Najgluplja nacija na svetu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako niste znali ovo nije prava anketa vec jedna od prezentacija "comedy central". A ako cemo vec tako da pricamo da su glupi zivo me interesuje zasto su jedna od najbogatijih nacija na svetu a mi smo jedna od najsiromasnijih. Lako je osudjivati neku naciju kada niste bili tamo niti upoznali prave amerikance. A posto ce da pravimo takve ankete ajdemo po nasim selima da vidimo ko je trezan i ko bije svoju zenu redovno i da li znaju koliko covek ima bubrega... A to za bubrege u americi je glupost jer ja sam tamo isao u skolu i verujte mi mnogo bolje znaju od glupih srba.
 
dr.koki:
Mora da su glupi ako mogu da izrabljuju sve ostale nacije i da imaju neki funkcionalan sistem.

Ма наравно, све се то нумерички, квантитативно може истанчано прокалкулисати.... као што ти др. Коки, мораш бити јако прецизан тим скалпером...
 
dr.koki:
Ako niste znali ovo nije prava anketa vec jedna od prezentacija "comedy central". A ako cemo vec tako da pricamo da su glupi zivo me interesuje zasto su jedna od najbogatijih nacija na svetu a mi smo jedna od najsiromasnijih. Lako je osudjivati neku naciju kada niste bili tamo niti upoznali prave amerikance. A posto ce da pravimo takve ankete ajdemo po nasim selima da vidimo ko je trezan i ko bije svoju zenu redovno i da li znaju koliko covek ima bubrega...

tako nekako :)
svidja mi se
 
dr.koki:
Ako niste znali ovo nije prava anketa vec jedna od prezentacija "comedy central". A ako cemo vec tako da pricamo da su glupi zivo me interesuje zasto su jedna od najbogatijih nacija na svetu a mi smo jedna od najsiromasnijih. Lako je osudjivati neku naciju kada niste bili tamo niti upoznali prave amerikance. A posto ce da pravimo takve ankete ajdemo po nasim selima da vidimo ko je trezan i ko bije svoju zenu redovno i da li znaju koliko covek ima bubrega... A to za bubrege u americi je glupost jer ja sam tamo isao u skolu i verujte mi mnogo bolje znaju od glupih srba.

А тебе баш онако боли кад те бију по Американцима, хел да ?
Јел ти се дешавало, док си живео тамо, да те питају, кад им кажеш "I'm from Serbia...", да ти улете са доскочицом: "Oh, you're from Siberia, is it true it's so cold over there"....??

Ето, мени се то десило десило и то пар пута за годину дана боравка....:roll:

Али ово ми је екстра за бубреге ! 8-) Поготово кад видиш оне дегенрисане фаце од soft life-a, за које није ни чудо да дају такве одговоре.
 
moja prijateljica je bila tamo na skolovanju i kad su je pitali(naravno mrtvi ozbiljni) *jel istina da vi tamo (u srbiji) zivite u katakombama i da nije stigla struja do vas* ona je odgovorila da je istina(nije vise mogla da se smara sa idiotima)... a da,posle im je ona predavala ENGLESKI...a ti dr.koki ako vec toliko ne volis ovu zemlju a volis Ameriku,koji ces ..... ovde?
 

Evo šta je glupa nacija:

Sede momak i devojka na klupi u parku i maze se.
Kaže ona njemu:
- Dragi boli me obraz.
A on je počne ljubiti. Pa ona kaže:
- Dragi boli me vrat.
A on joj počne ljubiti vrat. Ona onda kaže:
- Bole me grudi.
A on počne ljubiti grudi... gleda ih neki starac pa upita momka:
- Sinko lečiš li hemoroide?
 
iance i ovde da izadjes na ulicu,ili ne daj boze na neko selo,u proseku ljudi ne bi pokazali neki zavidni nivo opste kulture.za neke stvari,za koje podrazumevam da mladi ljudi znaju,oni nikad culi...tako da nije usa jedini primer generalno loseg nivoa opsteg znanja.

uostalom secate se verovatno ankete od pre par godina sa beogradskog sajma knjiga gde posetioci nisu imali pojma kako se koji autor zove,sta je napisao itd...pa je starac i more napisao tolstoj,anu karenjinu sekspir,za hemingveja nikad culi i slicno...
 
Banshee:
iance i ovde da izadjes na ulicu,ili ne daj boze na neko selo,u proseku ljudi ne bi pokazali neki zavidni nivo opste kulture.za neke stvari,za koje podrazumevam da mladi ljudi znaju,oni nikad culi...tako da nije usa jedini primer generalno loseg nivoa opsteg znanja.

uostalom secate se verovatno ankete od pre par godina sa beogradskog sajma knjiga gde posetioci nisu imali pojma kako se koji autor zove,sta je napisao itd...pa je starac i more napisao tolstoj,anu karenjinu sekspir,za hemingveja nikad culi i slicno...
E, al zato pitaj za stranke i politicare, nabrojit ce ti sve bez greske, i njihovu blizu i dalju rodbinu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top