Pod stare dane bih htela da naucim..

Samo napred!!!!!
Roleri su extra zabava a bogami i za rekreaciju (tj. za liniju).
Sto se ti ce obuke,ako si klizala,znaci ista stvar.Ako ne,nemam pojma kako stoje stvari u Ns,ali verovatno postoji negde obuka.Ili trazi nekoga da ti malo pomogne.
Sto se tice kupovine,pitaj u radnjama sportske opreme.Ako su prodavci barem malo strucni,da ti ne u valjuju neke profi za akrobacije i sl.Te za pocetnike nisu cak ni nesto posebno skupe !!!!!

Nemoj lako da odustanes ! :)
 
E nije bas lako.
Prosle noci sam htela da probam da vozim rolere. Sela sam na stepenice u kuvi i obula rolere. A onda kada sam trebala da ustanem nisam mogla, jer su se roleri tako klizali da je bilo strasno. Kada sam se nekako odgurnula , noge su otisle pravo u vis a cenjena pozadina najpre je tresnula o jedan stepenik pa na pod. Sve sam zvezde videla *mislim jos ih vidim a najvece ponizenje je bilo to sto nisam mogla da ustanem jer kako popbam da stanem tako roleri rolaju. Morala sam u bednom polozaju nindza kornjace da zovem usnule ukucanje u pomoc.
Komentar moga muza-matora zena a budala
Ipak cekam da oporavim trticnu kost pa da opet probam
 
Ne znam koliko je slično, ali ja sam pre mesec dana prvi put stala na klizaljke, i super mi je bilo. Baš je zabavno. Kazu svi da je vrlo slično voziti rolere i klizati. Ja sam samo na kraju jednom tresnula na doope, taman kad sam se oslobodila:). I hoću opet da idem, nego nemam vremena.
Sigurno da bi bilo dobro da imaš nekog da ti pokaže tehniku. Meni su rekli da blago savijem noge u kolenima, i to stvarno pali, jer čim sam ih ispravila, pala sam.
 
donamileva:
Ma crna zeno treba poceti voznju i po toj asfaltiranoj povrsini, a za sta da se pridrzavam-za vazduh :?:
walker-40-190.jpg





LePiaf ima pishu, ali cemo ti oprostiti ovaj put ;)
 

Back
Top