:cry: Draga Saveta... :cry:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ево 'вако... имам голем проблем... са девојком сам скоро 4 месеца и она је прекјуче 'ладно отишла на море... рекла је она мени све то али оно... мислим да је требала да остане због мене овде и због свих ових празника... овако смо и она и ја сами за празнике а било би нам много лепо да смо заједно... не знам шта да радим... јако ми је тешко без ње, а нећу да предузимам неке радикалне мере јер ми је стварно стало до ње... шта да радим? :?:?:?
 
Dovla:
Узгред буди речено ја сам заправо љубоморан што је она на мору, а ја нисам :P
Ok,to da si ljubomoran to se vidi...
I vidim da ti je stalo do te devojke,ali ne samo to...Ti se bojis da ce ona tamo da nadje nekoga,a ti si u stvari jako nesiguran...ma koliko se trudio da sam sebe ubedis u suprotno u tebi postoji neki tracak sumnje...
 
mawetzka:
Ok,to da si ljubomoran to se vidi...
I vidim da ti je stalo do te devojke,ali ne samo to...Ti se bojis da ce ona tamo da nadje nekoga,a ti si u stvari jako nesiguran...ma koliko se trudio da sam sebe ubedis u suprotno u tebi postoji neki tracak sumnje...
Хех... ниси ни свесна колико си у праву... заиста се бојим тога... бојим се да не будем повређен... заиста ми је много стало до ње и тешко бих поднео да она нађе тамо неког другог :?:?:?
 
A devojku pusti da ostane na moru...Kada se vrati,mogu da se dese 2 stvari...
Da vasa veza propadne zbog toga sto si nesiguran ili da postane jos jaca...
Kada se vrati pripremi joj divan docek i reci kako ti je puno nedostajala...
A sada joj ne pricaj o svojoj ljubomori i pusti je da uziva na moru...
Pusti je da te se uzeli...Falis i ti njoj sigurno...
 
mawetzka:
A devojku pusti da ostane na moru...Kada se vrati,mogu da se dese 2 stvari...
Da vasa veza propadne zbog toga sto si nesiguran ili da postane jos jaca...
Kada se vrati pripremi joj divan docek i reci kako ti je puno nedostajala...
A sada joj ne pricaj o svojoj ljubomori i pusti je da uziva na moru...
Pusti je da te se uzeli...Falis i ti njoj sigurno...
Jао, ја се само надам да ће наша веза постати јача када се она врати... :)
 
Pa da pocnem...
Jedan decko mi se jako svidja,medjutim stariji je od mene dve godine i kaze da mu to smeta i da zato nace da bude sa mnom...
On ima devojku,ali nije bas nesto sa njom kako treba:u vezi su nedelju,dve,a ona mi stalno salje neke poruke kao,da ga ne pipam,da ga se okanem i sl... :-(
On je meni rekao da oseca nesto prema meni,ali da mu samo smetaju godine...
Sta da radim?! Plz help!!! :cry: :-(
 
Dovla:
Па не знам никада ми није рекла да ме воли... али види се да јој је стало до мене... тј бар она тако каже... :?
Ako je tako rekla onda te voli...
Devojke ne vole da lazu o svojim osecanjima,pre ce da cute nego da kazu da vole nekoga,a to nije tacno...
A sada ti lepo posalji porukicu svojoj devojci,neku slatku,cisto da ona vidi da ti mislis na nju...Cmok
P.S.Javi mi obavezno sta je bilo...Drzim ti fige...
 
M e L @ n ! ) @:
Pa da pocnem...
Jedan decko mi se jako svidja,medjutim stariji je od mene dve godine i kaze da mu to smeta i da zato nace da bude sa mnom...
On ima devojku,ali nije bas nesto sa njom kako treba:u vezi su nedelju,dve,a ona mi stalno salje neke poruke kao,da ga ne pipam,da ga se okanem i sl... :-(
On je meni rekao da oseca nesto prema meni,ali da mu samo smetaju godine...
Sta da radim?! Plz help!!! :cry: :-(
To sto je stariji nema nikakve veze...Dve godine su nikakva razlika...
Kao prvo pokazi tom decku da se ponasas zrelo i odgovorno,da iako si mladja,nisi neko detence...Kao drugo reci mu za te poruke,tj. pokazi mu...Posvadjace se sa tom kretenkom koja je nesigurna u sebe i vidi u tebi suparnicu vrednu truda...I ne ume drugacije da zadrzi decka...Opusti se,poslusaj moje savete i taj decko je tvoj...
 
tata nemoj da budes toliko sujeveran...
nw bi mama lagala :D
osmeh na lice...=)

kad se mama vrati..i akd vidi ovo....heh....


draga saveta..imam ja problema milion...ali o tome drugi put...sad moram da pomazem mami.....

iamm problem sto mama previse brine za mene..i zbog toga mi ne da da idem negde npr...
onda kaze da se stavim na njeno mesto ...i da joj kazem da li bih je ja pustila....
ipak sve te moje ideje..meni ne deluju toliko dramaticno koliko ih neki drugi shvrataju..
da li sam ja luda ?


ujbt...tek sam sad videla da kasnim sa ovom porukom..al' nema veze..ovo sam odgovarala tati..na ono sa pocetka...
 
Kad_LupimLupim:
Vlado, ne zaebaj, nego zakljucavaj ovo i brisi, jer je vec jedno 3 ili 4 ovakve teme ovde vec otislo dodjavola i pod kljuc i pre nego sto su posluzile necemu :P
Izvini,ali sta fali mojoj temi?
Ako je tebi zivot savrsen nekom drugom nije...
To sto ti nemas probleme,sto je malo nemoguce,ne znaci da ih i drugi nemaju...
Ako neces da se drzis teme idi pisi negde drugo...
Hvala... 8)
 
natasha`:
tata nemoj da budes toliko sujeveran...
nw bi mama lagala :D
osmeh na lice...=)

kad se mama vrati..i akd vidi ovo....heh....


draga saveta..imam ja problema milion...ali o tome drugi put...sad moram da pomazem mami.....

iamm problem sto mama previse brine za mene..i zbog toga mi ne da da idem negde npr...
onda kaze da se stavim na njeno mesto ...i da joj kazem da li bih je ja pustila....
ipak sve te moje ideje..meni ne deluju toliko dramaticno koliko ih neki drugi shvrataju..
da li sam ja luda ?


ujbt...tek sam sad videla da kasnim sa ovom porukom..al' nema veze..ovo sam odgovarala tati..na ono sa pocetka...
Pazi ovako...To sto se stavljas na njeno mesto nece bas da ispadne super...
Upoznaj mamu sa nekim tvojim drugom,a ako ga ona zgotivi pocece da te pusta sa njim u grad....I sve tako...Navedi mi neku tvoju ideju da vidim koliko je stvarno dramaticna...
 
Kad_LupimLupim:
Vlado, ne zaebaj, nego zakljucavaj ovo i brisi, jer je vec jedno 3 ili 4 ovakve teme ovde vec otislo dodjavola i pod kljuc i pre nego sto su posluzile necemu :P
Ма оставићу је јер се често појаве оне теме са конкретним проблемима па ћу то све бацати овде... баш сам недавно размишљао о оваквиј теми ;)
 
e ovako,moji nemaju poverenja u mene,proveravaju svaki moj korak,kontrolisu mi mobilni,cesto me kaznjavaju,najcesce mi oduzmu mobilni i zabrane napolje na par dana i sto je najgore smem napolje samo do 9 dok sve moje drugarice ostaju duze! ponasaju se kao da ce me neko ubiti cim izadjem iz kuce! milion puta sam pokusala da lepo razgovaram s njima i da im objasnim da sam odgovorna i da nemaju razlog da sumnjaju u mene ali dzaba! ne znam vise sta da radim ali ovako se vise NE MOZE!!!!
 
NBG_GIRL:
e ovako,moji nemaju poverenja u mene,proveravaju svaki moj korak,kontrolisu mi mobilni,cesto me kaznjavaju,najcesce mi oduzmu mobilni i zabrane napolje na par dana i sto je najgore smem napolje samo do 9 dok sve moje drugarice ostaju duze! ponasaju se kao da ce me neko ubiti cim izadjem iz kuce! milion puta sam pokusala da lepo razgovaram s njima i da im objasnim da sam odgovorna i da nemaju razlog da sumnjaju u mene ali dzaba! ne znam vise sta da radim ali ovako se vise NE MOZE!!!!
Ok,znam da ti nije lako...Imala sam isti problem i ima samo jedno resenje...
U jednom roditelju,onom blazem,nadji saveznika...
U mobilni upisi"Mama,tata sram vas bilo,preturate mi po mobilnom kao poruka pri ukljucenju,i kada ti traze telefon ti ga iskljuci pa kada ga oni ukljuce sacekace ih iznenadjenje... ;) Sto se tice izlaska,pitaj ih jednom da ostanes pola sata duze,pa drugi put,pa treci i tako ce se oni navici da ti tada dolazis kuci...posle nekog vremena,pitaj opet pola sata duze i tako...Savet + nemoj nikako da histerises i da se svadjas sa njima...nikako!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top