pitanje za muskarce

posesivac

Zainteresovan član
Poruka
417
ovako-situacija je sledeca:

bili ste u dugogodisnjoj vezi.bilo je lepo,bili ste zaljubljeni,voleli ste...u jednom trenutku raskidate jer smatrate da ste u fazi "ili-ili" a vi niste spremni za duboko vezivanje(iako ste vec vezani),plasite se za kraj svog "momackog zivota" i protiv svojih osecanja vi prekidate da bi poslusali razum koji govori da bi trebalo jos proziveti.silite sebe da je zaboravite..

pitanje:

kako bi reagovali da posle dva meseca od raskida ,doticna devojka vas pozove,posalje pismo,mail,poruku gde vam iznosi sva svoja osecanja,govori da je njoj jos stalo i da vas jos voli.Da li bi se pomirili i nastavili ili ne..
 
Зар стварно верујеш да би неко одавде могао да ти помогне са таквим проблемима, нити знамо како дотична изгледа, нити каква је особа, ништа о вашој вези... Како би могли да ти помогнемо...

Мораш сам са собом да разрешиш, шта желиш, колико желиш, како желиш...
 
Ти најбоље знаш каква је ситуација...
Ако мислиш да ти је лепо са њом, крени...
Ако мислиш да није, стани...
Ти си(надам се) довољно одрастао и довољно си зрео да знаш да само ти имаш власништво над својим животом...

Ја ти више не могу помоћи...
 
прави_човек:
Зар стварно верујеш да би неко одавде могао да ти помогне са таквим проблемима, нити знамо како дотична изгледа, нити каква је особа, ништа о вашој вези... Како би могли да ти помогнемо...

Мораш сам са собом да разрешиш, шта желиш, колико желиш, како желиш...
Ne kapiram zasto je za njegovu pricu bitno kako ona izgleda..
U ovom slucaju je bitno samo to sta on oseca prema njoj i ona prema njemu.
Zasto da je zoves?
Ona zeli da podigne vezu na visi nivo, ti ne zelis...opet ce se voditi iste price. ista natezanja, ne vidim razlog poziva...
 
posesivac: resite mi dilemu: dal da pozovem ili ne

pozvaces je. onda cete se oboje istopiti i obnoviti vezu.
onda ces kroz nekoliko meseci ti ponovo da dodjes u svojoj glavi u
trip zvani ili-ili.
onda cete opet da raskinete.
i tako u krug, dok se njoj ili tebi ne pojavi neko novi.
a vreme neumitno prolazi...

p.s. nisam musko, ali vezbam za iduci zivot.
 
gossca:
Ne kapiram zasto je za njegovu pricu bitno kako ona izgleda..
Увек је све битно...
Неком више неком мање...
Сви смо различити...
А детаља је превише...
Све у свему, не верујем да неко одавде може дати одговор, али ако је Posesivac стварно женско, нека која се пита да ли да се јави бившем, ја бих лично одговорио да мени као мушкарцу, не би сметало, али с друге стране, ја никад не бих ни оставио неку коју волим због страха од ''краја момачког живота...''. Зато, кажем, све зависи од превише фактора, најпре од људи, али ето, кажем, да мени не би сметало, нити бих мрзео бившу која жели да се помири...али од превише фактора би зависило, да ли заиста желим да поново будем са њом...тако да бих (њој, ако је Posesivac девојка која се пита да ли да позове бившег) рекао да позове, али да не очекује превише...
 
A ovisi šta kaže u tom pozivu...javio bi se sigurno, a sad dal bi se vratio...mislim da ne...sjebini su to ljudi koji tako šta rade ili odma pukni il idi do kraja, a ne na pola puta stat i sad ić natrag sam...blesavo...
 
moje srce:
posesivac: resite mi dilemu: dal da pozovem ili ne

pozvaces je. onda cete se oboje istopiti i obnoviti vezu.
onda ces kroz nekoliko meseci ti ponovo da dodjes u svojoj glavi u
trip zvani ili-ili.
onda cete opet da raskinete.
i tako u krug, dok se njoj ili tebi ne pojavi neko novi.
a vreme neumitno prolazi...

p.s. nisam musko, ali vezbam za iduci zivot.

Slažem se.
 
gossca:
Ne kapiram zasto je za njegovu pricu bitno kako ona izgleda..
U ovom slucaju je bitno samo to sta on oseca prema njoj i ona prema njemu.
Zasto da je zoves?
Ona zeli da podigne vezu na visi nivo, ti ne zelis...opet ce se voditi iste price. ista natezanja, ne vidim razlog poziva...


Moram da priznam da se slazem za ovo u vezi izgleda - pogotovu sto su bili zajedno...

Malo mi para ushi to sto spomonje pomirenje - koliko sam shvatio - nisu se svadjali, tako da nema ni potrebe za mirenjem...
 

Back
Top