LJUBAVNA KOSKA

Zamisli da si jedina riba na svetu i da su sledeći tipovi pred tobom:

  • 1) Ja bih birala mršavog sa velikim tukijem

  • 2) Bez razmišljanja bih zgrabila razbacanog ali sa malim tukijem

  • 3) Ipak bih uzela ružnog ali sa dobrom žvakom

  • 4) Ma meni svejedno, samo da je muško kao i do sada

  • 5) Pre braka ne razmišljam o muškarcima

  • 6) Koga da ogovaram ako sam jedina na svetu?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Žene nemaju pojma šta je to ljubav ili možda znaju?

Vaši odgovori su javni da ne bi neki od muških šereta učestvovali, mada opet rezultat će biti isti...
(može više opcija ovaj put)
 
ham, ja sam ruzan i razbacan sa velikim tukijem i dobrom zvakom, znaci imam prodju kod svih riba , samo da se otreznim :lol:
______________________________
tomorow belongs to the love reaction
 
au da, zaboravio sam da napomenem da nemam ni prebijene pare, to je ono sto me syebava :D al dobro mojoj novoj to nesto bas i ne smeta kolko vidim ...
______________________________
tomorow belongs to the love reaction
 
Pa pod 3.....inace to je moja zivotna prica. Samo sto ni to nije garancija uspeha nazalost :| A sto mislis da muskarci znaju da vole??? :lol: oh sita se nasmejah! Muskarci i ljubav......i jos na brdovitom Balkanu.......
 
Pa oslonis se na njegov kuk!! :shock: Imala sam jednog decka takog i ne verujem da cu opet 8)
@Didlina ne znam kako to moze da se tako kaze ali ajde........mozda zato reeeeetko vole pa ustede!!
 
Ajde da slucajno ne pocne rasparava, ali blago receno iskustva su nam razlicita. Muskarci su odaniji ????? :| Definitvni nije moje iskustvo.......nikad mi musko nije bio prijatelj kao zena NIKAD! Opet nista licno.......Nisam primetila da zene vise ili manje lazu od muskaraca. Cak sta vise......muko kad slaze to je da ti se ukovrdzaju trepavice od muke.;) Bezveze je tako meriti, lazu i jedni i drugi. Ja mislim da zena nikad ne ostavlja na cedilu dok bi od muskarca ocekivala da se uzenta i da te ostavi na prvom cosku onako nogama u guzu sve trceci naravno ne svi ali...... :)))
Poz
 
W.A.S.P.:
ham, ja sam ruzan i razbacan sa velikim tukijem i dobrom zvakom, znaci imam prodju kod svih riba , samo da se otreznim :lol:
______________________________
tomorow belongs to the love reaction

Još ne postoji ovakav genetski slučaj iako nas ima 6 milijardi

Nevencica:
Muskarci i ljubav......i jos na brdovitom Balkanu.......
Balkanke majke - Balkanci sinovi. Verovatno bi se osećala čudno sa nekim Holandjaninom jer im je mentalitet i pravilo akcije-reakcije vrlo zamršen
Diddlina:
Nisam bila dovoljno precizna. Mislila sam iskreniji su, odaniji...Zene mnogo vise lazu, jer su nesigurnije. Pritom, mislim i na prijateljstvo. Mnogo su bolji prijatelji.
P.S. Ako je taj pod 1 bas mrsav, onda ga necu ni ja. Ispade sad da je neki kostur.
Muškarci su napisali najlepše ljubavne pesme. Kada je zaljubljen muškarac se promeni 100% Dalje, ako žena odbije muškarca a on je stvarno voli, neće je spopadati ali će biti prisutan kao njena zaštita. Ženu ako odbije muškarac - ona će ga izbegavati
hanibal77:
cekaj,ako sam poslednja zena na svetu biram koga hocu a ne obavezno sa ove liste
Pobedili nacionalisti na celoj planeti pa se desio holokaust. Na pustom ostrvu ostala samo ti i ova trojica što su služila civilno. Jbg...
kučka:
Pod 5.....Salim se, salim seee:-D
Nemoj sad da foliraš - nick si uzela iz želje da budeš ono što nisi
Silent Bob:
Jbote, danas ružni imaju prođu... A ja do sada nisam startovao đevojke baš zato što nisam 'teo da se blamiram... ae... ono, neće đevojke ružne... ae...

E vidju ovako, ne gledaju ti one uopšte onu gornju ljepotu no jednu drugu. No to ću nasamo da ti rečem prvom prilikom čim se ove avetinje na neku veću nevolju navade

Lusy Lusy:
Izabrala bih pod 1!Jer mrsavi moze i da se ugoji pa da se razbaca,a ovom razbacanom tuki nikako ne moze da poraste!Inace volim razbacane!
Ej sestro! Izmislili ciglu odvano! Super sredstvo, okačiš mu pred spavanje - uspeh zagarantovan! Za to vreme gojiš onog drugog
 
hanibal77:

haha ti bi bio sa samo jednom? :lol: orgije lorde orgije,pa sta cemo da radimo po ceo dan kad nema neta?

Što volim kad neko poplavi posle mog pisanja hihihihi
Ajd ne foliraj se - lepo je bilo u formi "šta ti prvo padne na pamet kad pomisliš na muško" - gradja ili inteletkt, a ne - koliko bi intelektualaca oko sebe!
 

Back
Top