim mrsave muskarce. Najvise volim kod svog decka ledja, stomak, ruke i naravno ne bih volela sve to da je mrsav...Ne volim ni debele, vec krupnije i visoke. Za mene nisu muskarci oni koji su niski i mrsavi, bez veze mi to izgleda, smesno!
...a onda su oni za tebe klovnovi ako nisu muškarci.....
...mislim koliko predrasuda jbt...
...a ti verovatno si naj naj ....
 
sinmbad:
...a onda su oni za tebe klovnovi ako nisu muškarci.....
...mislim koliko predrasuda jbt...
...a ti verovatno si naj naj ....

Neee, ne mislim da su klovnovi, niko nije savrsen pa ni ja , naravno. Svako ima svoj ukus to je normalno zar ne???Ja ne volim niske muskarce ni mrsave,u cemu je problem da se izjasnim sta volim a sta ne? Meni licno su smesni takvi muskarci i nikad se ne bih okrenula za njim! Nemam predrasude, pre sam kao klinka volela crne muskarce a evo volim jednog plavog.Ali opet svako ima svoj neki ukus a ovo je moj!!!!
 
TashaaAAa:
Neee, ne mislim da su klovnovi, niko nije savrsen pa ni ja , naravno. Svako ima svoj ukus to je normalno zar ne???Ja ne volim niske muskarce ni mrsave,u cemu je problem da se izjasnim sta volim a sta ne? Meni licno su smesni takvi muskarci i nikad se ne bih okrenula za njim! Nemam predrasude, pre sam kao klinka volela crne muskarce a evo volim jednog plavog.Ali opet svako ima svoj neki ukus a ovo je moj!!!!
...dobro...
...nemam nameru da polemišem o ukusima,samo sam prijateljski skrenuo na pažnju na neke detalje...
...ne volem da me neko gura u šablone iz bilo kojih razloga...
...mada me ovi komentari ne dotiču jer sam visok i dovoljno popunjen za svoju visinu...
 
TashaaAAa:
Neee, ne mislim da su klovnovi, niko nije savrsen pa ni ja , naravno. Svako ima svoj ukus to je normalno zar ne???Ja ne volim niske muskarce ni mrsave,u cemu je problem da se izjasnim sta volim a sta ne? Meni licno su smesni takvi muskarci i nikad se ne bih okrenula za njim! Nemam predrasude, pre sam kao klinka volela crne muskarce a evo volim jednog plavog.Ali opet svako ima svoj neki ukus a ovo je moj!!!!


hehe... ajoj... drz me da ne padnem... :smile: :smile:


dobro ostavite devojq zbuniste je....
 

Back
Top