Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???

Espanol:
Jedino u čemu ova jadna zemlja ne oskudeva su kreteni!
svaka cast na ovoj recenici.slazem se sa tobom.
sto se tice kviza koliko znam da je u hrvatskom `milijunasu` bilo do sada dvoje takmicara da su osvojili premiju.nazalost kod nas jos niko,ne zato sto ljudi nisu dovoljno pametni,vec zato sto smo mi toliko pokvareni da ne dozvoljavamo da niko odnese premiju.citao sam negde da u prethodnom ciklusu ljudima bk tv nije isplacivala osvojene novce.moj komsija se do sada sigurno dvesta puta prijavljivao,ni jednom ga nisu pozvali.ko zna koja je to mucka.mi dok ne varamo,nismo zivi.daj Boze da gresim....
 
kod dragise:
svaka cast na ovoj recenici.slazem se sa tobom.
sto se tice kviza koliko znam da je u hrvatskom `milijunasu` bilo do sada dvoje takmicara da su osvojili premiju.nazalost kod nas jos niko,ne zato sto ljudi nisu dovoljno pametni,vec zato sto smo mi toliko pokvareni da ne dozvoljavamo da niko odnese premiju.citao sam negde da u prethodnom ciklusu ljudima bk tv nije isplacivala osvojene novce.moj komsija se do sada sigurno dvesta puta prijavljivao,ni jednom ga nisu pozvali.ko zna koja je to mucka.mi dok ne varamo,nismo zivi.daj Boze da gresim....


NIsu dva nego jedan.tačnije jedna žena i to u prvoj godini prikazivanja.
Tarik je neuporedivo bolji od Zeke da ne vredi trošiti reči na to.Nije neki glumac, ali je odličan voditelj!
 
kod dragise:
svaka cast na ovoj recenici.slazem se sa tobom.
sto se tice kviza koliko znam da je u hrvatskom `milijunasu` bilo do sada dvoje takmicara da su osvojili premiju.nazalost kod nas jos niko,ne zato sto ljudi nisu dovoljno pametni,vec zato sto smo mi toliko pokvareni da ne dozvoljavamo da niko odnese premiju.citao sam negde da u prethodnom ciklusu ljudima bk tv nije isplacivala osvojene novce.moj komsija se do sada sigurno dvesta puta prijavljivao,ni jednom ga nisu pozvali.ko zna koja je to mucka.mi dok ne varamo,nismo zivi.daj Boze da gresim....

Nagradu može da uzme samo neko ko nije opterećen novcem i ko ima petlju. U hrvatskom milioneru je samo jedna žena (neka nastavnica-podstanar) uzela maximum i koliko se sećam na 15 pitanju je poverovala publici i imala petlju da odgovara.
Kod nas jako puno ljudi odustaje već na 10-om pitanju, čak i ako naslućuju odgovor.
Malo je falilo da vulkanizer Agošton uzme 5 miliona (naslućivao je tačan odgovor), ali je pokazao da mogu da se uzmu pare (btw isplaćeno mu je 2,5 miliona). U ovoj sezoni verovatno neko uzima premiju, jer je četvrta pomoć (zamena pitanja) mnogo jaka ako neko zna pametno da je iskoristi.
 
medved_bg:
Ma, meni su obe varijante podjednako dobre...
A i voditelji, obojica su OK. Jeste Tarik bolji za gledanje ....mmm :D...ali sve u svemu dobri su obojica. Potpuno su vezali svoj lik za taj kviz, ne mogu da ga zamislim sa drugim voditeljima.
(btw. Zekina nova frizura je stvarno katastrofa, ko li ga prevari :lol: )
eto rekoh ja :-D a u medin ukus se ne sme sumnjati :lol:
 

Back
Top