Post....teror

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Ako sam ikada imao drugi zivot, sigurno sam bio terorista, osecam to.
Odabir muzike, ophodjenje prema drugim ljudima, netolerantnost, devijantno ponashanje u alkoholu, agresivnost u seksu, ma stopostotni terorista.
Postio sam ceo post, svih sedam nedelja i to samo na vodi. teshko je bilo sve izdrazati.
Ja sam chovek visok 190, a bio sam tezak 112 kg, jak kao konj, agresivan, volim da se potuchem , a imam 41 god., porodichan, idealan tata i suprug, nezan, pametan, dobro zaradjujem, jedinac, lep....
Postim sve postove, ali sam odluchio da ovaj Chasni post otpostim samo na vodi, svih sedam sedmica, uspeo sam.
Nisam jeo nishta shto se sprema na ulju i nisam jeo nishta shto je od brashna.
Za doruchak sam jeo samo dve jabuke, a za ruchak pirinach na vodi, za vecheru kurchina.........
Smrshao sam 17 kg. Svo vreme posta sam bio seksualno aktivan. Pazio sam kao se ophodim sa ljudima, pazio sam da mi ruzne misli na um ne dolaze, prichesti sam se , uspeo sam, ali.....
Drugi dan po Vaskrsu, pocheo sam po starom, pocheo sam da terorishem okolinu.
Nije mi jasno shta se deshava sa mnom, po kriterijumima naprednih zemalja ja sam zreo za lechenje, a sve mi je potaman, dobro zaradjujem, imam zdravu porodicu (supruga i sin),
imam binis, stan, dve kuce, nov auto, letovanje , zimovanje, vikende......, ali mi je teror stalno u mislima, stalno razmishljam o ....................
 
ma besan si...... agresivan....ne znači da si loš tip, samo za te godine si nezreo...negde škripiš......a i nije trebalo da večeraš : )

a jel bi da rokneš nekog ili da ga mlatiš samo? što ne igraš chicken shit sa automobilom ili ruski rulet?
 
Аааа...ти си онај што је посао о томе како је Бора Чорба убио супругу....
Е, па колико видим ни сам се не би зачудио ако би сутра освануо наслов Лола 111 убио супругу и децу!
Само једном се живи, удри бригу на весеље!

Nije mi jasno shta se deshava sa mnom, po kriterijumima naprednih zemalja ja sam zreo za lechenje
Срећа у критеријуме напредних земаља....
 
PHP:
Svo vreme posta sam bio seksualno aktivan
TO JE TAJNA TVOGA NE USPEHA...DA BI POSTIO NEMA SEKSA I MORAŠ IĆI U CRKVU NA SLUŽBE,REDOVNA ISPOVEST I SVAKODNEVNA MOLITVA...SVE ŠTO RADIŠ,ČINIŠ DA UGODIŠ SEBI A NE BOGU I LJUDIMA... :shock:
 
evo ga josh jedan za pod katanac.....
vama je obojici mnogo dosadno u zhivotu... pa se zato i bavite ispraznim stvarima kao shto su bes i forum.. i crkva i forum....
elem.... ja bih vas negde u ganu poslala.. na odmor.... u sudan.. da malo pametnije utroshite tu silnu kreativnost..... jel si fizichki ne izhivljen? eno ti u africi sirotinje koliko iskash... idi si i zidaj i kopaj i da vidish kako cje te procji bes... ne da necjesh imati zhelju da terorishesh nego necjesh imati snage da dishesh... a i pametnije je utrosheno i vreme i energija....
isto i zhilot... namesto shto se moli i pali svecje nek podgreje lonac pa nek nahrani nekog besqcjnika....
 
svakog dana umiru hiljade dece samo od aidsa.... pa onda od malarije, pa od gladi.... pa da ne nabrajam.... hiljade dece... svakog dana.....
eto idi.. pa i tri qcje da sazidash to je neshto.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top