Nenad Zimonjic

banegad:
mislim da je on dobar igarc i voleo bih da se slikam sa njim ali se plasim da ga pitam za slikanje jer mislim da u umreti od straha
Pa kada si jedno obicno jaje koje zesce smara i koje je najveca pickica...........
Tako da bolje bi ti bilo da cutis nego da uopste progovaras...pametniji si kada cutis!!!!!!!!!!!!
Ovo ti cisto kazem da ne bi stekao jos jednog neprijatelja na forumu posto sam cula da ih imas bas dosta..... Za tvoje dobro bi ti bilo bolje da nestanes sa ovog foruma!!!!!!!!!!!
Sto duze ostajes to se vise blamiras.... :x :x :x :x :-x :-x :-x
 
banegad:
hvala ti brate na dobronamernom savetu
moj problem sto sam sav nekako asocijalan i ne znam da komuniciram sa ljudima
zelim da mi ti budes prijatelj
Alo decko spusti se na zemlju...jer vidis ti nasta licis...prosto ti nije dobro koliko bolesne misli imas...ajde gubi se odavde...smorio si nas...kapiras
 
banegad:
mislim da je on dobar igarc i voleo bih da se slikam sa njim ali se plasim da ga pitam za slikanje jer mislim da u umreti od straha
Ja sam ga pitala,pa me nije pojeo !!! I ne seri vise po temama !!! Ako imas nesto pametno da izjavis,izvoli,a ako ne bolje cuti !!! Osecam da ni ne znas ko je Zimonjic nego si dosao samo da se prokenjas !!! :roll:

P.S.Verovatno si ovo UMRETI OD STRAHA napisao zbog onoga sto sam ja napisala na temi o Tipsarevicu !!! :roll:
 

Back
Top