Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???

Zeljković je proglašen za najboljeg voditelja pomenutog kviza u protekloj godini. Tarik Filipović je bio tik iza njega na drugom mestu. Koliko sam ja cuo to je ocena onih koji su kviz osmislili i licencirali. Da li je to njihovo mišljenje ili nekoga drugog nebitno je slažem se u potpunosti sa navedenim.
 
Filip_Kraljevo:
Zanima me vase misljenje:
Da li je bolje BK izdanje ovog kviza (Zelite li da postanete milioner) voditelja Ivana Zeljkovica ili izdanje Hrvatske Radio Televizije (Tko zeli biti milijunas) voditelja Tarika Filipovica!

Meni je daleko bolje nase izdanje. Ne zato sto je nase, nego je jednostavno bolje. I, mislim da je Zeljkovic daleko bolji voditelj od onog sa hrvatske televizije koji nije ni najmanje duhovit ni zanimljiv.
 
Milioner ne Milijunaš:
Zeljković je proglašen za najboljeg voditelja pomenutog kviza u protekloj godini. Tarik Filipović je bio tik iza njega na drugom mestu. Koliko sam ja cuo to je ocena onih koji su kviz osmislili i licencirali. Da li je to njihovo mišljenje ili nekoga drugog nebitno je slažem se u potpunosti sa navedenim.
ma daj to je neki trac :roll: znas kad ce zeka biti najbolji voditelj milionera na svetu?nikad.

ali pogledajte realno kad se je zeka potrudio da pomogne onom u vrucoj stolici?
(pomagao je samo idolima) :?
 
mislim da je milijunas,iako volim SRBIJU,ipak bolji pre svega zbog voditelja,jer onog zeku ne mogu da smislim,a i slabo gledam milionera otkad su uveli i parove-mnogo mi je smesno kad se kod svakog pitanja gledaju kao dve budale,smeju i sepure se u smislu 'vidi nas,mi se mnogo volimo i sve znamo'.mislim stvarno bedno.Svaka cast tariku
 
neven:
Milioner ne Milijunaš:
Zeljković je proglašen za najboljeg voditelja pomenutog kviza u protekloj godini. Tarik Filipović je bio tik iza njega na drugom mestu. Koliko sam ja cuo to je ocena onih koji su kviz osmislili i licencirali. Da li je to njihovo mišljenje ili nekoga drugog nebitno je slažem se u potpunosti sa navedenim.
ma daj to je neki trac :roll: znas kad ce zeka biti najbolji voditelj milionera na svetu?nikad.

ali pogledajte realno kad se je zeka potrudio da pomogne onom u vrucoj stolici?
(pomagao je samo idolima) :?

O cemu ti pricas?! Zeka je MILION puta pomagao! I to tako ocigledno! Kao, jeste li sigurni, mozete da odustanete, onda intonacijom pri citanju pitanja...
Tri put' ura za Zeku!!!
 

Back
Top