keeeep (:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

natasha`

Iskusan
Poruka
5.262
ljudi...kad vec svima otvaramo teme za rodj..
zasto ne bismo i keeepu :P

keeep....zelim ti srecan rodjendan...!!
sve najbolje....da i dalje tako filozofiras...da budes uspesan u zivotu...i sve ostalo...bla bla...:lol:
ono najvaznije..zdravlje,ljubav,sreca i pare..... :-D
 
-Pssst! :mrgreen:
-Aaaaa!? :|


















































Rekoh, pssst... sretan ti rodjendan :mrgreen:
heineken.gif

 
Auh,taman sam ja htjela otvoriti temu... Ybg. :D




Andrej...srecjan rodjendan,sve najjjjjjjbolje...I da privedesh taj fax kraju,da upoznash shto vishe sisatih plavusha,popijesh shto vishe picja i ispushish shto vishe cigareta... Iiiiiii uzivash u zivotu. Njanja.

I da mi ostanesh tako odlichan i ironichan.
 
oooooo ljubavi moja,srecan rodjendan,sve najbolje,prije svega zdravlja,para,zena (svaka ti se sisata i guzata dala :-D )...
da ugradis brzi net,da zavrsis fax,da ispijemo nekad gajbu piva i popusimo steku sarajevske drine zajedno....
a194.gif
c026.gif
 
haha ne verujem ;p
razmishljala ja o slichnoj ideji ... ali kao zar ima razloga ovde otvarati Keeperu temu ... ;p mislim, s obzirom na ostale chlanove koji postuju ;p
i onda josh dodje mod koji kaze da je ovo tema za budzenje? ?: p shto otvarate ljudima teme za rodjendan onda? ahm da ... volite da budzite ;p
zashto bi se tema otvorila da se nekome odista chestita rodjendan shock

elem ... zanemarimo sve to ... (8


Sredjan rodjendan (: hm .. josh jednom (:
torte su bile divne (8 a i ovo parche shto si mi malo_pre ostavio ;p

p.s. Jesi li video ko se vratio na podforum samo zbog tebe (: a ti je dozivash na ~za nas~ (8
p.p.s. (: reklo bi se da svi ovde izuzetno vole i gotive Keeper-a (: bilo bi lepo da je zaista tako (: tj da se pokazuje na josh koji nachin ;p mislim da ga slushate, bolje recji chujete po nekad ;p
uh ... upropastih temu ):
 
mortishaaa:
p.p.s. (: reklo bi se da svi ovde izuzetno vole i gotive Keeper-a (: bilo bi lepo da je zaista tako (: tj da se pokazuje na josh koji nachin ;p mislim da ga slushate, bolje recji chujete po nekad ;p
uh ... upropastih temu ):
ma prosto me obozhavaju.
i ja bih sve ove ljude obozhavao da im analni otvor nije na glavi, a slushni otvori na dupetu. :)

sofija, yebote, zhelish mi da shto vishe cigareta ispushim i shto vishe alkohola popijem? hiiiiiii. :shock: ..... pa ti bi da se ubijem. :shock: a ne ne necje mocji. :D
 
vidish da te obozavaju ;p vidish kako to lepo pokazuju (:
;pPp
haha, a ono shto mi je neverovatno je koliko dugo 'trpe' prozivke, kao ne obaziru se ;p

haha ;p i ja tako neshto pomislih kada sam prochitala tu zelju ;p lol (8
e necju vishe da ti chatujem na temi (8 mislim ... da ... (8
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top